11 varovných znamení, které signalizují, že se ve vašem bezprostředním okolí pohybuje toxická osoba

temný anděl
Fotografie: Pixabay

Toxičtí lidé nebo energetičtí upíří mohou mít ve vašem životě mnoho podob. Takovým lidem je nejlepší se obloukem vyhnout. Těchto 11 znamení vám pomůže je odhalit.

Přestože je každý člověk primárně dobrý, občas může podlehnout své temné stránce a zlo šířit dál. Na první pohled může být obtížné takového člověka rozpoznat. Často to takoví lidé dokonale skrývají i sami před sebou. Podle těchto jasným znamení je však snadno odhalíte. Nenechte se zmást přívětivým úsměvem a prohlédněte jejich pravou povahu.

Popírá realitu

Nezáleží na tom, kolika argumenty jste obhájili svoji pravdu. Zlý člověk s vámi nebude nikdy souhlasit. Za vše bude vinit vás a svou chybu nikdy neuzná. Ani kdyby bila do očí. Jeho pokřivené vidění reality nemůže absolutně nic změnit. Je lepší se o to ani nepokoušet a raději takového člověka opustit.

Překrucuje fakta

To jde v ruku v ruce s realitou, kterou sám vnímá. Informace je schopen překroutit tak, aby ve vás vzbudili dojem, že má svým způsobem vlastně pravdu. Často se vás budou snažit šokovat, aby vás emoce, které jejich sdělení vzbudí, odvedly pozornost od toho nesmyslu.

zlo, člověk, silueta
Fotografie: Pixabay

Zatajuje informace

Udělá vše proto, aby ve vás udržel vytvořenou iluzi o něm. Všechna fakta, která budou hovořit v jeho neprospěch, zatají nebo pozmění tak, aby mu neuškodila. Svou lež nikdy nepřizná, ani kdybyste ho při lži načapali. Bude se snažit hodit vinu opět na vás.

horoskop aztékové

Strhující Aztécký horoskop odhaluje nové poznatky o vaší osobnosti! Datum narození prozradí, jaké jste znamení

Snaží se vás vyděsit

Ať už to může znít jakkoliv šíleně, takový člověk udělá vše proto, aby ve vás vzbudil dojem, že je vašim jediným bezpečným útočištěm. Touží být pro vás potřebným, aby nad vámi mohl mít moc. Využije každé příležitosti, aby tento pocit umocnil a potvrdil.

Neustále lže

Téměř vše, co se od něj dozvíte, je jedna velká lež. Téměř neumí říkat pravdu. Přestože se někdy do své lži sám zamotá, nakonec ji nahradí další větší lež, ze které vyjde jako oběť. Pokud na tuto hru přistoupíte, jen těžko se budete dostávat z jeho moci.

smutná žena
Fotografie: Pixabay

Nezná pocit viny

Ať už vám ublížil nebo se na to teprve chystá, můžete si být jistí, že necítí žádnou vinu. Pro něj nejste nic jiného než hračka. Energeticky vás bude vysávat tak dlouho, dokud vám žádná energie navíc nezbyde.

Nenese za nic zodpovědnost

Neznají, co je to mít zodpovědnost za vlastní činy a chování. Ve chvíli, kdy by mohli být z něčeho obviněni, okamžitě se z tohoto podezření vykroutí tím, že vinu svalí na někoho jiného. Nakonec z celé věci vyjdou jako obětní beránci, kteří málem pykali za hříchy jiných.

Mystický romský horoskop: Zjistěte, co si pro vás osud ve zbytku roku 2023 přichystal

Neustále s někým manipuluje

Je to opravdový mistr manipulace. Vždy jsou o několik kroků napřed a svými lži dostanou každého přesně tam, kde ho chtějí mít. Skvěle umí v druhých lidech vyvolat pocit bezcennosti.

ruce ze země
Fotografie: Pixabay

Jen předstírá přátelství

Jsou chytrostí ve vás vzbudí dojem, že při vás stojí v dobrém i ve zlém, ale skutečně s vámi budou jen v těch dobrých chvílích. Jakmile budete prožívat těžkosti, nespoléhejte, že vám s čímkoliv pomohou. Nenechají si vámi kazit svou dobrou náladu a budou se vám vyhýbat, dokud vám zase nebude dobře.

Hraje s vámi o čas

Své konverzace s ním se snažte mít vždy pod kontrolou. Především, když jste v časovém presu a někde máte být na čas. Jakýkoliv čas s ním se může snadno prodloužit a svými řečmi vás od vnímání času šikovně odvede.

Žije dvojí život

Dvojí je ve skutečnosti slabé slovo. Každému o sobě vypráví něco jiného a jinak se s nimi chová. Vždy se přizpůsobí tomu, z čeho vytěží největší užitek. Většinou však bývá panovačný, aby ani na chvíli nemohl přijít o svou kontrolu.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]