Zřetelná znamení, že nad vámi anděl strážný drží ochrannou ruku: Signály vám řeknou, proč se o vás bojí

anděl socha
Fotografie: Pixabay

Pokud se vám občas stávají nevysvětlitelné náhody, možná za to může váš strážný anděl. Takto poznáte, že je vždy po vašem boku a dává na vás pozor.

Někteří lidé existenci andělů popírají, jiní věří, že jsou neustále přítomni a každý má svého osobního anděla strážného. Podle těchto znamení poznáte, že je vám váš anděl neustále nablízku. Otevřete se jeho přítomnosti a možná si začnete všímat věcí, které jste doposud neviděli. Víra předchází zázraku, a možná vás čeká něco velkolepého.

Všímejte si tvaru mraků

Malé děti rády tráví volné chvíle pozorováním mraků. Dospělí už na tuto zábavu často zapomínají, a proto jim tato znamení většinou unikají. Pokud však na obloze zahlédnete tvar pírka, anděla nebo vám něco připomene zesnulou osobu, je to znamení vašeho anděla, že je vám nablízku.

Opakující se barva

Každý anděl může v určitou chvíli vyzařovat nějakou barvu, kterou působí na energii svého svěřence. Jestli se vám často vrací nějaká barva nebo máte pocit, že jste jí přímo obklopení, nejspíš se vám váš anděl snaží něco naznačit. Barvy jsou taky spojovány s čakrami a podle jejich významu můžete zkusit rozluštit poselství vašeho anděla.

Slyšíte zvuky

Pokud ve své hlavě slyšíte zvuky, které nikdo jiný nezaznamenává, snažíš se nejspíš váš anděl strážný upoutat pozornost. Zkuste se v té chvíli na okamžik ztišit, uklidnit a stáhnout do sebe. Pozorujte, co se děje a možná se vám podaří zprávu zachytit a rozluštit.

dítě anděl
Fotografie: Pixabay

Opakující se hudba

Tento způsob je jedním z nejzřejmnějších nástrojů duchovního světa, kterým se snaží éterické bytosti komunikovat. Možná se vám stává, že často slyšíte hrát pořád stejnou píseň nebo vám připomene společné chvíle s nějakým přítelem nebo zesnulým. Zaměřte se na text a pokuste se rozluštit tuto zprávu.

Dějí se kolem vás zázraky

Často si všímáte, že věci kolem vás se vyřeší tak snadno, že to často ani nedává smysl? Nebo máte pocit, že se jednoduše stal zázrak? Toto je nejtypičtější znamení, že nad vámi drží anděl svou stráž a snaží se vám všemožně pomoci. Nejčastěji jsou lidem k zázrakům citliví, pokud zažijí nějakou tragédii. Pokud ale budete pozorní, nejspíš zjistíte, že nějaký zázrak se vám děje téměř každý den.

andělé temnota

Pokud kolem sebe zahlédnete tato znamení, věřte, že jste se stali obětí černé magie

Objevují se vaší blízkosti motýli

Mnoho kultur považuje motýli za spojence mezi nebeským a pozemským světem. Jestli si na vás sedne motýl, váš anděl vám chce nejspíš něco sdělit nebo vás na něco upozornit. Buďte pozorní a soustřeďte se, aby vám jeho poselství neuniklo.

Sledujte chování zvířat

Možná se při vašem citovém rozrušení ve vaší blízkosti drží pes, kočka nebo dokonce pták a bedlivě vás pozorují. V tu chvíli si můžete být jistí, že váš anděl na vás dává pozor. Nemusíte se ničeho bát, s největší pravděpodobností se vám pokouší dodat naději, že bude vše v pořádku.

Bílá propiska

Další znamením pro vás může být bílá propiska pohozená na místě, kde byste ji rozhodně nečekali. I takto vás mohou andělé upozornit na svou neustálou přítomnost. Nezapomínejte na svého strážce a věřte, že vás vždy vede tou nejlepší cestou.

Vidíte světlo ve tmě

Pokud se zavřenýma očima někde v koutku vidíte mihotavé světlo, může to být ve skutečnosti váš anděl strážný. Respektive jeho světelné pole, které jste momentálně schopni spatřit. Často může toto světýlko připomínat kmitající plamen svíčky.

Silná intuice

Jestli se vám stává, že jste přesvědčeni, že je s vámi někdo v místnosti, přestože jste ve skutečnosti sami, nebo že vás někdo sleduje, můžete se uklidnit. Váš anděl strážný na vás dává neustále pozor a možná jen zesílil své pole a vy jste jej ucítili. Ať se hnete kamkoliv, je s vámi a navždy na vás bude dávat pozor.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]