Pokud kolem sebe zahlédnete tato znamení, věřte, že jste se stali obětí černé magie

andělé temnota
Fotografie: Pixabay

Pokud se vás drží neštěstí nebo vás trápí zdravotní potíže, kterých se vám nedaří zbavit, nejspíš jste obětí černé magie. Naštěstí existují jednoduché způsoby, jak její kletbu zlomit.

Působení negativních energií ovlivňují každého. Někteří lidé však věří, že se tato energie dá směrovat a účelně použít. Černá magie ji využívá za účelem uškodit někomu jinému. Poháněcím motorem jsou vždy zlé úmysly, které dotyčný má. Pokud se ve vašem životě dějí nevysvětlitelné špatné náhody nebo se z ničeho nic zhoršil váš zdravotní stav, nejspíš jste jednou z obětí těchto kouzel.

Jaké jsou druhy černé magie

Tento druh magie zahrnuje při rituálech zlé duchy, nadpřirozené síly nebo překroucuje kouzla pro sobecké účely. Nejčastěji se s ní setkáte v podobě nekromancie, kdy je při rituálech využívaná krev nebo mrtvá zvířata. Geomantie je způsob věštění z písku, kamene nebo hlíny. Hydromantie věští z vody a aeromantie čte z písku, prachu a drobných kamínků vyhozených do vzduchu. Pyromanie rozeznává tvary plamenů, chiromanie čte v dlaních a scapulimanie používá zvířecí lopatku.

Časté bolesti hlavy

Mezi hlavním příznakem, že jste se stali obětí černé magie, je nevysvětlitelná a náhodná bolest hlavy. Tento stav je ale také důsledkem vašeho psychického rozpoložení i dalších faktorů. Bolest hlavy vám může přivodit stres, počasí, hluk, špatná strava nebo nedostatečná hydratace.

Straší vás noční můry

Pokud se vám každou noc zdají děsivé noční můry, kdy vás pronásledují pavouci, hadi nebo jiná stvoření, nejspíš za tuto noc hrůzy může černá magie. Zároveň však lidské sny ovlivňuje prožívaný stres, úzkost nebo prožité trauma. Dokonce i nespavost a určité léky mohou za vaše vize, když spíte.

čarodějnice
Fotografie: Pixabay

Bolí vás tělo

Snad každý v životě zažil bolest v těle. Někteří lidé jsou však přesvědčeni, že za bolest zad může prokletí. Přesto s tímto problémem souvisí velké množství zdravotních problémů, které není radno podceňovat. Především, pokud problém trvá dlouhodobě.

Jste letargičtí

Že jste obětí černé magie můžete poznat i podle neustálého pocitu únavy, ospalosti nebo závratí. Kromě temných sil však za únavou stojí nemoci jako anémie, chronický únavový syndrom nebo cukrovka. Taky dlouhodobý stres nebo psychické problémy.

Problémy v partnerském vztahu

Temná kouzla mohou způsobit také proměnu vašeho partnerského vztahu, který se může i rozpadnout. Partnerské vztahy se ale v průběhu času přirozeně proměňují a vyvíjejí. Cesta dvou lidí se může rozdělit z mnoha důvodů.

Špatný duševní stav

Pokud se dlouhodobě cítíte špatně a potýkáte se s problémy, které jste dříve nezaznamenali, dá se to přisuzovat působení temných sil. Přesto je doporučováno při pocitech úzkosti, deprese nebo sebevražedných myšlenek nejprve vyhledat odborníka a o těchto pocitech se poradit.

anděl temnota
Fotografie: Pixabay

Provází vás neštěstí

Pokud se vám smůla lepí na paty a máte pocit, že se vám nic nedaří, zkuste se podívat na celý svůj život s odstupem. Vzestupy a pády jsou jeho přirozenou součástí. Přesto vám jednoduchý rituál může pomoci se případné kletby zbavit.

Změnila se vaše strava

Černá magie může působit také na způsob vašeho stravování. Pokud se vám náhlé změnily chutě, máte sklon k přejídání nebo naopak téměř nejíte, nejspíš jste obětí nějakého kouzla. Změnu způsobu stravování však způsobují hormonální výkyvy nebo duševní problémy.

Jak se zbavit prokletí

Pokud na sobě vliv černé magie pociťujete, využijte tyto jednoduché triky, abyste se jí zbavili. Modlete se za lepší život a buďte vděční za vše dobré, co máte. Pomocí vykuřovadel nebo solí vyčistěte své tělo i svůj domov. Klidně i pracovní prostředí, pokud cítíte, že se tam negativní energie hromadí. Nepodporujte působení temných sil tím, že v ně budete věřit. To, čemu věříte, se stává realitou, proto věřte ve štěstí, lásku a dobro.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]