Magická čísla otevřou brány k lepšímu životu. Kombinace, která souvisí s bohatstvím, zdravím a láskou

Fotografie: Depositphotos

Ať už ve svém životě postrádáte hojnost, zdraví nebo toužíte po lásce, některými prostředky si můžete tato přání vyplnit. Tyto magické číslice vám mohou pomoci.

Komunikace s vesmírem nebo vyšším vědomím může probíhat různými způsoby. Někteří lidé věří, že pomocí posvátných kódu si mohou do života přitáhnout vše, po čem touží. Stačí kód sestavit z těch správných číslic a začnou se dít zázraky. Vyzkoušejte tento jazyk čísel a zlepšete svůj život. Tyto posvátné kódy mohou splnit všechna vaše přání.

K čemu slouží číselné kódy

Podle některých lidí jsou posvátné kódy nástroji, jak komunikovat s vyšším vědomím a zároveň spouštět nebo umocňovat určité aktivační procesy v daném člověku. Určité čísla dokáží zvýšit vibrace každého, kdo s čísly pracuje nebo na sobě nese jejich energii, a dokonce mohou svému nositeli přitáhnout do života lásku, zdraví, peníze nebo i novou práci. Díky magickým číslům můžete podpořit a zesílit svoji intuici i chápání různých souvislostí.

Jak s magickými čísly pracovat

V jednotlivých číselných kombinacích se nacházejí kódy, které vám mohou pomoci zbavit se strachu a úzkosti nebo naopak objevit vaši krásu a získat sebevědomí. Energie spojená čísly se jejich vyřčením zhmotní a dává přesný tvar vašemu přání. Tímto kódem vysíláte do vesmíru jasnou zprávu o vašem záměru a otevíráte se přijetí odpovědi v jakékoliv podobě.

Pokud se rozhodnete s číselnými kódy pracovat, je potřeba věnovat této práci dostatek času. Aby posvátné kódy fungovaly a splnily vaše očekávání, je každý kód nutné zopakovat 45x po dobu 21 po sobě následujících dnů. Číslo 45 představuje sílu, která zesiluje energii, kterou do přání vložíte. Během 21 dnů byste měli být schopni otevřít své srdce i vědomí natolik, abyste byli připraveni získat zpět požadovanou odpověď nebo dary, kterými se život rozhodl vás potěšit.

tarotové karty a svícen
Fotografie: Pixabay

Posvátné kódy

Pokud si do života chcete přitáhnout dobré zdraví, opakujte kód 838. Pro finanční hojnost a dostatek peněz je soustava čísel 42170. Abyste sobě nebo svým blízkým zajistili ochranu, opakujte čísla 888. Vyšší sebevědomí můžete získat kombinací čísel 877 a pocitu viny se zbavíte magickými čísly 339. Jestli vám dělá problémy nastavování hranic, naučte se pracovat s kódem 728.

S magickými čísly 680 dokážete snadněji překonat strach a kódem 363 se zbavíte úzkosti. Pokud hledáte jiné zaměstnání, myslete na profesi, kterou byste chtěli vykonávat a opakujte si kód 5600 nebo 454545. Každý den po plném odříkání posvátného kódu ukončete tuto práci vyslovením 3x po sobě slova ,,děkuji.”

Zdroj: Latfan

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]