Osudové číslo odhalí tajemství vrozených schopností! Vše je prozrazeno během 1 minuty. Funguje na všechny lidi

Fotografie: Depositphotos

Stejně důležitá jako je například znamení zvěrokruhu, ve kterém jste narozeni, je taktéž numerologie, nauka o číslech.

Podle numerologů má každé číslo své vibrace, pozitivní, ale i negativní. Díky osudovému číslo můžete snadněji pochopit vaši osobnost. Numerologii můžete také využít například při výběru vhodného partnera, profese nebo může poradit při plánování budoucnosti. Na co byste se ve svém životě měli zaměřit a co vás čeká můžete zjistit podle osudového čísla, kterému se též říká „číslo zasvěcení“, protože poukazuje na vrozené schopnosti. Zjištěním svého osudového čísla zjistíte mnoho věcí. Možná i to, co skrýváte i před sebou.

Výpočet osudového čísla

K výpočtu osudového čísla není zapotřebí žádná těžká matematika ani zkušenost s numerologií. Vypočítáte jej velmi jednoduše. Stačí totiž sečíst všechna čísla dne, měsíce a roku vašeho narození. A poté znovu, dokud nevyjde jednociferné číslo. Jestli jste se narodili například 11.6.1987 váš výpočet probíhá následovně: 1+1+6+1+9+8+7=33. Po sečtení celého data narození vyjde dvojciferné číslo, musíte tedy pokračovat. V tomto případě je to 3+3=6. Osudové číslo jedince s tímto datem narození je tedy 6. A jaké číslo vyšlo vám?

Číslo 1

Lidé s osudovým číslem 1 jsou rození lídři a tvůrci, kteří dokáže úspěšně vést ostatní. Nepotřebují a nechtějí plnit příkazy. Raději je sami rozdávají. Jedničky si věří a bývají velmi ambiciózní. Rádi zkouší nové věci a zároveň s tím milují vzrušení a výzvy. Ke spokojenosti lidí narozených s osudových číslem 1 jej potřeba pouze aktivita. Taktéž máte skvělý smysl pro humor, ale občas můžete být sobečtí a domýšliví.

Číslo 2

Jedinci, kteří při výpočtu získali číslo 2, mají rádi práci ve skupině a nesnáší konflikty. Proto se vždy snaží vidět v ostatních jen to nejlepší a touží po harmonii. Dvojky mají výbornou vrozenou intuici, která vám pomáhá pochopit druhé, to způsobuje to, že jste vždy o krok před ostatními. Mezi slabé stránky patří vaše slabá vůle a neschopnost či neochota riskovat.

Číslo 3

Pokud jste se dopočítali ke trojce, máte schopnost přitahovat štěstí a jste zábavní. Nejen do svého života vnášíte optimismus a dobrou náladu, a to díky svému velkému charizmatu. Umíte skvěle komunikovat, jste všestranní a energičtí. Pokud tápete ve výběru profese, zvolte raději intelektuální práci, tam totiž jistě dosáhnete velkého úspěchu. Věnujte pozornost svým předtuchám a přátelům, naopak si dejte pozor na netrpělivost a žárlivost.

Fotografie: Depositphotos

Číslo 4

Lidé narozeni s osudovým číslem 4 jsou velmi trpěliví, upřímní a uvědomělí jedinci. Další povahový rys je důslednost, proto jste skvělí v plánování projektů a úkolů. Nejen v práci, ale i doma vyžadujete pravidelnost a řád. Ostatní lidé mohou čtyřky vnímat jako velmi spolehlivé. Mezi pozitivní schopnost patří také to, že se umíte uklidnit v jakékoliv situaci a udržíte si chladnou hlavu. Mezi ty záporné patří to, že někdy působíte až moc vážně.

Číslo 5

Osudové číslo 5 znamená, že jste lidé, kteří milují volnost a flexibilitu. Někdy si ani neuvědomujete, jak moc máte rádi být středem pozornosti. Pětky jsou kreativní a spontánní. Taktéž se umíte radovat z maličkostí jako málokdo. Dejte si však pozor na vaši netrpělivost. Máte raději činnosti, které vyžadují rychlé vyřešení i proto, že se rychle unavíte. Pětky také mohou mít problém s alkoholem a financemi.

čínský horoskop

Tajemství čínské astrologie odhaleno: Rok narození prozrazuje vaše budoucí osudové okamžiky

Číslo 6

Pokud jste se narodili s osudovým číslem 6, patříte mezi lidi, kteří dokáží perfektně naslouchat. Máte rádi harmonické prostředí a své pohodlí. V případě, že je potřeba vyřešit spor, vás ostatní oslovují, protože jste spravedliví a otevření. Toho však mohou druzí zneužívat, proto je tedy potřeba naučit se myslet i sami na sebe. Mezi záporné stránky šestek patří i tvrdohlavost.

Číslo 7

Jedinci s osudovým číslem 7 jsou velcí snílci, proto vás okolí může vnímat jako záhadné a mírně odtažité. Jste také trpěliví, svědomití a intuitivní, ovšem vaše mentální schopnosti jsou až neuvěřitelné. Máte totiž silnou potřebu se stále vzdělávat a získávat informace. Proto sedmičky bývají velmi dobří učitelé. Avšak někdy můžete být až moc důvěřiví a osamělí. Dejte si proto pozor na svou uzavřenost a sklony k melancholii.

Číslo 8

Osudové číslo 8 napovídá, že v životě budete úspěšní díky svému vlastnímu tvrdému úsilí. Jste totiž sebevědomí a nezávislí. Proto vás moc nezajímá, co si o vás myslí ostatní. Osmičky preferují kvalitu před kvantitou. To se v reálném životě projevuje tak, že příliš lpíte na majetku a jste sebestřední. Své ego je proto potřeba udržet pod kontrolou, v opačném případě si o vás ostatní budou myslet, že jste nafoukaní.

Číslo 9

Lidé narození s číslem 9 jsou štědří, talentovaní a intelektuálně založení. Máte schopnost soucítit s lidstvem a jste velcí idealisté. Tyto povahové vlastnosti však mohou druhé až otravovat. Devítky by měli zapracovat na často se projevujícím černobílém myšlení a všimnout si svého daru naslouchat a inspirovat druhé k vyšším cílům. Dávejte si však pozor na vztek a nerozhodnost.

Zdroj: Allure

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]