Láska se skrývá v kartách: Vyberte si 1 ze 3 a zjistěte, co si pro vás osud v nejbližší době přichystal

tarotové karty
Fotografie: Freepik

Kdo si někdy nepoložil otázku – najdu někdy svou pravou lásku? Určitě spousta z vás. Nyní můžete nahlédnout do budoucnosti a podívat se, co vás v milostné sféře čeká.

Všichni se ptáme, co můžeme čekat od vztahu, ve kterém jsme. Ještě častěji pokládaná otázka je, jestli vás někdy najde ten pravý nebo pravá. Jestli vám partner bude věrný. Otázek týkajících se vztahů a milostné sféry je neskutečně mnoho. Nezadaní hledají a vyhlížejí pravou a osudovou lásku. Zadaní se naopak ptají, co od svého partnera mohou očekávat. V případě, že jste opravdu zvědaví, co pro vás osud v tomto směru přichystal, podívejte se na tři karty a dle své intuice, podle hlasu srdce, si vyberte jednu, která se vám zamlouvá nejvíce.

1. Tarot XI – Síla, touha

V případě, že vám vaše srdce poradilo zvolit si tarotovou kartu, na níž je nahá žena, která si dokázala osedlat lva, měli byste své instinkty přestat skrývat, ale postavit se jim čelem a zkrotit je. Lev na této kartě představuje zvířecí instinkt, kterému je potřeba naslouchat. Avšak někdy je zapotřebí i pocit harmonie, ten ve vás vytvoří uvědomění si svých potřeb a hluboké city. První karta radí, abyste si více užívali života a dovolili si osvobození a štěstí. Snažte se být o něco lepší člověk, nekřečovitý, uvolněný a pak se dokážete odevzdat vášni a citlivosti.

2. Tarot XIV – Umění, rovnováha

Pokud jste si vybrali kartu číslo dvě se ženou a kruhem, vaše intuice vám odhaluje rovnováhu, harmonii a lásku. Podle vašeho výběru je zřejmé, že se snažíte žít v harmonii nejen se sebou, nýbrž i se svým okolím. Vaši harmonii však narušují strachy, se kterými je potřeba bojovat. Proto zkuste zavřít oči a představit si to, čeho se bojíte, pevně to obejměte a pusťte. Tak vás ten strach opustí, vy se díky tomu naplníte pozitivní energií a budete schopni se odevzdat lásce. Pravá láska, kterou si zasloužíte na vás již čeká.

tarotové karty a svícen
Fotografie: Pixabay

3. Tarot XVII – Hvězda

Jestli vám vaše srdce a intuice poradila vybrat si třetí kartu s andělskou ženou, můžete v životě očekávat událost, která vám přinese štěstí. A to v dlouhodobém horizontu. Možná za sebou máte dlouhou a klikatou cestu, jejíž konec ještě nevidíte. Avšak zkuste se ohlédnout za svou životní cestou. Při zpětném ohledu jistě najdete spojení, které jste celou dobu hledali a měli jej přímo před nosem. Je potřeba, abyste si trochu více věřili a do budoucnosti se dívali s nadějí. Pokud budete dělat vše, co je vašich silách, vše, co považujete za správné a důležité, nemusíte se o nic dalšího už starat. Vaše spřízněná duše si vás jistě brzy najde.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]