Tarotová karta pro vaše datum narození vám odpoví na otázky, na které jste se báli zeptat

tarotové karty
Fotografie: Pixabay

Numerologie a význam jednotlivých čísel ovlivňují život i chování lidí na celé planetě. Vaše datum narození může předurčit, jakou cestou se bude váš život ubírat.

Někteří lidé musí vynaložit velkého úsilí, aby v životě dosáhli úspěchu a došli až k vytyčenému cíli. Některým však jakoby vše padalo samo do klína. To může být dáno právě jejich datem narození. Některá čísla jim mohou jejich cestu životem výrazně usnadnit. Pokud máte v datu narození některé z těchto čísel, patříte mezi nejšťastnější lidi na světě.

Informace tarotových karet

Život každého člověka obestírá do jisté míry opar tajemství a mystéria. Pomocí data narození lze předpovědět, jaká vás čeká budoucnost i jaké vlastnosti a charakterové rysy vám byly dány do vínku. Stejně jako planety ovlivňují děje odehrávající se na zemi, ovlivňují také to, jakým jste člověkem. Stejnou moc mají také čísla, která vám přináší toto poselství.

Balíček tarotových karet nazývaných taky jako Velká arkána obsahuje informace o všech událostech i lidech, které hrají v životě důležitou roli. Tyto karty vám mohou odhalit budoucí události, myšlenky, emoce i zážitky, které vás čekají nebo vysvětlit ty, které jste prožili a dosud jim neporozuměli. Každý člověk je narozen pod záštitou jedné z tarotových karet. Tyto patří mezi nejšťastnější kousky.

Pokud máte narozeniny 1. nebo 23

Tato karta se nazývá Magickou arkánou a přináší lidem narozeným v tyto dny zprávu, že jsou pod ochranou mocného kouzelníka. Jejich osobnost je zcela kompexní a neunikne jim ani sebemenší detail. Vše dokáží s lehkosti proměnit v něco nádherného. Charakterizuje je především jejich vysoká inteligence, individualita, nezávislost a silný sexuální temperament. Vystupují vždy příjemně a jsou velmi přesvědčiví.

balíček tarotových karet
Fotografie: Pixabay

Narodili jste se 6. nebo 28.

Pod tuto kartu označovanou jako Arkána milenců patří lidé, kteří vynikají svou velkou kreativitou. Řadí se mezi velmi atraktivní, milující a společenské jedince. Celý život je provází mimořádné kouzlo, díky kterému mají vždy v lásce veliké štěstí. Obklopuje je spousta dobrých přátel, kteří jim vždy se vším rádi pomohou.

Pokud jste se narodili 13.

Tato karta nese název Arkána smrti a lidé, kteří jsou narození pod její nadvládou bývají velkými inovátory. Kupředu je žene především touha po změně. Nesnášejí rutinu a neustále se snaží něco nového vytvořit nebo najít lepší způsob, jak si věci usnadnit. Seberozvoj je jejich nedílnou součástí. Dokáží měnit životy všech okolo sebe a snadno boří i zažité stereotypy a přesvědčení.

mewa data

Tabulka celoživotní karmy: Rok narození prozradí, co si pro vás osud přichystal po zbytek života

tarotové karty na stole
Fotografie: Pixabay

Narodili jste se 15.

Lidé narození 15. dne v měsíci patří pod Ďáblovu arkánu. Vyznačují se především silným materialismem. Důležitá je pro ně kariéra. Většinou zastávají vedoucí pozice. Z těchto lidí doslovy prýští energie. Přitahuje je bohatství a touží po pozornosti ostatních. Každý touží být v jejich blízkosti a chvíli se vyhřát na výslunní.

Pokud jste se narodili 19.

Tato karta nese název Arkána Slunce. Lidé, kteří se narodili pod její ochranou jsou naplněni hlubokým klidem, který rozšiřují, kdekoliv se objeví. Působí, jako by z nich vyzařovalo teplo, světlo a nekonečné štěstí. Ostatní mohou doslova čerpat energii z těchto zářících bytostí. Často tito lidé oplývají velkým uměleckým nadím. Mají silné charisma, jsou zábavní a všestranně nadaní. Jejich povaha z nich dělá hvězdu téměř každého večírku a přirozeným a oblíbeným lídrem.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]