Tabulka celoživotní karmy: Rok narození prozradí, co si pro vás osud přichystal po zbytek života

mewa data
Fotografie: CanvaPhotos

Podle přesného data a času narození, lze určit znamení zvěrokruhu, které ovlivňuje některé vaše povahové rysy a váš charakter. Tato tabulka zase prozradí něco o vašem osudu.

Tibeťané věří, že každá žijící duše, je téměř neustále reinkarnována. V každém životě má určitá poslání, kterými musí projít, aby se její vědomí a energie mohly navýšit a duše postoupila na vyšší úroveň. Najděte v této tabulce Mewa rok svého narození a zjistěte, jaký osud na vás čeká pod přiřazeným číslem a kolikátou reinkarnací právě procházíte.

Mewa 1

Přestože se může zdát, že jste flexibilní a přizpůsobivý, uvnitř skrytě trpíte. Jste velmi ambiciózní a často neklidný pesimista. Kvůli těžkému dětství máte problémy se zdravím a často podléháte nemocem. Nejvíc problémů trápí vaše ledviny a močové cesty. Pokud si nedáte pozor, můžete snadno propadnout závislostem. Abyste neupadli do depresí, potřebujete neustále pozornost a projevy lásky.

Mewa 2

Jste velmi přátelští, ale nepatříte mezi vůdčí osobnosti. Dáváte přednost tradicím a neradi někde vyčníváte. Pro druhé byste se často rozdali a podle toho si volíte také své zaměstnání. Vaše křehké zdraví se nejvíce odráží na kůží, vlasech nebo střevech. Trpíte na nedostatek energie a chronickou únavu.

Mewa 3

Toto číslo vám přisuzuje věčné mládí, které pohání vaše nezávislost a notná dávka optimismu. Jste rádi obklopení svou rodinou a přáteli. Jen těžko se vyrovnáváte s tím, že věci někdy nejdou přesně podle vašeho plánu. Fyzicky patříte mezi silné jedince, ale mentální síla občas pokulhává. Peníze raději utrácíte, než abyste si je šetřili na horší časy. Díky tomu se můžete často potýkat s dluhy. Jste rádi, pokud můžete ve svém životě i práci uplatnit svou kreativní stránku.

číslo 3
Fotografie: Pixabay

Mewa 4

Nejlíp se cítíte, pokud můžete splynout s davem. Často býváte nerozhodní a unavení. Vaše zdraví nejčastěji potrápí dýchací cesty nebo střevní potíže. Nemáte příliš velké štěstí na trvalé vztahy a navazování nových známostí pro vás může být někdy obtížné.

čínský horoskop

Tajemství čínské astrologie odhaleno: Rok narození prozrazuje vaše budoucí osudové okamžiky

Mewa 5

Toto číslo vás řadí mezi extrémisty. Na okolí působíte jako silná a vůdčí osobnost. V některých chvílích však vlivem vyčerpání ztrácíte motivaci a váš zájem o cokoliv opadá. V tuto chvíli vás často zachrání až podpora ostatních. Díky těmto výkyvům můžete propadat závislostem.

Mewa 6

Toto číslo o vás napovídá, že jdete životem jako duchovní člověk. Vaše intuice je vám kompasem. Pro sebe i ostatní očekáváte jen to nejlepší. Svůj život zasvětíte hledání vyššího smyslu. Neustále vás vpřed žene touha být lepším a něco dokázat. Přestože jste v partnerských vztazích dominantní, toužíte být dobýváni.

Mewa 7

Vaší nejsilnější stránkou v tomto životě je komunikace. Pomocí hezkých slov si dokážete téměř každého naklonit na svou stranu. Jste rádi středem pozornosti a velmi trpíte, pokud si vás někdo nevšímá. Vytrvalost bohužel nepatří mezi vaše silné stránky, a proto se musíte vypořádat s řadou neúspěchů. Toužíte po pravé lásce, která vaši duši osvobodí.

Mewa 8

Toto číslo vám dalo do vínku tvrdohlavost a velkou dávku sebevědomí. Pevně si stojíte za svým přesvědčením a jen tak něco vás nepřiměje změnit názor. S lidmi opačného názoru se raději nestýkáte. Důležitou roli ve vašem životě hrají peníze. Své investice máte vždy pevně pod kontrolou.

Mewa 9

Fyzicky patříte mezi velmi krásné a přitažlivé jedince. Potrpíte si na luxusu V nitru jste velmi impulzivní a netolerantní. Na sebe i druhé kladete jen ta nejvyšší očekávání. Pokud se vám nepodaří dosáhnout vytyčeného cíle, můžete propadnout hluboké frustraci a depresem. V partnerských vztazích býváte často žárliví a majetničtí.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]