Meč, který si vyberete, vám prozradí, co v životě potřebujete ke štěstí. Vyzkoušejte si test osobnosti

Meč test

Test, který byl navržen tak, aby vám pomohl zamyslet se nad různými aspekty vašeho života a zjistit, na kterých oblastech byste mohli pracovat, abyste zvýšili svou pohodu a spokojenost. 

Absolvování tohoto testu je proto důležitým prvním krokem ke šťastnějšímu a uspokojivějšímu životu. Podívejte se na hlavní obrázek ostrých mečů a vyberte si jednu možnost ze tří zobrazených, která vás nejvíce zaujala. Nenechte si ujít tuto příležitost, abyste se lépe poznali!

Meč test

Vybrali jste si meč číslo 1

To znamená, že neustále sníte nebo si představujete věci, které se nestaly, což vám vysává energii a brání vám dělat jiné věc. Pokud chcete být šťastní, musíte se naučit zbavit se těchto pocitů. Život v neustálém stavu denního snění omezuje vaši schopnost být přítomný v daném okamžiku. Naučit se zvládat tyto fantazie vám umožní kultivovat větší spojení s realitou a najít štěstí tady a teď.

Vybrali jste si meč číslo 2

Tento meč naznačuje, že jste zavalení menšími problémy, což vám způsobuje mnoho hořkosti a brání vám být šťastní. Nechte věci plynout, aby vás nepřekvapilo, když se situace nevyvíjejí podle vašich představ. Pěstování postoje přijetí a flexibility vám pomůže přizpůsobit se nečekaným změnám života a najít klid uprostřed nepřízně osudu. Když necháte věci plynout a udržíte si otevřenou mysl, lépe vás to připraví čelit výzvám klidně a sebevědomě.

Svíčky test

Vyzkoušejte si test osobnosti: Svíčka, kterou si vyberete jako první, vám prozradí vše o vaší povaze

Vybrali jste si meč číslo 3

To naznačuje, že neustále pomáháte druhým a odkládáte své potřeby stranou. Zůstat v pozadí vám neumožňuje být trvale šťastný, takže se musíte naučit říkat ne a nastavit si vlastní limity. Uvědomit si své vlastní potřeby a naučit se upřednostňovat sám sebe je také důležité pro vaši emocionální a duševní pohodu. Péče o sebe vám umožňuje být v lepší pozici, abyste mohli účinněji a zdravěji pomáhat druhým.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]