V této iluzi je skrytý obraz, který identifikuje jen 1 % lidí s nejostřejším zrakem

Optická klam mimozemšťané

Ponořte se do extrémně obtížného optického klamu. V této iluzi je skrytý obraz, uvidíte ho? Získejte zábavný a mentálně stimulující zážitek, když se pokusíte odhalit skrytý obraz za vizuálním klamem.

Zajímají vás hádanky? Tyto logické hry oslovují jak děti, tak i dospělé. V tomto článku představujeme novou a zábavnou optickou iluzi, která prověří vaše kognitivní a vizuální dovednosti. Máte za úkol ji dokončit během 10 sekund. K dosažení tohoto cíle potřebujete své schopnosti v pozorování a rychlosti myšlení, abyste našli skrytý obraz.

Odhalte skrytý obraz za iluzí

Ilustrace, kterou vám nabízíme, se na první pohled skládá z mnoha příčných čar. Detailním pozorováním této optické iluze se vám však podaří spatřit obraz, který je opravdu dobře maskovaný. Na druhou stranu, aby tato vizuální výzva nebyla příliš snadná, máte na nalezení řešení pouze 10 sekund. Než začnete, je vhodné dát se do dobrých podmínek. Pomůže vám to soustředit se rychleji a snadněji. Vyhýbejte se proto všemu, co by vás mohlo rozptylovat.

Optická klam mimozemšťané

hádanka číslo 70

S touto číselnou hádankou má problém až 70 % vysokoškoláků. Najdete rozdílné číslo do 12 vteřin?

Nezapomeňte také používat stopky. Podařilo se vám zaznamenat obraz za optickým klamem ve stanoveném čase 10 sekund? Pokud ano, gratulujeme! Vaše vizuální schopnosti i rychlost analýzy jsou vynikající. Patříte k těm nejlepším. Pokud jste nebyli schopni detekovat obraz skrytý v optickém klamu, nevadí. Zkuste to na další pokus. Pokud se vám po chvíli bude zdát, že vám 10 sekund nestačí, zvyšte vyhrazený čas na 15 sekund.

Rady, jak tuto výzvu vyřešit

Abychom vám pomohli, zde je tip: musíte se na obrázek podívat jiným způsobem. Zde jsou dva způsoby, jak najít skrytý obrázek. Za prvé, zkuste mžourat. Za druhé se musíte od obrazovky vzdálit asi 1 až 2 metry. Pomocí těchto dvou řešení uvidíte 3 mimozemšťany, které můžeme znát z pohádky Příběh hraček.
Optický klam mimozemšťané řešení
Pokud se vám tato logická hra líbila, můžete si zahrát další logické hry, které najdete na našem webu. Jak budete pokračovat v řešení dalších a dalších optických klamů, hlavolamů a rébusů, budete stimulovat svůj mozek. Krátkodobě i dlouhodobě uvidíte, že se zlepší vaše schopnost věnovat pozornost malým detailům. Může se také zlepšit vaše celkové zaměření, dovednosti při řešení problémů a motivace. Navíc se pobavíte.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]