Ztraceného leoparda zde nedokáže najít už ani sám fotograf. Odhalí jej pouze lidé s mimořádným zrakem

Iluze leopard
Fotografie: The Sun

Ponořte se do této úžasné vizuální výzvy a zkuste najít skrytého leoparda na obrázku. Své pozorovací dovednosti a trpělivost budete potřebovat více než kdy jindy.

Možná jste slyšeli o hrách se skrytými předměty, ale co takhle pokusit se najít leoparda, který se skrývá na tomto obrázku? Připojujeme vás k této vizuální výzvě, abyste objevili leoparda, který se maskuje v hornaté krajině na této fotografii. Tato úkol není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Leopardi mají schopnost se dokonale začlenit do svého okolí, a to vám tentokrát nepomůže.

Pozorování a trpělivost

Musíte použít své pozorovací dovednosti a schopnost rozpoznat detaily, abyste ho mohli najít. Ale nebojte se, i když je to obtížné, zábava spojená s hledáním leoparda na této fotografii stojí za to. Pravděpodobně jste se už někdy pokoušeli najít skryté předměty na obrázku, ale najít leoparda skrytého v hornaté krajině je mnohem těžší úkol.

Iluze leopard
Fotografie: The Sun
Hádanka písmeno V

Že do 15 vteřin najde odlišné písmenko, si může myslet jen blázen. Tato hádanka dá zabrat i géniům

Než začnete leoparda hledat, udělejte si čas, abyste si pečlivě prohlédli fotografii a odhalili různé rysy hor. Tento detailní přístup vám pomůže lépe pochopit kontext a prostředí, ve kterém se leopard skrývá. Zkuste si vytvořit mentální mapu a všimnout si, kde by se takové zvíře mohlo skrývat.

Máte na to pouze 12 vteřin

Iluze leopard řešení
Fotografie: The Sun

Máte teď před sebou velkou výzvu. Běžte do toho a zkuste ho najít co nejrychleji, protože máte jen 12 vteřin na tento úkol. Vaše pozorovací dovednosti a trpělivost zde bude potřeba více než kdy jindy. Začněte pečlivě procházet každý detail na fotografii. Můžete si všimnout různých stínů, textur, tvarů a barev. Až budete hotovi, níže máte správné řešení.

Pokud jste si fotku pozorně prohlédli a leoparda jste ještě nenašli, nebojte se, prozradíme vám, jak ho najít. Leopard je ukryt nalevo od útesu a spočívá na skále. Tak co, podařilo se vám najít leoparda? Doufáme, že jste se u výzvy bavili a našli řešení. Pokud máte rádi tento druh výzev, sdílejte je se svými přáteli nebo rodinou a aktivně se zapojte do dalších vizuálních výzev.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]