Navažte kontakt se svým andělem strážným a spojte se s nadpřirozeným světem. Existuje hned několik způsobů, jak ho přivolat

Fotografie: Depositphotos

Každý člověk na světě má svého strážného anděla, který nad ním neustále drží stráž. Přestože se to někdy nezdá, dává na vás pozor a je vždy připraven vám s čímkoliv pomoci.

Lidskou duši po celou její existenci provází strážný anděl, který jí je neoddělitelným společníkem. Posláním tohoto anděla je neustále na vás dohlížet a pomoci vám s jakýmkoliv problémem. Často se díky jeho zásahu stávají zázraky nebo náhody. Dokonce i cokoliv špatného by mohlo být ještě horší, pokud by se anděl nesnažil případnou hrozbu i nebezpečí zmírnit. Navažte spojení s tímto pomocníkem a zjednodušte si život.

Meditujte

Díky meditaci dokážete uklidnit a soustředit svou mysl. Vyprázdněte svou hlavu a utište vířící myšlenky. Pomocí této techniky se můžete spojit se svým vnitřním já i andělem strážným. Pro toto cvičení si najděte klidné a tiché místo, kde vás nebude nic rozptylovat. Můžete si k meditaci pustit vhodnou hudbu. Soustřeďte se na navázání spojení se strážným andělem a pozorujte, co se stane. Můžete vidět světlo, cítit dotek nebo slyšet hudbu.

Modlete se

Účinným způsobem, jak se spojit se strážným andělem, je skrz motlitbu. Pomocí ní můžete poprosit o ochranu, moudrost nebo vedení. V příštích dnech si všímejte drobných znamení, které vám anděl pošle jako odpověď. Možná vám ukáže směr, kterým se máte vydat nebo vám poradí, jak se rozhodnout v obtížné životní situaci.

Všímejte si znamení

Aby s vámi váš anděl strážný mohl komunikovat, buďte otevření a citliví ke všem znamením, které se kolem vás vyskytují. Andělé často komunikují prostřednictvím čísel nebo jiných symbolů. Objevit se mohou také vnuknutí nebo zázračná setkání. Věnujte pozornost všemu, co se kolem vás děje a odhalte zprávu, kterou vám váš anděl posílá.

anděl

Přivolat anděla strážného může kdokoliv. Stačí znát jen den svého narození a dál už jen sledovat, co se stane

Použijte karty

Některé spiritické karty fungují jako orákula a lze je snadno využít při komunikaci s anděly a dalšími nadpřirozenými bytostmi. Soustřeďte se na otázku, na kterou chcete znát odpověď a vyberte si z balíčku intuitivně jednu kartu. Její poselství je zpráva od vašeho ochránce. Naučte se pracovat s kartami a orákulem a rozvíjejte vlastní intuici.

ruka nebe
Fotografie: Pixabay

Poslouchejte svou intuici

Někteří jedinci mají intuici vyvinutou silněji než jiní, přesto se dá tato vlastnost postupně vytrénovat. Pro vylepšení intuice můžete využít vizualizace, meditaci, řeč těla, spontánní tanec a další techniky. Čím citlivější na řeč své intuice budete, tím snazší pro vás bude komunikovat se strážným andělem. Jeho poselství pak pro vás budou snadno čitelná a rozluštitelná.

Zdroj: Mindbodygreen

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]