Den narození předurčuje osud člověka! Slavný matematik a astrolog vysvětlil, co předpovídá ten váš

astrologie
Fotografie: Pixabay

Slavný matematik, astronom a astrolog původem z Itálie přišel s rozborem každého jednoho dne v měsíci a také s tím, co o člověku vypovídá.

Giordano Bruno byl slavný italský astronom a astrolog, který byl v roce 1600 upálen, protože jeho myšlenky byly v rozporu s tehdejšími církevními dogmaty. Trpěl pro vědu, proto je považován za mučedníka. Mnoho vědců však věří, že přišel o život, protože byl ovlivněn arabskou astrologií, kterou přijal a aplikoval ji ve svých interpretacích budoucnosti. Jako nejslavnější matematik 15. století poskytl přesnou analýzu charakteru a osobnosti člověka podle dne narození a věřil, že to je právě den narození, který určuje osud každého člověka. Podívejte se tedy, co vám předpověděl podle vašeho dnu.

1.

Lidé, kteří se narodili první den v měsíci jsou rození vůdci, protože mají silnou vůli a vždy jdou svou vlastní cestou. Je těžké si vás získat, ale v případě, že vám někdo přirostl k srdci, nebojíte se to ukázat. Máte také mnoho intelektuálních preferencí, jste kreativní a v neposlední řadě velmi dobrý organizátor. Podle Bruna byste si však měli dát pozor na dominantnost nad ostatníma a hlavně na žárlivost.

2.

Jestli jste se narodili druhého, je, podle Giordana, vaším životním posláním umění. Milujete totiž hudbu, tanec, krásné a rafinované věci a máte smysl pro harmonii. Velkým handicapem ve vašem životě může být tendence podceňovat své schopnosti. Zajímejte se o lidi ve vašem okolí, můžou vás rozveselit, když to bude potřeba. Dejte si však pozor, aby vás někteří nepřivedli do depresí, jste k nim docela náchylní.

3.

Jedinci narození třetího dne v měsíci se narodili jako mimořádně nadaní. Mají živou představivost, takže mohou být úspěšní spisovatelé nebo novináři. Navíc jste velmi přesní a všímaví k detailům, což většině lidem chybí. Nejdůležitější v životě jsou pro vás přátelé. Jste proto rádi obklopeni lidmi, kteří ve vás našli upřímného přítele, na kterého se mohou spolehnout.

4.

V případě, že jste narození čtvrtého, jste podle Bruna houževnatí, vytrvalí, někdy až tvrdohlaví a neústupní. Ale také jste systematičtí, loajální a svědomití a také skvělí pracovníci. Svět podnikání je místem, kde můžete vyjádřit všechny své kvality, protože se navíc nikdy nevzdáváte. Občas si děláte nepřátele tím, že za každou cenu říkáte pravdu. To se neshledává často s pochopením. Rozum vždy ovládá vaší emocionální podstatu.

5.

V tento den jste se narodili, abyste si užívali každý okamžik svého života. Kancelář pro vás není, naopak práce, která nabízí spoustu cestování, je pro váš naprosto ideální. Jestliže jste v sobě objevili talent, je možné, že jste se narodili proto, abyste se stali baviči nebo zpěváky, protože jste rádi středem pozornosti a milujete publikum. Nesnášíte jakákoliv omezení, takže váš partner musí být po celou dobu trvání vašeho vztahu velmi ostražitý.

6.

Lidé narození šestého dne v měsíci jsou narození pro rodinu. Potřebují však partnera, který jim dá lásku, bezpečí a povzbuzení. Máte krásný hlas, který byste měli co nejvíce trénovat, protože jen to vás může přivést na samý vrchol umění, které vyžaduje zpěv. A to bez ohledu na to, jaký žánr hudby si vyberete.

7.

Sedmého se rodí od přírody seriózní, klidní a analytičtí jedinci, kteří stojí nohama pevně na zemi. Bruno radí, abyste usilovali o dokonalost a vždy hledali to nejlepší řešení bez ohledu na to, jaký problém se před vás zrovna postaví. Pro vás platí, že byste neměli měřit dvakrát, než něco uříznete, nýbrž třikrát. Jste přitahováni ke vědě, ale také ke světu mystiky a okultismu. Proto je pro vás nejlepší následovat svou vlastní intuici, která vás nikdy nezklame.

8.

Ten, kdo se narodili osmého dne v měsíci, si prakticky může dělat, co chce. Vždy dokážete dobře posoudit situaci, ve které se nacházíte, ale také ji urovnat i přesto, že jste autoritativní. Milujete peníze, luxus a moc. Proto je nutné, abyste se naučili dobré organizaci, mohli byste totiž jen ztrácet čas a energii s pocitem, že se potřebujete naklonovat.

9.

Giordano přepověděl, že dopad čísla devět na váš život by vám mohl přinést časté cestování. Je pro vás tedy vhodné povolání, které vyžaduje služební cesty a komunikaci. Mezi spolupracovníky máte autoritu. Jste od přírody štědří, ale dávejte si pozor, abyste neplýtvali svou ochrannou energií na nesprávné lidi. Někdo by vaší štědrosti mohl zneužít.

10.

Ten, kdo je narozený desátého nese druhé jméno nezávislost. Naučili jste se totiž dělat všechno sami a nespoléháte se na ostatní, ani nečekáte, že vás požádají o pomoc. Je pro vás dobrý jakýkoliv druh individuálního podnikání, ale ujistěte se, že rozvíjíte svůj umělecký talent.

11.

Pro jedince narozené jedenáctého je klíčovou životní lekcí rovnováha. Musíte se naučit udržet rovnováhu, i přesto, že jste na pokraji zhroucení. Základem vašeho zdraví a spokojenosti je udržování emocí pod kontrolou. Navzdory své nadprůměrné inteligenci se občas nechte vést vaší intuicí k neobvyklému vyjádření vašeho přirozeného potenciálu.

12.

Lidé narození dvanáctého jsou velmi přátelští k lidem okolo sebe a také velmi praktičtí. Máte své určité umělecké preference a vaše přirozené kouzlo vám dává příležitost získat vše, co chcete. Když narazíte na problémy, nenechte se odradit, nýbrž je vnímejte jako výzvu.

přátelé
Fotografie: Pixabay

13.

Pokud jste narození v tento den, máte v životě velké ambice, jste pracovití a často organizujete lidi kolem sebe. Ať se jim to líbí nebo ne. Máte taktéž dobrý úsudek a jste všímaví k detailům. Bylo by dobré naučit se více ukazovat své pocity a také rozvíjet koníčky, které zahrnují práci rukama.

14.

Narození čtrnáctého dne v měsíci vám přineslo velmi rozvinutou logiku, ale také představivost. Byli jste narozeni pro tvoření, ale také ničení. Rozhodnutí je ve vašich rukách. Přirozeně vás přitahuje vše, co je nové a originální, máte rádi změny a rozmanitost a také výzvy a rizika. To má za následek to, že jste náchylní k nadměrnému experimentování, proto je potřeba trénovat trpělivost a rovnováhu. Jen tak úspěšně zvládnete svou kariéru.

15.

Jako člověk narozený uprostřed měsíce, máte tendence utíkat ze situací, ve kterých byste však mohli dominovat. To může poněkud ohrozit nejen vaši náladu, ale také postoj k lidem ve vašem okolí. Jste osudem přitahování ke všemu, co dobré a krásné, proto neustále hledáte osobu, která by vám umožnila být tím, kým doopravdy jste. Podle Bruna byste byli úspěšní v oblasti umění.

16.

Lidé narození šestnáctého mají své duchovní hodnoty. Ty je však poutají  pouze k duchovním pravdám, metafyzice a filozofii, než k hmatatelným životním faktům. Jste také perfekcionista, který je i náladový a v případě, že nedosáhnete vysokých standardů, které jste si nastavili, se může vytratit vaše pozitivita. Potřebujete domov, kde budete milovaní, ale zároveň nezávislí.

17.

Vás, jako jedince narozeného sedmnáctého dne v měsíci, vyřadí ze hry jakýkoliv druh anarchie, hodnotového nepořádku a také disharmonie. Milujete hlavně pořádek, práci a disciplínu, proto ideální prací je pro vás v oblasti financí. Vy totiž nikdy nebudete mít finanční problémy. Málokdy vás může něco překvapit, protože vždy přemýšlíte dopředu.

18.

Člověk narozený osmnáctého celý život bojuje se svými vlastními dilematy. Máte výraznou emocionalitu a hodně vás přitahuje hudba. Na druhé straně jste velmi kritičtí a nároční, a to jak k sobě, tak ke svému okolí. Jste stvořeni proto, abyste se stali spisovateli nebo kritiky. Váš život bude naplněn zajímavými známostmi a cestami.

19.

V tento den jste se narodili jako extremisté žijící na hraně. Zejména pokud jde o emoce. Avšak máte také neomezenou představivost, kterou využíváte k řešení problémů. Svého životního partnera si vybírejte pečlivě, protože váš den narození vám může přinést spoustu nedorozumění v manželském životě.

20.

Lidé narození dvacátého jsou podle italského astrologa velmi citliví. Upřímné přátele, ochranu a pohodlí potřebujete stejně jako vzduch a nedokážete si bez těchto aspektů představit váš život. Nadměrná emocionalita vám nepřinese nic dobrého, proto se snažte naučit se větší emoční vyrovnanosti. Pokud rozvinete svou vlastní individualitu, dosáhnete úspěchu.

21.

Prostředí, ve kterém žijete a pracujete, je pro vás, narozeného jednadvacátého, nanejvýš důležité. Milujete harmonii barev. Míváte časté změny nálad, proto potřebujete partnera a přítele, který vám bude rozumět. Lidé kolem vás vás mohou vnímat jako sobeckého člověka, protože raději přijímáte, než dáváte.

22.

Ti, kteří se narodili v tento den v měsíci, jsou velmi bystří a stojí nohama pevně na zemi. Jste taktéž velmi solidární a milujete humanitární práci, protože byste rádi pomohli všem. Vašimi hlavními průvodci jsou vaše myšlenky, které vás naplňují. Mnoho vašich myšlenek vyžaduje hodně odvahy a kolektivního vědomí. To jsou překážky, které vás drží zpátky.

23.

Kdo se narodil v tento den, je nezávislý, hrdý a zodpovědný. Dokážete přesně diagnostikovat nemoc, jste totiž narození proto, abyste se stali lékaři. Nejlepší vztahy máte s příslušníky opačného pohlaví a se staršími lidmi, kterých si ceníte. Vaše odhodlání v podnikání zvyšuje fakt, že jste zdatní v předkládání argumentů.

24.

Jedinci narození čtyřiadvacátého dne jsou obdařeni úžasnou energií a jsou připraveni převzít zodpovědnost za všechno. Obzvláště v rodině. Avšak energie a zodpovědnost vás mohou vést k přesvědčení, že jen vy víte, co je dobré. To může být vaší nevýhodou. Možná byste byli nejúspěšnější v oblasti medicíny a vzdělávání.

25.

Jako jedinec narozený tohoto dne, jste intuitivní a talentovaný člověk. Bohužel často nedostatečně pochopený od svého okolí. Úspěch živí vaši marnost a k dosažení úspěchu se musíte napřed zbavit deprese. Musíte cítit atmosféru malého místa, abyste byli šťastní a úspěšní.

26.

Pro vás je ze všeho nejdůležitější vaše rodina a domov. Dokážete se snadno nadchnout pro věc, zejména, když začínáte podnikat. Vaše nadšení ale časem klesá, takže po sobě necháváte mnoho nedokončených prací. Jste také velmi hrdí, proto je dobré nevstupovat do manželství dříve, než svého budoucího partnera dokonale poznáte. Nebyli byste schopni zvládnout žádnou kontrolu.

27.

Vaše spojení se surreálným a metafyzickým světem je velmi silné a den, kdy jste se narodili vás zavazuje k mysticismu a filozofii. Upadáte do stavu melancholie, když vaše práce nefunguje. To by mohlo být vaším negativním rysem osobnosti. Zajímáte se o psaní a umění.

melancholie
Fotografie: Pixabay

28.

Jedinci narození tohoto dne jsou dominantní a nezávislí. Proto by pro vás bylo dobré mít vlastní firmu nebo pracovat v rámci renomované organizace. Máte dostatek i představivosti a vytrvalosti, abyste dokončili každou práci, kterou začnete. Svoboda je pro vás v životě velmi důležitá, ale není dobré být svobodný za každou cenu. Jste přitahováni vším, co je neobvyklé.

29.

Tento den vašeho narození hraje ve vašem životě velmi důležitou roli. Jste idealista s vlastnostmi velkého vůdce, to vás může dostávat před oblíbené publikum. Jste však často náchylní ke změnám nálad a vše je podle vás černé nebo bílé. Není snadné vás sledovat, protože žijete na emocionální houpačce.

30.

Lidé narození třicátého dne v měsíci jsou rození snílci. Jsou to lidé se sklonem k fantazii, takže dramaturgie nebo literatura je pro ně skutečnou výzvou. Nikdy se nenuťte dělat rutinní a monotónní práci, protože vás to může přivést k depresi. Naučte se být trpěliví a neplýtvat energii na nedůležité věci.

31.

Lidé narození poslední den v měsíci jsou obecně vytrvalí, tvrdohlaví a neochotní k jakémukoliv závazku nebo ke kompromisu. Máte velký zájem o léčivé byliny. To jen umocňuje vaší touhu po léčení a medicíně, ve které byste byli nejlepší.

Zdroj: Srecna

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]