Mystický romský horoskop: Zjistěte, co si pro vás osud ve zbytku roku 2023 přichystal

Fotografie: Depositphotos

Starověký romský horoskop vašemu datu narození přiřazuje určitý symbol. Jeho význam vám může odhalit tajemství vašeho osudu. Najděte symbol, který ovlivňuje váš život.

Stejně jako další horoskopy i tento vám může přinést užitečené informace. Podle romského horoskopu se určité časové období spojuje s významným symbolem, který v danou chvíli ovlivňuje dění ve světě. Zjistěte, pod vlivem kterého symbolu jste se narodili, a co to pro vás znamená. Odhalte střípek svého osudu a buďte na něj připraveni.

Pohár: 21.1. – 19.2.

Tento symbol znázorňuje spojení a přizpůsobení, protože dává tvar jakékoliv tekutině. Lidé narození pod tímto symbolem jsou obvykle velmi chápaví a přizpůsobiví. Respektují názory a postoje druhých, ale dávají přednost podobně smýšlejícím lidem. Jsou známí svou kreativitou a chytrostí a jejich rodina je za to na ně velmi pyšná.

Kaple: 20.2. – 20.3.

Lidé narození v symbolu kaple jsou silně věřící. Spiritualita je provází celým jejich životem. Jsou to velmi citliví a otevření lidé, snící s otevřenýma očima. Přesto neztrácejí klid, ani když čelí nepříjemným problémům, protože ví, že se brzy vše vyřeší.

Dýka: 21.3. – 20.4.

Tento symbol znázorňuje sílu, čest a vítězství. Lidé, kteří se pod vlivem tohoto symbolu narodili bývají velmi úspěšní a snadno překonávají i velké překážky. Nic je neodradí, aby si šli pevně za svými cíli. Vždy si stojí za svým, ale v nouzi jsou opravdoví pomocníky.

dýka
Fotografie: Pixabay

Koruna 21.4. – 20.5.

Tento symbol je v romském horoskopu velmi ceněn, neboť znázorňuje bohatství, moc, úctu, lásku a odvahu. Lidé obdaření těmito ctnostmi jsou pracovití a obětaví. Udělají vše proto, aby svým blízkým zajistili bezpečí, luxus a prosperitu.

Svícen: 21.5. – 20.6.

S tímto symbolem se pojí zbožnost, víra a porozumění. Lidé narození pod vlivem tohoto znamení znají svůj smysl života a jsou ochotni za něj bojovat. Bývají velmi komunikativní a inteligentní. Spousta lidí u nich hledá radu nebo slova povzbuzení.

Kolo: 21.6. – 21.7.

Lidé narození pod tímto symbolem jsou orientování na rodinu a rodičovství. Mají hluboký smysl pro spojení a komunikaci. Jejich nálada může být často nestálá, ale harmonický partnerský vztah jim přináší potřebný klid.

Hvězda: 22.7. – 22.8.

Tento symbol v romském horoskopu představuje rovnováhu a štěstí. Lidé v tomto znamení respektují ostatní stejně jako sebe a vždy stojí při své rodině. Životem je provází notná dávka optimismu a často bývají úspěšní.

Zvonek: 23.8. – 23.9.

Pod tímto symbolem je zastoupena dokonalost a přesnost. Tyto ctnosti provází lidi s tímto znamením po celý život. Vždy jsou připraveni bít se za svá práva, stejně jako bojovat za práva druhých. Mají rádi věci pod kontrolou a mohou být nesví, pokud pocit kontroly ztratí.

Mince: 23.9. – 22.10.

Tento symbol představuje rovnováhu a pravdu. Lidé pod tímto symbolem jsou opravdoví bojovníci, kteří dokáží ovlivnit celý svět. Mají vysoký smysl pro spravedlnost. Přestože by byli skvělými právníky, více je přitahuje kreativita a umění.

Nůž: 23.10. – 21.11.

Tento symbol je pro někoho děsivý, protože představuje život a smrt. Pro svou moc je považován za jeden z nejsilnějších. Lidé narození pod jeho vlivem jsou silní, analytičtí a chápaví. V lásce však zcela propadají emocem. Rodinami bývají velmi respektováni.

Sekera: 22.11. – 21.12.

Tento symbol znázorňuje nezávislost a překračování hranic. Lidé v tomto znamení jsou pod vlivem velkého štěstí a ochrany. Rádi se zdokonalují a neustále se učí něčemu novému. Kdykoliv jsou ochotni postavit se za své sny a touhy a tvrdě jít za vytyčenými cíli.

Podkova: 22.12. – 20.1.

Tento symbol přináší lidem do života štěstí. Charakterističtí jsou lidé narození v tomto znamení svou pracovitostí a ambicemi. Je na ně spoleh a vždy ochotně pomohou. Žádná výzvy ani překážky se nezaleknou. Svou rodinou i okolím bývají velmi milováni.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]