Jen minimum lidí ví, jaký vliv má krevní skupina na osobnost člověka! Odhalte tajemství, které je v ní skryto

Fotografie: CanvaPhotos

Zjistěte, jaké informace vám přináší tento horoskop podle krevní skupiny a odkryjte tajemství o svém životě, a co zajímavého vás na jeho cestě ještě potká.

Přibližně v 30. letech 20. století se ve světě objevila představa, že některé charakteristické rysy a výrazné povahové vlastnosti lze určit na základě krevních skupin. V japonsku je čtení z krevní skupiny stejně populární, jako horoskopy v západní kultuře. Přečtěte si charakteristiku vaší krevní skupiny a odhalte střípek vaší podstaty.

Krevní skupina ,,A”

Tito lidé se do všech úkolů vrhají s dávkou energie. V práci jsou pečliví a svědomití a často se objevují na vedoucích pozicích. Ve všem, co dělají, jsou hnáni touhou po dokonalosti. Než vstoupí do romantického vztahu, nejprve vyhodnocují, zda dokáží naplnit partnerovy touhy a očekávání. Díky tomu mohou často působit uzavřeně a osaměle. Své sliby vždy dodržují a povrchnost je jim cizí.

Krevní skupina ,,B”

Pod hrubým povrchem se ukrývá opravdová něha. Snaží se vyhýbat sentimentu a přehnaných emočních projevů, které odsuzují u druhých. Na sebe kladou ty nejvyšší nároky a slabost netolerují. Trpělivost a tolerance rozhodně není jejich silnou stránkou. Často tíhnou k žárlivosti a jsou majetničtí. Svou chybu si přiznají jen málokdy.

Krevní skupina ,,AB”

Povahové rysy těchto lidí jsou často ovládány chaosem a rozporem. Jejich život nikdy nebude příliš klidný. Často podléhají náladám a přílivu emocí. Jednají spíše intuitivně, než že by si své kroky promýšleli. Z toho důvodu mohou na okolí působit váhavě nebo vrtkavě. Kvůli své rozpolcenosti mohou propadat depresím a úzkostným stavům. Naštěstí stačí sebemenší pozitivní událost a jejich původní optimismus se rychle navrací.

krev, plazma
Fotografie: Pixabay

Krevní skupina ,,0”

Stejně jako lidé s krevní skupinou ,,AB” žijí i tito velmi intenzivní citový život, kterému se bohužel nedokáží jako jejich protějšky tak snadno přizpůsobit. Od svého partnera očekávají, že jim s tímto problémem pomůže. Ve vztahu k ostatním bohužel přistupují spíš rozumově než skrz emoce, což může zapříčinit spoustu problémů a nedorozumění. Se svými kolegy v práci bude vždy za dobře a bývají z nich skvělí podnikatelé. Touží po úspěchu a nepoleví, dokud nedosáhnou svých vytyčených cílů.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]