Podle znamení poznáte svého strážného anděla, který nad vámi drží ochranný dohled. Dodává vám sílu

anděl
Fotografie: Pixabay

Zažili jste někdy pocit, že nejste sami nebo že nad vámi někdo drží ochrannou sílu? Ne, nezbláznili jste se, to jen váš anděl strážný konal jeho práci.

Každý se někdy ocitne v obtížné situaci nebo se cítí být na všechno sám. V takových situacích je tu pro vás strážný anděl. Ať chcete nebo ne, na každého z nás jeden z andělů dohlíží a pomáhá překonávat obtížné překážky každodenního života. Každé znamení zvěrokruhu má svého strážného anděla, který nad vámi bdí a snaží se pomáhat. Pokud tedy chcete pomoct, podívejte se, který z andělů je ten váš a požádejte ho o podporu ve vašem životě. A pamatujte na to, že nejste sami, někdo tam nahoře nad vámi bdí.

BERAN

Váš strážný anděl: Machidiel – anděl smyslu a sebeuvědomění

Berani se nikdy neohlížejí zpět do minulosti, naopak se dívají stále jen dopředu. Člověk ve znamení berana je individualista věřící v sebe a svou vlastní schopnost překonat síly nebe a země. Machidiel, též anděl záměru a sebedůvěry, oplývá velmi silnými energiemi. Není tedy náhoda, že ho berani přijímají jako svého anděla strážného. Pomáhá totiž ještě více se soustředit na své cíle. Skrze něho vždy dosáhnete všeho, čeho chcete.

BÝK

Váš strážný anděl: Asmodel – anděl harmonie a míru

Lidé ve znamení býka jsou klidní, přátelští a mírumilovní. Mají vytrvalou, stálou a houževnatou osobnost. Býci jsou klidní a pečlivě zvažují vše možné, než začnou jednat nebo než učiní důležité rozhodnutí. Asmodel, anděl klidu, vám pomáhá uvést vše kolem vás do harmonie a žít v míru nejen se sebou, ale i se svým okolím. Pro ostatní je velmi těžké býka rozzlobit, ale i když se tak občas stane, váš strážný anděl vám pomůže vyřešit konflikty v klidu a zjednat opětovný mír.

BLÍŽENCI

Váš anděl strážný: Ambriel – anděl poznání

Blíženci jsou aktivní a nápadití a mohou mít velký vliv na další lidi pouze díky své osobnosti. Mají tendenci být zvláštní a výjimečný jak ve vkusu, tak v chování. Blíženci bývají extrémní a jejich styl extravagantní. Ambriel, který je andělem poznání, vám může pomoci ještě více zdokonalit vaši mysl. Lidé ve znamení blíženců žízní po poznání, jsou společenští a rádi chodí do divadla nebo kina a bývají též první, kdo se objeví na křtu nové knihy. Jako blíženec máte skvělý smysl pro humor a nikdo se vedle vás nenudí.

znamení blíženců
fotografie: Freeimages

RAK

Váš strážný anděl: Muriel – anděl emocí

Lidé narození ve znamení raka jsou citliví, oddaní a nápomocní. Jsou vděční osudu za všechno, co dává a není pro ně nic důležitějšího, než teplo domova a náklonost blízkých. Vaším strážným andělem je Muriel, který využívá energie Měsíce, aby vám pomohla stát se silnějšími v každodenním životě a abyste měli sílu snadněji zvládat spory. Podporuje vás také k tomu, abyste se stali sebevědomějšími a otevřenějšími. Raci ale také snadno odpouští a od minulé bolesti se umí velmi rychle oprostit.

tři mniši mraky nebe

Tento vševědoucí tibetský horoskop je stavebním kamenem všech evropských verzí. Obsahuje pouhá 4 znamení

LEV

Váš strážný anděl: Verchiel – anděl tvořivých energií

Lvi jsou vždy aktivní a vždy připravení k akci. Snaží se o to nejlepší ve svém pracovním i osobním životě. Verchiel vám pomůže mobilizovat vaše vnitřní energie ve všech oblastech života. Díky tomu se stanete kreativními, budete mít lepší mysl i nápady, které by vás dříve nenapadly. Vzhledem k tomu, že váš strážný anděl ovládá tvořivé energie, se i vy s jeho pomocí stanete vyrovnanějším, ale odhodlanějším vůdcem v životě. Verchiel vás také naučí toleranci, kterou taktéž potřebujete.

PANNA

Váš strážný anděl: Hamaliel – anděl třetího oka

Lidé narození ve znamení panny jsou citliví a zároveň jsou věčnými pochybovači. Pro vás, jakožto pro pannu, musí být vždy vše prokázáno nebo doloženo, jinak tomu nejste schopni věřit. Jste introvert, vaše logika je ostrá, ale vaše porozumění je rychlé a vždy vše zvládnete snadno. Hamaliel vám pomůže stát se vytrvalejšími a trpělivějšími. Zlepší se vám pozorovací schopnosti a budete se moci ponořit do nejmenších a nejpečlivějších detailů věcí. Vaše paměť je stejně vynikající, ale s pomocí anděla si budete ještě lépe pamatovat, co je pro vás důležité.

znamení panny
fotografie: Freeimages

VÁHY

Váš strážný anděl: Uriel – anděl dětské radosti

Vše, co váhy mají je krása a forma. Jejich vládnoucí planeta je Venuše a ta je obdařila vynikajícím smyslem pro krásu. Uriel, anděl dětské radosti, vám pomůže dosáhnout plného potenciálu v umění. S podporou anděla se můžete stát skvělým hercem, performerem, malířem nebo fotografem. Budete schopni vidět barvy a tvary ve světě kolem vás jasněji, než kdy dřív. Váhy zůstávají věčným dítětem s klidem, který je pro ně dar.

ŠTÍR

Váš anděl strážný: Barbiel – anděl sebeovládání a duchovnosti

Lidé ve znamení štíra jsou vášniví a žárliví a také neúnavní badatelé smyslového potěšení. Jako štír jste přitahováni často jemnějšími formami potěšení a váš vkus je ve všech směrech vytříbený. Barbiel vás naučí ovládat své pocity a pomůže vám, abyste hned nespěchali, pokud máte problém s touto stránkou osobnosti. Barbiel vás naučí, jak počítat do deseti, než začnete mluvit a toto sebeovládání vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

STŘELEC

Váš anděl strážný: Adnachiel – anděl svobody

Střelci jsou sympatičtí, otevření, svobodní, živí a opravdu veselí lidé. Jako střelec jste velkorysí a ochotní, filantropičtí a máte hluboký smysl pro spravedlnost. Adnachiel, který je andělem svobody, vám pomůže žít ještě svobodněji a prožít život bez skutečných omezení. Vy, jakožto střelec, jste ten , kdo dává životu formu a obsah. Ten, kdo vždy odmítá žít podle pravidel a řídit se dogmaty. Nejdůležitější je pro vás svoboda a navždy se vznášet. A přesně to vy děláte.

KOZOROH

Váš strážný anděl: Hanael – anděl vášně

Lidé narození ve znamení kozoroha jsou disciplinovaní, zodpovědní a praktičtí, ale někdy i k nim přijde sebelítost. Jako kozoroh máte vynikající schopnost vnímat záměry druhých. Hanael, anděl vášně, vám pomůže více důvěřovat ostatním, protože ne každý k vám přistupuje se zlým úmyslem. I když je klíčovým slovem kozorohů opatrnost a je velmi těžké získat vaši důvěru, ten, kdo uspěje, vyhrává všechno. Hanael vás také naučí, jak lépe vyjadřovat své pocity.

VODNÁŘ

Váš strážný anděl: Gabriel – andělský posel

Vodnáři jsou originální, někdy až geniální lidé. Vodnář je člověk otevřený, čestný a nápomocný. Vaše způsoby jsou soucitné, taktní, úslužné a věříte ve veškerý intelektuální a etický pokrok a kulturní úsilí. Gabriel, který je poslem mezi anděly, vám pomůže posílit vaši afinitu ke kultuře a taktéž pomůže zvýšit vaše komunikační dovednosti. Skrze anděla se stáváte pomyslným mostem mezi lidmi, protože jste schopni velmi dobře sdělit mnoho věcí.

RYBY

Váš strážný anděl: Bachiel – anděl soucitu

Ryby jsou atraktivní lidé a mají příjemnou, empatickou osobnost. Pro ostatní je snadné vás, jako rybu, zapojit do svých problémů, protože vždy pomůžete najít řešení velmi rychle. Bachiel, anděl klidu a soucitu, vám pomůže naladit se na duchovní svět druhých a cítit jejich bolest nebo radost. Bachiel vás také podporuje v tom, abyste se nezanedbávali a někdy se vyplakali na ramenou blízkých.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]