Tento test vám pomůže zjistit, s kým budete ve vztahu v synergii. Tisíce párů tvrdí, že jim změnil život

muž žena moře slunce
Fotografie: Pexels

Nauka o číslech, numerologie, prozradí nejen to, jakou máte povahu, ale také to, jací jste milenci a partneři. Podle čísel také zjistíte, s kým si budete ve vztahu rozumět.

Podle numerologie má každé číslo svou vibrační energii a zároveň existuje mezi čísly zvláštní souvislosti. Některá proto mezi sebou vibrují pozitivně, jiné méně a další k sobě cítí vyloženě odpor. Numerologie se dá proto využít i při hledání vhodného partnera. Je pravděpodobné, že vzájemná přitažlivost a spokojené manželství bude fungovat jedincům, jejichž čísla společně korelují. Ale ani to, že se vaše osudové číslo lásky neshoduje s číslem vašeho partnera neznamená, že by váš vztah nemohl fungovat. Pouze bude nutné vynaložit větší úsilí.

Jak vypočítat vaše osobní číslo lásky?

Číslo lásky se počítá stejně, jako vaše osudové číslo. A to tak, že sčítáte všechna čísla vašeho data narození. Pokud jste tedy narození například 18.6.1990, váš postup bude vypadat následovně: 1+8+6+1+9+9+0 = 34. Je však potřeba získat jednociferné číslo, počítáme tedy dál 3+4 = 7. Vaším číslem lásky je tedy 7 a totéž provedete i s datem narození vašeho partnera. Nyní se můžete podívat, zda jste s partnerem podle numerologie kompatibilní.

Číslo 1

S číslem 1 jste ambiciózní, nezávislí a originální. Je pravděpodobné, že budete svého partnera chtít ovládat, protože patříte k přirozeným vůdcům a vždy musíte mít poslední slovo. Avšak když milujete, uděláte pro svého partnera cokoliv. V lásce rádi experimentujete a zkoušíte nové věci, ale jako partneři jste loajální. Nejlépe se k vám hodí partneři s číslem 2, 3 a 9. dvojkám budete moci dominovat, trojky vám budou pomáhat v rozhodování a stanou se tak vašimi učiteli. Devítky přinášejí do vztahu pozitivitu, proto jsou z nich ideální přátelé a partneři.

Číslo 2

Lidé narození s číslem 2 jsou citliví, romantičtí, smyslní a umělecky založení, ale nejdůležitější je pro ně spojení s partnerem na duchovní úrovni. Je nutné najít někoho, kdo vás bude schopen uzemňovat, neboť jste někdy dost náladoví. K životu potřebujete lásku, porozumění a harmonii, jedině pak totiž budete úspěšní i v práci. Ke dvojkám se nejvíce hodí čísla 1,2 a 3. jedničky vás vždy podpoří, dvojky budou rezonovat s vaší duší, čili budou vaším dobrým přítelem i partnerem. I s trojkami můžete vytvořit silné pouto na duchovní úrovni a vždy vám dobře poradí.

čísla planety fialová
Fotografie: Pexels

Číslo 3

Trojky se v některých aspektech podobají jedničkám. Jsou přátelští, disciplinovaní a v lásce praktičtí. Trojky se nenechávají příliš ovládat emocemi, jsou ambiciózní, neohrožení a pracovití. Někdy však býváte sebestřední a rádi se vychloubáte. Ve vztazích nemáte rádi kompromisy a míváte sklon k žárlení. Váš vztah může úspěšně fungovat jedině pokud bude partner akceptovat váš způsob života. Nejvíce k vám sedí čísla 1,2 a 9. Jedničky vám jsou podobní, proto s vámi budou rezonovat. Jste navíc stejně tolerantní. Velmi dobře se porozumíte s dvojkami a můžete být dobří partneři i v byznysu. Devítky vás podpoří v čemkoli, kde je potřeba zabrat.

Test ženská tvář

Tento test osobnosti pracuje s vaší myslí. První věc, které si všimnete, vám o budoucnosti prozradí vše

Číslo 4

Čtyřky bývají impulzivní, nekonvenční a trochu tajemní. Na ostatní působíte sebevědomě, ale cítíte se ztracení, pokud kolem sebe nemáte řád. Můžete mít sklony k lenosti, někdy až k sebedestrukci, ale i k nevěře. To však jen pro fyzické potěšení, partnera totiž opustit nechcete. Na partnery míváte smůlu a rozvod je nejlepším řešením v případě, že nejste spokojení v manželství. Hodí se k vám čísla 5,7 a 8. Pětky pro vás budou spíše přáteli, než partnery. Sedmičky jsou dobří přátelé, obchodní partneři, ale i partneři životní.  Ideálním je však osoba s číslem 8. Ti totiž rádi pomáhají druhým a bude schopný vás usměrňovat.

Číslo 5

Pětkám trvá dost dlouho, než se usadí, protože hledají dokonalost vzrušení a změnu. Manželský stav je pro vás velká výzva, nesnášíte totiž nudu. Jste spíše individualisté milující zábavu. Jste neustále otevření novým podnětům a stále nad něčím přemýšlíte. Můžete mít sklon k neřestem a někdy jednáte až bezhlavě. Vždy zvažujete pro a proti každého vztahu a jakmile je více proti, vztah ukončíte. Hodí se k vám čísla 1,4,6. s jedničkami vytvoříte úspěšný tým, ale spíše pracovní, než ve vztahu. Ani 4 nejsou příliš vhodné pro manželství, ale může se podařit. Nejideálnější je šestka, protože jsou něžní, milující a pomohou vám se zbavit neklidu.

polibek muž žena
Fotografie: Pexels

Číslo 6

Šestky jsou okouzlující, charismatičtí a dokáží se zamilovat během chvilky. Avšak též umí s lidmi skvěle manipulovat. Nechybí jim ani smyslnost. Když vám ve vztahu chybí emocionální souznění, můžete mít sklony k mimomanželským avantýrám. Máte sklony k dobročinnosti a obvykle se vám vše daří. S vaším číslem souzní čísla 4,5,8. Čtyřky jsou harmonické, ale neradi budou přijímat vaše návrhy. Mezi vámi a šestkami to bude jiskřit, avšak lépe vám bude jako přátelům. Pětky vám dobře poradí a když bude potřeba tak i uklidní. Osmičky vás seznámí se spiritualitou a rozšíří vám obzory.

Číslo 7

Lidé s číslem 7 jsou vynalézaví, intuitivní a někdy zasnění. Přestože toho moc nenamluvíte, neznamená to, že jste v lásce chladní. Vaše vlastnosti mohou být podobné vlastnostem dvojek. Vnitřní život je pro vás důležitý a můžete být náchylní ke změnám nálad. Také vás baví se stále učit něco nového. Ve vztahu máte tendence řešit maličkosti a moc přemýšlet, ale moc dobře víte, co chcete od života i od partnera. Hodí se k vám čísla 1,2,9. Na jedničkách oceníte disciplinovanost. Nebude vám vadit, ani když ve vztahu převezmou velení. Dvojky vám budou následovat kamkoliv. Devítka vás naučí praktičnosti a budete si vzájemně prospěšní. V manželství však musí mít 7 žena, ne obráceně.

Číslo 8

Osmičky jsou velice emocionální a pevní, co řeknou, to platí. Jsou nejvěrnější ze všech číslic , avšak ženy narozené s osmičkou nemívají moc šťastné manželství. Ubezpečte se proto ještě před svatbou, že jsou vaše čísla v pozitivní vibraci. Rozhodujete se výhradně srdcem, ne hlavou a nejste moc praktičtí. Nesprávně využíváte své síly, proto váš život není nejlehčí. Hodit se ke vám budou čísla 1 a 2. Jednička s osmičkou jsou přesné opaky a protiklady se přece přitahují. Dodají vám energii, štěstí, inspiraci a vnesou do vašeho života živost a pohyb. Dvojky vás budou podporovat verbálně.

muž žena opření
Fotografie: Pexels

Číslo 9

Devítky jsou energičtí jedinci, ale někdy až agresivní. Ostatní vás označují za perfekcionisty, ale moc dobře vědí, že máte soucit a chápavou povahu. Snadno v životě navazujete kontakty a zaměřujete se na pomoc druhým. Velmi si ceníte rodiny a jste také rodinný typ. Vždy budete klást důraz na sexuální kompatibilitu, protože jste ze všech čísel nejvíc eroticky založení. Hodí se k vám čísla 1 a 5. jedničky jsou nejideálnější, protože jsou pro vás užitečné a bude to s nimi klapat v kariéře, přátelství a partnerství. číslo 5 působí spíše neutrálně, ale dokážete spolu vytvořit pozitivní energii a mít tak i úspěšný vztah.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]