Tohle znamení si zkrátka nikdy nedá pokoj. Hektické dny těchto lidí lze uvolnit jen unikátním přístupem

znamení zvěrokruhu
Fotografie: Pixabay

Lidé s tímto slunečním znamením jen málokdy pociťují klid. Jejich dny bývají hektické a často plné emočního nebo fyzického vypětí. V přítomnosti těchto lidí buďte ostražití.

Dnešní hektická doba nepřekypuje spoustou možností, jak si vychutnat chvíli klidu a harmonie. Přesto se lidé téměř každý den snaží alespoň na chvíli zpomalit nebo zcela zastavit a od celodenního vypětí si ulevit. Jako součást duševní hygieny je potřeba umět odpočívat a získat od všedního shonu odstup. Přesto existují jedinci, kteří jen ztěží najdou trochu klidu. Téměř cokoliv je v okamžiku vrátí do nepohody a vytrhne z jejich harmonického rozjímání.

Jak znamení zvěrokruhu ovlivňuje povahu

Ve chvíli, kdy jste se narodili, panovala na nebi určité postavení planet a hvězd. Tyto vesmírné konstelace mohou do určité míry ovlivňovat vaší povahu nebo některé charakterové rysy. Přestože vám jako sudičky do vínku daly určité předpoklady, můžete s nimi jejich uvědomím pracovat a od svých zlozvyků opustit nebo své silné stránky naopak posílit.

Znamení, které nenalezne klid

Některá znamení se vyznačují výbušnou povahou, jiná mají silné emoční projevy a některé jsou chladné a netečně jako led. Lidé narození pod znamením střelce jen málokdy naleznou klid. Mezi jejich hlavní rysy patří nestabilita a nestálost. Obě tyto vlastnosti často doprovází úzkostné stavy samoty a opuštění. Aby tito lidé dosáhli alespoň částečného stavu harmonie, čeká je opravdu obtížná cesta.

jelen les

Keltský horoskop o vás prozradí více než kterýkoli jiný. Jeho přesnost nemá konkurenci

Důvěřuj, ale prověřuj

Střelci jsou zpravidla známí svým vytíženým a nabitým denním programem. Je pro ně téměř nemožné se zastavit, pokud se zrovna nenacházejí na hranici svých fyzických nebo duševních schopností. Pokud jsou v klidu, je to předzvěst něčeho zlého a oni sami očekávají, jaká rána jim do života zasáhne. Z tohoto důvodu jsou vesměs nedůvěřiví a podezíraví. Jen těžko se někomu natolik otevřou, aby se mohli doopravdy uvolnit.

znamení
Fotografie: Pixabay

Ženy i muži narození v tomto znamení se od sebe příliš neliší. Často na sebe kladou vysoké nároky a očekávají od sebe ten nejlepší výkon. Spousta aktivit a málo volného času jim svým způsobem poskytuje bezpečí, které je pro ně tolik důležité. Rutina a řád je chrání před nečekanými událostmi, na které nedokáží pružně zareagovat. Pokud se však pro něco rozhodnou, půjdou si za tím tvrdě a odhodlaně, připraveni dosáhnout zdaleka těch nejlepších výsledků.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]