Barva očí je klíčem k odhalení skutečné povahy vaší duše. Lidé s hnědýma očima by měli znát pravdu včas

stařec duše oči
Fotografie: Pixabay

Oči jsou považovány za bránu do duše člověka. Odhalte tajemství o vás vypovídá barva vašich očí a očí vašich blízkých. S touto informací jednodušeji dokážete číst v jiných lidech.

Při komunikaci si lidé nejčastěji všímají právě očí. Zatímco slova můžete snadno překroutit nebo zaměnit jejich význam, oči lžou jen málokdy. Celkový výraz obličeje často prozradí mnohem víc, než co ve skutečnosti řeknete nahlas. Zaměřte se na barvu duhovky a zjistěte, jak ovlivňuje svého nositele. Tyto vlastnosti a dovednosi se pojí k dané barvě očí.

Zelené oči

Lidé se zelenýma očima byli už od dob králů opředeni mystickou aurou. Často se proto nacházeli na samém okraj společnosti. Dokonce je společnost podezírala z čarodějnických praktik. V dnešní době se naštěstí od tohoto smýšlení upustilo a mnohem více jsou opěvovány a vnímány kladné stránky těchto lidí, které dalece převyšují jiná odlišná zbarvení očí.

Přestože jsou mnoha lidmi stále označováni jako nevyzpytatelní, působí lidé se zelenýma očima na první pohled klidně a vyrovnaně. Jejich nitrem však zmítá bouře citů a emocí. Jsou to tvůrci s kreativní duší a pohání je jejich nezkrotná vášeň. Velmi dobře působí na lidi díky svému silnému charisma. Jen málokdo odolá kouzlu jejich osobnosti. Jejich pohled je hluboký a podmanivý. Skvěle se umí ovládat a nic je nepřiměje vzdát se vlastní svobody.

zelené oči
Fotografie: Pixabay

Modré a šedé oči

Lidé s touto barvou očí jsou považováni za velmi atraktivní jedince. V jejich pohledu se zračí roztomilost a nevinnost, za ním se však skrývá nadprůměrná inteligence. Snadno navazují nové známosti, protože komunikace je pro ně velmi přirozená. Rádi jsou ve společnosti přátel a často jsou ve skupině velmi oblíbení. Umí ostatní skvěle přesvědčovat a propagovat svůj názor, proto jsou tak skvělými obchodníky.

Za jejich otevřeností se však skrývá opatrnost. Své srdce neotevřou jen tak někomu a své myšlenky si nechávají jen pro ty nejbližší společníky. Chce to spoustu času, aby vám uvěřili natolik, že vás do tohoto omezeného okruhu přátel přizvou. Svým odstupem vyvolávají pocit, že jsou arogantní a povýšení. Touto maskou však jen chrání své zranitelné city.

test květina

První objekt, kterého si všimnete, o vás prozradí, zda jste dobří v těžkých rozhodnutích

Hnědé oči

Tito lidé bývají považováni za velmi důvěryhodné a laskavé jedince. Svou přítomností vzbuzují pocit bezpečí a ochrany. Na své okolí působí velmi sympaticky a mile. V jejich nitru se skrývá velká vytrvalost, odhodlání a silný temperament. Jejich duševní kvality je pohání k dosažení velkých cílů. Díky svým vlastnostem jsou vynikajícími vůdci.

hnědé oči
Fotografie: Pixabay

Některým jedincům lidé přisuzují nadpřirozené schopnosti. Díky tomu tito lidé často naleznou zalíbení v duchovních praktikách nebo se najdou v ezoterice. Velmi rychle a jednoduše si získávají sympatie. V komunikaci s jinými se vyžívají. Jejich předností je smysl pro humor. Milují výzvy a nové věci. Neodolají žádnému dobrodružství.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]