Numerologie je matičkou alternativních věd. Číslo vašeho domu prozradí vše o vnitřní i vnější energii

číslo domu
Fotografie: Pixabay

Numerologie se zabývá vlivem čísel na život člověka. Důležité je životní číslo, které získáte, když sečtete datum svého narození. Neméně důležité může být i součet čísla popisného.

V mnoha kulturách mají čísla velký a magický význam. S jejich pomocí jsou vykládány některé jevy a úkazy a pečlivě plánovány slavnostní události. Vaše životní číslo vám může prozradit, jaký život vás čeká, a jaké vlastnosti vám byly dány do vínku. Magické číslo, které získáte sečtením vašeho čísla popisného, zase může vysvětlit problémy, které na daném místě zažíváte nebo jiné zvláštní okolnosti. Sečtěte všechny číslice, které jsou  součástí popisného i orientačního čísla, až vám zůstane jedna číslice od 1 do 9.

Číslo 1

Na tomto místě můžete zažívat těžké chvíle s vašimi sousedy. Obecně ve vás toto místo podněcuje sílu a cílevědomost, což se špatně slučuje s energií lidí žijících okolo. Tuto adresu ocení především samotáři. Náboj tohoto místa doslova vybízí k nezávislosti a svobodě. Jestli toužíte po pravé lásce, měli byste se přestěhovat na vhodnější místo.

Číslo 2

Na této adrese jsou ideální podmínky pro budování pevných vztahů a partnerství. Rodiny žijící na tomto místě jsou naplněné láskou. Jste oblíbenými hostiteli, protože se u vás každý cítí velmi dobře. V tomto domově je vždy ucítíte klid a harmonii. Jen dejte pozor, abyste na tomto místě nezlenivěli. Dál se věnujte svým oblíbeným aktivitám a koníčkům a nezakrňte na jednom místě.

číslo domu 2
Fotografie: Pixabay

Číslo 3

Tuto adresu obzvlášť ocení lidé se silným uměleckým duchem. Energie tohoto místa ve vás podnítí tvořivost, optimismus a dodá chuť do života. Sousedi poblíž tohoto místa jsou jako přátelé nebo druhá rodina. Toto místo se vám vždy dokonale přizpůsobí a každá změna mu bude ohromně slušet. Jeho majitelé však mohou být často lehkovážní a nedůslední.

Číslo 4

Toto místo ocení obzvlášť tvrdě pracující lidé. V jejich zde pulzuje motivace, disciplína a odhodlání dosáhnout vytyčeného cíle. Pro rodinu je bydlení na této adrese stabilním prostředím. Příliš svobodomyslným lidem však může bránit v rozletu. V tomto domově se mohou cítit utiskováni nebo svázání příliš přísnými pravidly, proto budou neustále utíkat vstříc novému

Jen minimum lidí ví, jaký vliv má krevní skupina na osobnost člověka! Odhalte tajemství, které je v ní skryto

dobrodružství.

Číslo 5

Na tomto místě se nejlépe cítí lidé se sklony k filozofování. Hluboké myšlenky zde mají vynikající prostor k rozvíjení. Toto prostředí podporuje schopnost komunikovat s ostatními. Energie tohoto místa posílí vaše vztahy s ostatními lidmi. Je skvělým zázemím pro cestovatele a dobrodruhy. Neudrží vás na místě, ale bude vám bezpečným přístavem.

Číslo 6

Milovníci rodinného života toto místo budou zbožňovat. Zde se uskuteční všechny sny o rodinné idylce. Její obyvatelé jsou k sobě vzájemně ohleduplní a láskyplní. Toto místo vám do života přinese harmonii a klid. Zde vytvoříte dokonalý prostor pro vychovávání dětí nebo domácích mazlíčků.

Číslo 7

Lidé, kteří žijí na adrese s číslem sedm nemají rádi povrchnost. Mnohem více pozornost věnují na první pohled skrytým věcem. Svůj čas zde budete trávit přemýšlením, co se nachází mezi nebem a zemí. Pokud dáváte přednost klidu a tichu, je toto místo pro vás dokonalé. Vyrovnaná energie sedmičky vám dá prostor, abyste se mohli nerušeně nechat unášet vírem svých myšlenek.

Číslo 8

Energie čísla v osm v lidech probouzí touhu něčeho dosáhnout. Na tomto místě nebudete jen tak sedět na zadku se založenýma rukama. Ctižádost a odhodlání tepou ve stěnách domu. Skvěle se hodí pro lidi, kteří se snaží vybudovat kariéru. Díky rychlé regeneraci budete každý den schopni čelit dalším výzvám a překážkám, abyste se jednoho dne dostali k vytouženému cíli.

číslo domu 8
Fotografie: Pixabay

Číslo 9

Tímto místem prostupuje energie lásky. Ta vám do života  může přitáhnout životního partnera i spoustu přátel. Svým majitelům dodává sílu prosadit vlastní názory. Lidé žijící na tomto místě jsou otevření a upřímní. Rádi nabídnete pomocnou ruku, pokud je to třeba a vždy si budete užívat společnost rodiny nebo přátel. Téměř nikdy zde nebudete sami.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]