Znamení zvěrokruhu lze seřadit podle inteligence se 100% přesností. Berani a lvi jsou na tom opačně

dvě postavy hvězdy
Fotografie: Freeimages

Astroložka je přesvědčena, že Blíženci ze všech znamení zvěrokruhu nemají konkurenci v inteligenci a bystrosti. Zjistěte, jaká další znamení jsou podle ní také považována za velmi inteligentní.

Pokud se vede diskuze na téma, jaké znamení zvěrokruhu je nejinteligentnější, jsou to jednoznačně Blíženci. Tvrdí se o nich, že jsou neuvěřitelně bystří, mají skvělé vyjadřovací schopnosti a velmi rychle jsou schopni naučit se cokoliv nového. Blíženci jsou také velmi kreativní bytosti. Pokud je před ně postaven nějaký úkol, vždy umí nalézt hned několik možností, jak jej vyřešit. Astroložka Susan Taylor říká, že co se týče inteligence, na Blížence nikdo nemá. Zvědavost Blíženců pohání jejich touha po vzdělání a vědění, nikdy se nepřestávají učit. Jejich mozek je jako neuvěřitelně výkonný stroj, který se nikdy nezastaví. Taylor je přesvědčená, že jsou to právě oni, kdo má největší IQ ze všech, nejvíce držitelů Nobelovy ceny jsou právě z řad Blíženců.

Důvtipem a kreativitou vynikají Lvi

Astroložka Susan Taylor jmenovala Lvy jako další znamení, které je také velmi chytré. Má pro to hned několik důvodů. Lvi jsou výborní řečníci, vládnou slovem, skvěle se učí cizí jazyky. Verbální inteligence Lvů je velmi vysoké úrovni. Lvi touží po tom, aby ostatní přímo oslnili svými znalostmi, proto se rádi vzdělávají. Obzvláště je baví studovat méně známé fakty. Ve výsledku však mohou působit až nafoukaně a arogantně, protože se mnohdy snaží až příliš oslňovat okolí. Často se uplatní jako experti na marketing či jako spisovatelé a jsou opravdu dobří ve všech kreativních činnostech. Lvi jsou schopni velmi rychle řešit problémy a vymýšlet nové nápady, zkrátka jim to pálí a vynikají svým důvtipem.

Brilantní logické myšlení mají Berani

Na seznamu astroložky Susan Taylor nejchytřejších znamení zvěrokruhu nesmí chybět ani Berani. To proto, že Berani mají naprosto vynikající logické myšlení. Zápal pro vzdělání Beranům dodává planeta Mars, která jim vládne, neustále si totiž touží rozšiřovat obzory. Často se stávají experty pro danou oblast, protože když se Berani pro něco nadchnou, dávají do toho vše. Sice nejsou tolik inteligentní od přírody jako Blíženci, ale to dohání svou pílí a trpělivostí. Schopnost prodat se je to, v čem opravdu vynikají, jsou sebevědomí a své nápady umí skvěle prezentovat. Mnohdy proto uspějí ve světě podnikání. Berani jsou mistři v hledání těch nejlepších řešení.

Přesná predikce budoucnosti podle čínského horoskopu na zbytek roku 2023

souhvězdí beran rohy
Fotografie: Freeimages

Velcí myslitelé jsou také Vodnáři

Pokud je řeč o chytrých znameních zvěrokruhu, nemohou chybět Vodnáři, jsou to totiž skvělí myslitelé a vynikají svou vynalézavostí a schopností věci inovovat. Stejně jako Blíženci jsou od přírody velmi inteligentní a ani oni se nemusí ve škole učit jako ostatní. Vše jim jde téměř samo. Soutěživost a pracovitost jsou pro ně typické vlastnosti. Když ostatní panikaří, Vodnáři dokáží udržet chladnou hlavu a i v tuto chvíli dovedou přijít se skvělým řešením. Vodnáři také bývají dobří filozofové a řečníci. Jsou schopni dívat se na věc z mnoha úhlů a myslet v souvislostech. Jsou přesvědčeni, že nic není nemožné, mají totiž otevřenou mysl všemu, co jim svět nabízí a s tímto přístupem a nadáním jsou předurčeni k životními úspěchu.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]