Přesná predikce budoucnosti podle čínského horoskopu na zbytek roku 2023

Fotografie: Depositphotos

Rok 2023 je v čínské horoskopu rokem Zajíce. Prozradí vám, jaká je vaše šťastná barva, číslo nebo na co se v letošním roce připravit a kam směřovat.

Legenda, na které jsou postaveny základy čínského horoskopu praví, že Buddha pozval na velkou oslavu všechna zvířata, čímž chtěl zdůraznit jejich rovnost. Po hostině se Buddha rozhodl, že každé zvíře odmění tím vládnou nad jedním rokem. Letošní rok věnoval Zajíci. Dne 22. ledna započal čínský kalendář nový cyklus, kdy se nadvláda jednoho zvířete přesunula na další. Ten den jsme se rozloučili s divokým Tygrem a přivítali opatrného a mírumilovného Zajíce (někdy je překládán jako Králík). Ten je podle čínské mytologie vyvoleným znamením.

Zajíc (rok narození – 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Šťastná barva: bílá

Šťastné číslo: 4

Zajíci by se letos měli připravit na pár nárazů, které je však posunou vpřed. Mohou zkusit podpořit své štěstí pozitivními událostmi jako je třeba svatba, založení rodiny, koupě nemovitosti nebo založení nového podniku. Pro Zajíce tu vždy budou dobrodinci, kteří jim pomohou s jakýmkoliv problémem. Mají nad sebou dvě šťastné hvězdy, které budou přát v oblasti investic, tak se nebojte trochu riskovat. Pokud se chcete vyhnou zbytečné bolesti a komplikacím, naplánujte si návštěvu zubaře či darování krve na druhy nebo osmý měsíc lunárního kalendáře.

Drak (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Šťastná barva: zelená

Šťastná čísla: 3 a 8

Draci by se letos měli pustit do plnění úkolů a raději sklopit hlavu. V případě, že budete pokorně plnit své úkoly, může být tento rok pro některé i rokem bohatství. I malé částky totiž mohou přinést velký zisk. Letos se bude dařit obzvláště těm, kteří pracují v typicky mužských odvětvích, zde je vleká šance na povýšení nebo zvýšení platu. Dávejte si pozor na to, abyste někoho neurazili. Letošek bude skvělým rokem i pro ty, kdo měl potíže v partnerském vztahu. Rok Zajíce vám ukáže možnosti, jak je vyřešit. Svobodní Draci mohou naopak najít spřízněnou duši.

Had (1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Šťastná barva: modrá

Šťastné číslo: 1

Hadi budou mít poměrně vyrovnaný rok, pokud budete aktivnější může přijít nějaký posun ve vaší kariéře. Pokud jezdíte na služební cesty, letos jich přibyde, takže budete hodně cestovat a díky tomu vás čekají v práci pozitivní změny a štěstí. Hadi by se neměli bát žádných výzev, které jim do života přijdou, protože mají kolem sebe spoustu lidí, kteří jim pomohou. Můžete mít pocit, že vám partner nerozumí nebo s ním již nejste spokojení a tak bude váš milostný život o něco náročnější. Otevřenější komunikací se můžete vyhnout hádkám a konfliktům. Je možné, že do konce roku někteří Hadi ukončí dlouholeté vztahy. Naučte se v tomto roce držet rovnováhu mezi kariérou a osobním životem.

Kůň (1954, 1966, 1978, 1990,, 2002, 2014)

Šťastná barva: černá

Šťastné číslo: 6

V případě vztahů a financí čeká letos Koně příznivý rok. Je to rok lásky a svobodní Koně budou aktivnější v navazování nových vztahů, je možné nalezení spřízněné duše, tak nepromarněte svou šanci. Zadaní Koně mohou posílit svá pouta s partnerem, se kterým to možná dosud moc neklapalo. Ani přírůstek do rodiny není vyloučen. Koním se bude dařit zvláště v ženských odvětvích jako je krása, kosmetika, šperky a móda, právě tam je totiž vysoká šance na kariérní postup.

Starodávný keltský horoskop posvátných stromů! Najděte ten svůj a zjistěte, co o vás předpověděli staří druidové

Koza (1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Šťastná barva: bílá

Šťastné číslo: 9

Kozám se v tomto roce bude dařit v oblasti vztahů a spolupráce s kolegy. Je to rok prosperity a těšit se můžete i na úspěchy v oblasti investování. Letošní rok je i rok pokroku, takže se vám bude dařit v práci a existuje šance na zvýšení platu nebo povýšení. Jedinci narození ve znamení Kozy by si měli dávat pozor pomluvy či právní tahanice. Než podepíšete nějakou smlouvu, pořádně a pečlivě si ji přečtěte i s drobnými písmenky dole, mohla by se stát, že přehlédnete něco důležitého. Doporučuje se i v tomto případě vyhledat odbornou pomoc. Single Kozy by si měli dávat pozor, aby nenaletěli slibům nevhodné osoby.

Opice (1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Šťastná barva: zelená

Šťastné číslo: 3

Opice se loňský rok po mnoha letech vyhrabali ze smůly. Vše se letos zlepší, ať už v práci, doma nebo v lásce, takže se můžete těšit na klidnější a harmonický rok. Rok Zajíce je dobrý pro poznávání nových věcí a další vzdělávání, avšak není dobrý pro peníze, kde Opicím hrozí finanční ztráty. Vztahy s partnerem se mohou zlepšit jedině za předpokladu, že budou oba pracovat na zlepšení, zvláště pak v oblasti komunikace. Nezadaní si ani letos pravou osudovou lásku nenajdou, budou si muset eště počkat.

Mystický romský horoskop: Zjistěte, co si pro vás osud ve zbytku roku 2023 přichystal

Kohout (1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Šťastná barva: žlutá

Šťastné číslo: 5

Podobně jako Zajíci by se měli Kohouti zúčastňovat šťastných a veselých událostí, aby ze sebe smyli smůlu předešlých let. Čeká vás další vzdělávání v oboru, které souvisí s prací. Bohužel pro Kohouty neexistují žádné šťastné hvězdy, které by jim pomohly, to znamená, že se budete muset v mnoha věcech spolehnout sami na sebe. V tomto roce je možná velká finanční ztráta, vyhněte se proto jakýmkoliv agresivním investicím. I v práci to bude hrbolatý rok. Je ale důležité, abyste zůstali pozitivní.

Pes (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Šťastná barva: zelená

Šťastné číslo: 8

Pokud jde o networking a osobní vztahy bude to pro Psy dobrý rok, stejně tak pro finance, takže můžete zkusit investovat do věcí, do kterých běžně neinvestujete. Hvězdy vám jsou nakloněny a v oblasti kariéry je velká šance na zvýšení platu nebo povýšení. Pohybujte se letos více v přírodě, zmírníte tím stres, ve kterém jste se nacházeli uplynulé období. Pro Psy je tento rok však špatný pro cestování, pokud tedy už budete muset někam vyrazit, vyhněte se nebezpečným aktivitám, při nichž byste se mohli zranit, například lyžování nebo potápění a nezapomeňte na cestovní pojištění. Nezadaní Psi se letos budou více soustředit na práci než na hledání partnera. Zadaní se mohou pokusit zažehnout novou jiskru ve stávajícím vztahu.

Vepř (1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Šťastná barva: červená

Šťastné číslo: 9

Tento rok budou muset Vepři tvrdě pracovat a mít na paměti, že bez bolesti není žádný zisk. Letos tedy pořádně zaberte. Muži ve znamení Vepře se letos mohou setkat se silnými a obtížnými ženami a měli by se vyhnout konfrontacím. Jako muž – Vepř také budete přitahovat pomluvy a drby, proto je důležité držet hlavu skloněnou a vyhýbat se situacím, ze kterých pomluvy hrozí. Letos je vhodné vyhýbat se i nebezpečným aktivitám, nehodám a zraněním, jako například bungee jumping nebo jízdě na horské dráze. Neztrácejte tento rok naději, pokud se něco nepovede a postavte se čelem k cíli. Zadaní Vepři by měli posílit romantiku a připomínat partnerovi, jak moc pro ně znamená.

Krysa (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Šťastné barvy: červená a fialová

Šťastná čísla: 2 a 7

Rok 2023 bude pro Krysy spíše šťastný, i když se může projevit zhoršení vztahů. Ale je to rok romantiky a nezadané Krysy by se měli více účastnit společenských aktivit. Můžete tak poznat nové lidi a potencionální partnery. Zadané krysy by se měli vyhnout nezákonným aférám, nevěra by totiž jejich vztah mohla zničit. Tento rok je pro Krysy i dobrý pro kariéru. Vyhraďte si proto nějaký čas na pracovní setkání, mohou vést k povýšení nebo alespoň ke zvýšení platu. Můžete také dostat novou pracovní nabídku.

Buvol (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

Šťastná barva: bílá

Šťastná čísla: 4 a 9

V letošním roce by měli Buvoli tvrdě pracovat na zvýšení finančních zisků. Bohužel rok Zajíce pro vás nemá žádné šťastné hvězdy, budete se proto muset spolehnout sami na sebe. Mohou se vyskytnout problémy se zdravím. Proto by bylo dobré, kdyby jedinci narození ve znamení Buvola zašli na preventivní prohlídku k praktickému lékaři co možná nejdříve. Je vhodná doba i na lehkou rekonstrukci nebo pořízení nového nábytku a podpořit tak rodinné bohatství. Rok 2023 vám přinese i pozitivní změny ve vztazích. Partneři své pouto posílí a jejich láska bude ještě silnější. Nezadaní se musí naučit dát druhým najevo své emoce, proto ještě zůstanou sami.

Co vám tibetský horoskop odhalí o vašem charakteru podle roku narození? Mniši to konečně prozradili

Tygr (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022)

Šťastné barvy: zlatá a stříbrná

Šťastné číslo: 9

Tygři mají za sebou smolný rok, ale s třeskem vstoupili do nového cyklu Zajíce. Letošní rok na vás čeká spousta užitečných setkání s lidmi, kteří vám pomohou s dosažením cílů. Očekávejte štěstí i v oblasti financí a můžete tak zvážit ostřejší strategii v oblasti investování. Pro Tygry to bude letos bláznivý rok a mohou snadno zahájit, ale i ukončit své vztahy. Tygři, kteří žijí v manželství, mohou dokonce očekávat rozvod. Singl Tygři mají budoucího partnera ve své blízkosti, mějte proto oči otevřené, protože vaše spřízněná duše je váš kamarád nebo kolega. Pokud budete letos cestovat, nezapomeňte na cestovní pojištění, budete letos náchylnější k nemocem. Užívejte vitaminy, cvičte a podstupte lékařskou prohlídku.

Zdroj: AstroSage

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]