Srdce jako ze zlata nebo zamrzlý kus ledu? Poznejte s kým máte tu čest podle znamení zvěrokruhu

Fotografie: Depositphotos

Podle data narození můžete vedle hlavních charakteristických rysů a povahových vlastností poznat taky, jak je na tom daný člověk v oblasti lásky a partnerských vztahů. Odhalte jaké je tajemství vašeho srdce a ostatních představitelů znamení zvěrokruhu.

Nahlédněte do srdcí lidí a odhalte tajemství v nich ukrytá. Zaměřte se, co v sobě skrývají určitá znamení zvěrokruhu, a jak jsou na tom lidé narození pod jejich nadvládou. Takto snadno zjistíte další střípek pravdy o svém pravém já a mnohem snadněji naleznete vhodný protějšek. Seznamte se se srdci jednotlivých znamení.

Beran chladný jako led

O beranech spoustu lidí tvrdí, že mají srdce chladné jako led. Při kontaktu s lidmi vystupují často chladně a odtažitě. Na první pohled působí, že je nic kromě vlastního života nezajímá. Přesto se v jejich hloubkách skrývá příjemně hřejivé teplo. Pečlivě si však vybírají, koho svou vřelostí zahrnou. Pro tyto lidi jsou milující a hluboce oddaní.

Býk se rozteče jako máslo

Přestože můžou lidi v býku působit na první pohled tvrdě a nepřístupně, bývají ve skutečnosti plní něhy. Jsou veselí a téměř vždy plní optimismu. Pro vše se velice snadno nadchnou a nechají si snadno namazat med kolem pusy. I Když jsou rozzlobení, není těžké je obměkčit. Jejich přítomnost však vnáší světlo do života jiných lidí.

Blíženci mají srdce z hlíny

Takové srdce je skutečným darem, protože je tvárné. Tito lidé jsou velmi všestranní a snadno se přizpůsobí. Bohužel je někdy jejich protějšek může zcela pohltit, protože naplno podlehnou jeho kouzlu. Mohou být čímkoliv a dělat cokoliv. Stejně jako země jsou nositeli života a plodnosti a díky tomu dokáží snadno přetvářet i okolní prostředí.

Račí srdce ze zlata

Lidé narození v tomto znamení se snaží být za každou cenu prospěšní druhým. Nejdůležitější je pro ně štěstí druhých, než jejich vlastní. Jsou opravdu velmi obětaví a šlechetní. Jejich srdce je opravdovým klenotem, kterého by si měl každý náležitě vážit. Snadno odpouštějí všechny křivdy a svým neutuchajícím optimismem rozplynou všechny chmury.

Lev se srdcem válečníka

Lidé narození ve lvu v sobě skrývají srdce opravdového krále džungle. Jsou čestní, hrdinští a upřímní. K druhým lidem bývají velmi velkorysí a kdykoliv mohou, pomůžou. Rádi mají nad lidmi moc, a pokud jim někdo ublíží, jen tak se jejich odpuštění nedočkají.

Panna má srdce jako med

Srdce těchto lidí jako by bylo z cukru. Jsou to oblíbení členové každé party a každý s nimi chce být zadobře. Vždy mají pro druhé něco na oplátku za jejich pozornost. Může to být projev lásky, přátelství, uznání, dobrá rada nebo třeba konstruktivní kritika. Jakmile však jejich srdce někdo zraní, zahořkne, a pak chraň bůh všechny hříšníky.

ruce a srdce
Fotografie: Pixabay

Světelné srdce vah

Srdce těchto lidí naplní jasným světlem životy ostatních lidí. Umí povzbudit v těžkých chvílích a zahnat chmurné myšlenky. Nikdy nikoho nenechají ve štychu. Záleží jim na štěstí a prosperitě druhých lidí. Každý chce z jejich světla kousek pro sebe. Jejich touhou je hluboká láska a uznání.

Štíři mají srdce porostlé srstí

Jako by srdce těchto jedinců mělo kožešinu. Ta může být jemná a hebká nebo drsná. Na první pohled působí nedostupně a autoritativně, někdy i zle a krutě. Ve většině případů je to však jen povrchní maska. Ve skutečnosti je jejich srdce jako z hebkého kožíšku. O své blízké pečují s oddanou láskou. Jejich přízeň si však musí zasloužit.

Střelec má srdce z ohně

Oheň v srdci těchto lidí je jejich hnacím motorem. Jsou plní vášně a často se pro něco zapálí. Emoce s nimi často lomcují a snadno se zamilovávají. Intenzita plamene se však může kdykoliv změnit, někdy až téměř vyhasnout. Stále hledají nové zážitky a dobrodružství. Milují hluboce a oddaně, pokud je však někdo zraní, stejně tak intenzivně jej nenávidí.

písek a ruka
Fotografie: Pixabay

Kozoroh srdce z kamene

Přestože tito lidé mají srdce z kamene, nemusí jít vždy o negativní vlastnost. Na jedné straně mohou být odtažití, lhostejní a chladní jako skála. Jen stěží se nechají ovlivnit osudem druhých a je pro ně obtížné projevit vlastní emoce. Současně ale může být jejich srdce jako diamant, rubín nebo jiný vzácný druh. Pro své blízké jsou velmi obětaví a udělají pro ně téměř vše.

Vodnář má srdce plné energie

Srdce těchto jedinců je plné obrovské síly a jejich neutuchající energie jim neustálé vhání chuť do života. Svět vidí vždy optimisticky. Neustále jsou v pohybu a jsou schopni rozhýbat i své okolí, které může těžit z jejich nabíjející přítomnosti. Na cokoliv sáhnou, jako by ožilo vlastním životem. Plní naděje a odhodlání budou vždy bojovat za dosažení svých cílů a snů.

Rybí srdce je jako králík

Rozhodně to neznamená, že jsou tito lidé zbabělí, ale udělají vše proto, aby se vyhnuli konfliktu. Je pro ně nesmírně důležité, udržet si za každou cenu svůj idylický život plný klidu a harmonie. Mají potřebu dělat druhé šťastnými a vnášet do jejich života radost. Často tito lidé působí příliš křehce a jemně a vy máte potřebu ochránit je před každým zlem.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]