Ženy narozené v těchto 3 znameních bývají nejhorší tchyně! Opatrně, mohou vám velmi znepříjemnit život

hvězda Ryb
Fotografie: Pixabay

Přestože si své narození nikdo nenaplánuje, do konce života ho tento okamžik ovlivňuje. Tchyně narozené v těchto znameních mohou být opravdovou pohromou.

Postavení planet, hvězd a měsíce dodnes ovlivňuje život lidí a dění na této planetě. Znamení zvěrokruhu, které připadá k vašemu datu narození, ovlivňuje do jisté míry vaši povahu a charakterové rysy. Ženy, které jsou narozené v jednom z těchto tří znamení, patří bezesporu k těm nejhorším tchyním. Buďte připraveni že život v jejich stínu nebude snadný. Správným přístupem se vám ale nakonec může podařit získat si jejich důvěru i oblibu.

Znamení zvěrokruhu

Astrologie se už od pradávna zabývá vlivem vesmírných těles na chování lidí, zvířat i přírodních jevů. Některé projevy jsou více patrné, jako třeba příliv a odliv, jiné jsou téměř dokonale skryté. Pomocí spousty výzkumů lze však dnes téměř přesně spojit určité vlastnosti a dovednostmi se znamením zvěrokruhu, do kterého se člověk narodil. Přestože s tím nejspíš nic nenaděláte, je lepší být připraven, než překvapen. Buďte ve střehu před těmito tchyněmi.

Ženy narozené ve štíru

Ženy ve znamení štíra vás téměř nikdy nespustí z očí. Aniž byste jim zavdali jakoukoliv příčinu, neustále vás budou mít v hledáčku a budou se vám pokoušet ztrpčit den. Milují kontrolu a jen nerady se vzdávají moci nad svými dětmi. Jsou připravené a schopné sklonit se i ke lžím a lstem, jen aby dosáhly svého. A své milované potomky budou bezmezně chránit.

znamení štíř
Fotografie: Pixabay

Ženy ve znamení raka

Přestože na první pohled vypadají maminky narozené v raku velmi něžně a mile, za touto maskou se skrývá opravdu nebezpečná tchyně. Pokud jí nepadnete do oka, udělá vše proto, aby své dítě před vámi ochránila. Jestli se vám vydaří tento zápas o přízeň vyhrát a její potomek si vás vybere za životního partnera, pravidla hry bude určovat ona. Pomoci vám může množství lichotek a striktní dodržování jejich pravidel. Jakmile vám však jednou uvěří, všechny problémy rázem zmizí.

Ženy narozené ve znamení ryb

Tyto maminky jsou velmi emotivní a se svými potomky velmi citově spjaté. Pokud se rozhodnete pro život s jejím dítětem, neočekává od vás nic menšího, než že ho nebo ji zahrnete minimálně stejnou péčí, jako ona sama. Kdykoliv zaznamená nedostatek vaší pozornosti, rozhodně vám to nedaruje. Raději se držte na pozoru a starejte se o její dítě, jako by bylo vaše vlastní.

Zdroj: Najzena

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]