Odhaleno tajemství dokonalého spánku! Za vším stojí hvězdy, každé znamení potřebuje přesnou délku

spánek hvězdy
Fotografie: Pixabay

Kromě povahových vlastností a charakterových rysů se lidé jednotlivých znamení liší také v potřebě spánku. Vaše znamení určuje, jak snadno a rychle propadnete říši snů.

Podle přesného data a času narození dokáží někteří lidé vyčíst z hvězd a postavení planet spoustu informací. Znamení zvěrokruhu, pod které spadáte, vám dává do vínku jisté vlastnosti, dovednosti, rysy, kladné i stinné stránky, se kterými se musíte v životě vypořádat. Kromě toho může vaše datum narození ovlivňovat i fyzické proporce a zdatnost nebo potřebu spánku. Odhalte spací návyky jednotlivých znamení.

Lidé narození v býku

Býci přisuzují péči o sebe velkou důležitost. Než se skutečně dostanete do postele, můžete to trvat hodiny a hodiny příprav a různých rituálů, bez kterých byste v klidu neusnuli. Večery raději trávíte v klidu a přednost dáte lázeňskému večeru před bujarou společností.

Lide v blížencích

Jelikož je vaše mysl neúnavná a každou hodinu pracuje téměř na 100 %, není pro vás obvykle usínání snadné ani rychlé. Často strávíte dlouhou dobu přehráváním si v hlavě různých scénářů nebo projížděním sociálních sítí na mobilu. Je pro vás téměř nemožné zastavit neustálý tok myšlenek.

blíženci
Fotografie: Pixabay

Lidé ve znamení raka

Ideální doba spánku těchto lidí je poctivých 8 hodin, aby mohli následujícího dne normálně fungovat. Bez dobitých baterek, jste téměř nepoužitelní. Tohle by si měl zapamatovat každý, kdo se rozhodne vás o drahé chvíle spánku připravit a narušit vaši osmihodinovou siestu.

Lidé pod znamením lva

Pokud na vás působí znamení lva, jste neustále plní energie, která se téměř nezastaví, ani když je načase jít spát. Vaše potřeba spánku je naštěstí poměrně nízká, a tak můžete čas navíc věnovat tomu, koho nejvíce milujete. A to jste vy. Ať už večer vyplníte jakoukoliv aktivitou, pokud vás to potěší, je to pro vás přínosnější než osmihodinový spánek.

Lidé narození v panně

Panna je téměř definicí produktivity. Jen málokdy obětujete drahocenný čas, abyste si přispali. Ve skutečnosti spíš často navyšujete spánkový deficit, který se snažíte vyrovnat velkým množstvím kávy, bez které si neumíte představit svůj den. Jen málokdy spíte déle než 6 hodin.

znamení zvěrokruhu
Fotografie: Pixabay

Lidé ve vahách

Pokud jste se narodili v období vach, patříte nejspíš mezi nejoblíbenější lidi v místnosti. V důsledku toho však nemáte ani zdaleka tolik spánku, kolik byste potřebovali. Přestože rádi trávíte čas s jinými lidmi, dejte někdy sebe na první místo a běžte si dobít baterky.

Lidé narození ve štíru

Pro štíry je typická rozhodnost a odolnost. Jakmile si vytyčí cíl, udělají vše proto, aby ho dosáhli a jsou připraveni jít přes mrtvoly. Jejich rozvrh bývá natěsnán různými úkoly a povinnostmi a jen zřídka si dovolí odpočinout. Bez ohledu na délku spánku se ráno probudí připraveni čelit dalšímu náročnému dni.

Lidé ve znamení střelce

Střelci bývají velmi svobodomyslní a jakmile slunce zapadne, povolí pomyslné otěže a probudí v sobě dřímající dítě. Jsou schopni bavit se až do rána, nehledě na následky, které toto jednání může přinést. Přesto se jim obvykle snaží zajistit si dostatek spánku pro svou regeneraci.

střelec
Fotografie: Pixabay

Lidé narození ve vodnáři

Vodnáři patří mezi nejdisciplinovanější znamení zvěrokruhu. Jen máloco vás vyvede ze zajetých kolejí a rozhodí váš řád. Přesto máte problém s usínáním. V hlavě se vám neustále rojí další myšlenky a nové nápady. Odložte na chvíli mobil z ruky a nechte vyspat alespoň vaše kamarády. Minimálně po dobu, než se dobije baterie vašeho mobilu.

Lidé v rybě

Sotva se dotknete postele, téměř ihned propadáte hlubokému spánku. Mnozí lidé vám tuto superschopnost závidí. Mnohem radši strávíte noc v říši snů než u obrazovek nebo na večírku. A pokud nemáte nic důležitého na práci, rádi si pospíte několik hodin navíc.

Zdroj: Alo

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]