Každý měsíc v roce je spojen s jedním druhem ptáků. Ten vám na svých křídlech nese unikátní poselství

malý hnědý ptáček
Fotografie: Pixabay

Najděte ptáka, který patří k měsíci vašeho narození a odhalte tajemství vašeho života. Poznejte tyto skryté informace a zjistěte, jaký pták je spojen s vaším datem narození.

Měsíc, do kterého jste se narodili, může ovlivňovat celý váš život. Na základě energií a vibrací se k danému měsíci pojí předměty a symboly, kterými můžete některé své vlastnosti umocnit nebo přeměnit. Abyste s nimi však mohli pracovat, je potřeba nejprve odhalit svou pravou podstatu. Tuto pravdu vám na křídlech nese váš osudový pták

Leden: Sova

Svá slova vždy volíte pečlivě a smysluplně, aby nedošlo k nepříjemnému nedorozumění. Vaše povaha je převážně tichá, avšak psaný projev vypovídá o opaku. Jste velmi tvůrčí a kreativní a svými projevy nejednomu čtenáři vytřete zrak. Nejraději mluvíte tak, jak vám zobák narostl, ale vaše myšlenky jsou často hluboké a smysluplné.

Únor: Papoušek

Duchem jste svobodná bytost. Nikdo by o vás nikdy neřekl, že jste nudný a předvídatelný. Máte vynikající schopnost proniknout až hluboko pod povrch každodenního života. Váš život je protkán kreativitou, hudbou a uměním. Pro své okolí jste velmi inspirativní. Přestože netoužíte po záři reflektoru, nikdy nezůstanete bez povšimnutí.

papoušek
Fotografie: Pixabay

Březen: Červenka

Tento pták symbolizuje vaši stálost. Dokážete v klidu a důvěře přečkat i tu nejsilnější bouři. Vaše síla a hluboká víra vyzařuje do celého vašeho okolí, které u vás rádo hledá útočiště. Jen málokdy dáte najevo, jak vás tato skutečnost doopravdy vyčerpává. Jste odhodlaný a vytrvalý a nezastavíte se, dokud není vše hotové.

Duben: Kanárek

Tento ptáček vám do vínku nadělil spoustu smíchu a legrace, které si po celý život užíváte. Nic vám neudělá větší radost, než když můžete být bavičem svého okolí. Každý vtip dokážete svou chytrostí ještě vylepšit. Milujete dobrou náladu a příjemnou společnost si ceníte nadevše.

Květen: Slavík

Vaše přítomnost rozjasní den každému, s kým se rozhodnete jej strávit. Vaše téměř vždy pozitivní a veselá nálada je pro ostatní velmi nakažlivá a snadno zažene všechny chmury. Jste často hvězdou večírků a vaše okolí vás přímo zbožnuje. Užívají si čas, který s vámi mohou strávit, přestože vy občas raději dáte přednost samotě, abyste mohli dobít baterky.

Co vám tibetský horoskop odhalí o vašem charakteru podle roku narození? Mniši to konečně prozradili

Červen: Hrdlička

Tento pták o vás prozrazuje, že jste rozeným vůdcem, přestože byste to do sebe sami nejspíš neřekli. Dokážete vše perfektně zorganizovat a delegovat jednotlivé úkoly na ty nejvhodnější lidi. Ať řešíte závažnou krizi nebo potřebujete děti dostat do škol, vše máte vždy perfektně pod kontrolou. Z chaosu jste schopní během chvilky opět nastolit řád. Seznam úkolů máte vždy seřazen podle priorit a odškrtáváte jedno políčko za druhým.

Červenec: Orel

Tento mocný dravec z vás dělá silnou a energetickou osobnost. Dokážete si poradit s jakýmkoli úkolem a žádná výzva pro vás není dostatečně velká. Máte důvěru ve své vlastní schopnosti a sebevědomí vám nechybí. Občas se ztrácíte v návalu povinností, svou průbojností si s nimi však dokážete poradit.

Srpen: Ledňáček

Lidé narození pod tímto znamení jsou neuvěřitelně jemné a klidné bytosti. Jedná se vyloženě o rodinné typy. Nadevše milují pohodu a harmonii. Dělá vám dobře, pokud můžete být prospěšní svému okolí. Jste velmi empatičtí a často si vztahujete cizí problémy na sebe.

ledňáček
Fotografie: Pixabay

Září: Sokol

Život si chcete užít za každou cenu. Lidé v tomto znamení jsou velmi energetičtí, zábavní a nezávislí. Často postrádají respekt k ostatním lidem a jen tak se o svou svobodu nenechají připravit. Tito lidé bývají vášnivými milenci, ale méně stabilními partnery.

Říjen: Labuť

Stejně jako labuť i lidé v jejím znamení narození bývají spanilí a jemní. Často bývají dokonalým ztělesněním ctností a krásy. Svou přítomností rozzáříte i to nejchmurnější místo. Pozitivní energie z vás srší na všechny světové strany. Váš život stojí na pevných zásadách, kterých se držíte. Rodina je pro vás požehnáním a loajalita na prvním místě. Vaši jedinou nevýhodou může být plachost a neprůbojnost.

Listopad: Kohout

Listopadoví neboli kohoutí lidé  mají často problémy nedostat se do konfliktu. Bývají obvykle průbojní a přidrzlí. Vždy si stojí za svými názory a jsou připraveni se za ně postavit. Nedostatek citu a empatie vás může dostat do problémů. Vaše zábavná povaha z vás však rázem učiní hvězdou každého večírku. Dokážete lidem okolo úplně zamotat hlavu a jakmile vám někdo ublíží, neznáte bratra.

kohout
Fotografie: Pixabay

Prosinec: Vrána

Tento pták ve většině lidí vzbuzuje respekt a náhání jim strach. Stejně jako lidé narození v jeho znamení. Na ostatní působíte autoritativně, mysticky a tajemně. Z toho důvodu nejspíš nepatříte mezi nejvyhledávanější společníky. Jakmile vás ale lidé poznají, oblíbí si i vaši temnou stránku. Jste velmi schopní a chytří, čehož umíte v životě patřičně využít. Co si usmyslíte, toho se vám podaří dosáhnout, i kdybyste měli jít přes mrtvoly.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]