Den vašeho narození prozradí, ke kterému archandělovi máte vzhlížet. Napravíte tak své nedostatky

dítě anděl
Fotografie: Pixabay

Strážní andělé jsou všude kolem vás, dávají pozor na vás i vaše životní rozhodnutí a nabízejí více či méně jasné signály, aby vás upozornili na možná nebezpečí.

Nezáleží na tom, jestli na anděly věříte či ne, jestli vnímáte jejich signály či ne. I tak tu pro vás jsou. Postačí vám znát svůj den narození, podle toho můžete zjistit, který archanděl vám může pomoci při vaší cestě životem nebo při rozhodování se v důležitých věcech. Každý jeden archanděl vládne jednomu dnu v týdnu, ale to neznamená, že nemůžete požádat o pomoc i jiného archanděla. Jen je potřeba vědět, který den ho požádat, to vám může usnadnit komunikaci s ním, aby vaše prosby byly vyslyšeny. Nyní se můžete podívat, který z archandělů nad vámi drží ochrannou ruku.

Pondělí – Archanděl Gabriel

Vládcem pondělí je archanděl Gabriel, který vládne Měsíci. Je to též anděl magie a proroctví. V případě, že jste se narodili v pondělí, máte velmi dobře vyvinutou intuici, ale hlavně ji umíte také dobře používat, na rozdíl od ostatních. Archanděl Gabriel vám může pomoci, pokud si nejste jisti se svými sny a potřebujete pomoci s pochopením. Pokud tedy tápete v této oblasti, nebo neumíte naslouchat své intuici, požádejte Gabriela o pomoc. Představte si, jak stojí po vaší levé straně a jmenovitě ho požádejte o pomoc. Jeho barvami je bílá, stříbrná a měděná. Z krystalů jsou to karneol nebo měsíční kámen.

Úterý – Archanděl Camael

Úterním vládcem je archanděl Camael, který je též vládcem Marsu. Camael je velkým bojovníkem a dokáže pomoci proti křivdám a nespravedlnostem, a to v jakékoliv podobě. Pokud cítíte, že se ve vašem životě děje nějaká nespravedlnost, můžete požádat o pomoc právě Camaela, který vás dokáže uchránit také před násilím. Tento archanděl vám také může pomoci naučit se postavit se nejen sám za sebe, ale i za ty, kteří to potřebují. Dodá vám sílu a sebevědomí bojovat proti křivdám. Jeho barva je červená a z kamenů je pro něj důležitý achát.

Středa – Archanděl Rafael

Pokud jste narozeni ve středu, je vaším archandělem Rafael, který je taktéž vládcem Merkuru. Rafael je také patron lidí, kteří rádi a často cestují, ať už do blízkých či dalekých zemí. Pokud se tedy chystáte na nějakou cestu, požádejte Rafaela o bezpečí a šťastný návrat. Nepomáhá ale s bezpečím jen na pracovních a soukromých výletech, udržuje lidi v bezpečí na všech životních cestách. Rafael je také patronem léčitelů a podporuje léčení ve všech podobách. I v tomto případě jej můžete požádat o pomoc. Jeho barvami jsou žlutá a zelená. Z krystalů jsou pro něj důležitý kalcit a achát.

muž anděl křídla
Fotografie: Pixabay

Čtvrtek – Archanděl Sachiel

Čtvrtku vládne archanděl Sachiel, též vládce Jupiteru. Sachielova výjimečná vlastnost je dobré plánování. Umí totiž naplánovat riskantní situace tak, abyste nepropásli žádnou životní příležitost, která se vám nabídne. Sachiel je také patron hojnosti. Ke každému, kdo se cítí na založení vlastní firmy je velmi štědrý. Pokud sníte o vlastní firmě, ale bojíte se neúspěchu, požádejte o pomoc archanděla Sachiela. Jako talisman vám mohou posloužit krystaly sodalit nebo sugilit, které jsou pro Sachiela důležité. jeho barvou je indigová.

malý hnědý ptáček

Každý měsíc v roce je spojen s jedním druhem ptáků. Ten vám na svých křídlech nese unikátní poselství

Pátek – Archanděl Anael

Lidi narozené v pátek ochraňuje archanděl Anael, vládce Venuše. Jeho posláním je láska. Pomáhá lidem se vztahy, ať už jde o zlepšení mezilidských vztahů, milostných vztahů nebo o partnerský život. Taktéž se snaží pomáhat všem zamilovaným. Pokud tedy máte trable s láskou či třeba rodinnými vztahy, požádejte o pomoc Anaela a to ideálně v pátek. Avšak nečekejte, že vám zjeví vaší pravou lásku, očekávat můžete pouze nápovědu, kterým směrem se vydat, abyste se cítili šťastnější. Jestli zrovna procházíte bolestivým rozchodem, můžete tohoto archanděla požádat o uzdravení zlomeného srdce. Jeho barvami jsou zelená a růžová. Z krystalů jsou pro něj nejdůležitější nefrit a růžový křemen.

Sobota – Archanděl Cassiel

Zrozencům soboty vládne archanděl Cassiel, který je také vládcem Saturnu. Cassiel se příliš nezajímá o váš soukromý život, je pomocníkem, pokud máte problémy s vytrvalostí a disciplínou v pracovní sféře. Vždy se vám snaží pomoci dotáhnout vaší práci do zdárného konce. Pokud začnete v práci více věcí najednou a pak máte problém je dokončit, je tu pro vás Cassiel, který je také milovníkem pořádku a práva, která také uplatňuje. Jeho barvami jsou šedá a černá, z krystalů sahá po jaspisu a hematitu.

Starodávný keltský horoskop posvátných stromů! Najděte ten svůj a zjistěte, co o vás předpověděli staří druidové

dívka křídla nohy
Fotografie: Pixabay

Neděle – Archanděl Michael

Michael je posledním se sedmi archandělů a je také vládcem Slunce. Dokáže vám pomoci ve vaší cestě rozsvícením vašeho vnitřního světla. Michael je též strážcem energie, vždy se snaží zpřetrhat energetické provazy, které vás svazují nebo vám již neslouží, abyste měli šanci se očistit a jít si za svým. Pokud cítíte, že vám něco nebo někdo krade energii a vy se při tom necítíte příliš komfortně, zkuste požádat Michaela o zbavení se nevyhovujícího. Jeho barvami jsou zlatá a modrá. Z krystalů volí akvamarín nebo citrín.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]