Keltský horoskop o vás prozradí více než kterýkoli jiný. Jeho přesnost nemá konkurenci

jelen les
Fotografie: Pixabay

Odhalte střípek pravdy o svém pravém já pomocí Keltského horoskopu a zjistěte, co vás v životě čeká. Podívejte se, jaké ctnosti k vám patří a na co dobrého se můžete těšit.

Keltský horoskop se od jiných liší především tím, že je sestaven celkem z 13 duchovních zvířat. Kdežto znamení zvěrokruhu je 12, stejně jako duchovních zvířat Čínského horoskopu. Zjistěte pod jaké znamení jste se narodili, a čím vám jeho energie ozvláštňuje život. Přečtěte si poselství tohoto horoskopu a poznejte své pravé já.

24.12. – 20.1. Jelen nebo laň

Tito lidé bývají v životě velmi ambiciózní. Vyznačují se svou elegancí a jemným vystupováním. Jsou pohánění touhou a svou vytrvalostí a tvrdou prací téměř vždy dosáhnou svých cílů.

21.1. – 17.2. Kočka

Lidé ve znamení kočky jsou známí svou inteligencí. Stejně jako toto zvíře dokáží ostatní snadno přelstít. Prohlédnou jakoukoliv lež a iluzi. Jejich šestý smysl jim vždy ukáže, kterou cestou se dále vydat.

pohled kočky
Fotografie: Freepik

18.2. – 17.3. Had

Lidé narození v tomto znamení často klamou tělem. I když na první pohled mohou působit chladně a odtažitě, ve skutečnosti jsou velmi zábavnými společníky. Nikdy dlouho nevydrží v klidu na jednom místě a je těžké s nimi udržet krok. Svými sladkými řeči si dokáží každého získat.

18.3. – 14.4. Liška

Lidé v tomto znamení jsou podobně jako kočky neobyčejně bystří a inteligentní. Spousta spisovatelů je narozená právě v tomto znamení. Jejich vyprávění vždy posluchače strhne a každého umí snadno rozesmát.

horoskop aztékové

Strhující Aztécký horoskop odhaluje nové poznatky o vaší osobnosti! Datum narození prozradí, jaké jste znamení

15.4. – 12.4. Býk

V keltském horoskopu znamení býka nese význam stability. Rodina je pro tyto lidi na prvním místě. Jsou obdarování  velkou vnitřní silou, díky tomu přečkají i ty nejtěžší chvíle. Jsou bezpečným přístavem a oporou druhých, kdykoliv je to třeba.

býk na pastvě
Fotografie: Freepik

13.5. – 9.6. Mořský koník

Lidé v tomto znamení jsou výrazní svou flexibilitou. Snadno a rychle se adaptuje na nové prostředí a pružně se přizpůsobují novým podmínkám. V jeho paměti jsou pečlivě uchovány všechny vzpomínky a snadno se učí novým věcem.

10.6. – 7.7. Střízlík

Tito lidé jsou velmi otevření a neodradí je žádné dobrodružství. Jsou velmi vynalézaví a nápadití. Dokáží vyřešit jakýkoliv problém a daří se jim skvěle pracovat i pod tlakem. Mezi jejich hlavní přednosti patří komunikace a jednání s lidmi.

8.7. – 4.8. Kůň

Energie tohoto zvířete přináší lidem do vínku soutěživost. Vpřed je pohání touha být ve všem nejlepší. Jsou to výborní stratégové a skvěle se jim daří ve vedení. Přestože z nich vyzařuje přirozená autorita, jsou velmi společenští a přátelští.

pohled koně
Fotografie: Freepik

5.8. – 1.9. Losos

Lidé narození v tomto znamení jsou obdařeni silnou intuicí, která jim pomáhá vždy najít správný směr. Jsou to velmi kreativní a nápadité bytosti. Z těžkostí umí vybruslit originálními způsoby a jen tak něco je nerozhází.

2.9. – 29.9. Labuť

Tito lidé patří mezi elegantní a velmi oslnivé jedince. Na první pohled si vždy všimnete jejich velkého charisma. Nikdo na ně neklade vyšší nároky než oni sami. Nespokojí se s cenou útěchy, chtějí vždy to nejlepší. Za chladnou maskou se skrývá vášnivý milenec.

30.9. – 27.10. Motýl

Lidi narozené v tomto znamení každý miluje. Svou přítomností rozzáří i ten nejpochmurnější den. Jsou proslulí svým optimismem. S úsměvem na tváři jdou vstříc každému dobrodružství. Skvěle se umí vcítit do pocitů druhých.

28.10. – 24.11. Vlk

Energie vlka propůjčuje lidem narozeným v tomto období svou nebojácnost a velkou odvahu. Vždy jsou připraveni bránit ty, které milují. Vyznačují se svou věrností, čestností, nezdolností a silnou vůli. Pro tyto vlastnosti jsou tak skvělými vůdci.

25.11. – 23.12. Sokol

Lidé narození v tomto znamení překypují duchovní silou. Jejich výrazným rysem je moudrost. Je téměř nemožné je ošálit, ale i získat si jejich důvěru a přízeň. Bezhlavě se vrhá do nových dobrodružství a miluje adrenalin. Při navazování nových vztahů je však velmi opatrný.

Zdroj: Oakhillgardens

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]