3 znamení zvěrokruhu, která mají výrazně temnou stránku osobnosti! Dávejte si na ně dobrý pozor

žena, horoskop, znamení zvěrokruhu
Fotografie: Pixabay

Postavení planet a hvězd ve chvíli narození může určit některé vlastnosti a povahové rysy člověka. Tato tři znamení v sobě skrývají temnou stránku, aniž byste o ní tušili.

Průběhů měsíců, dnů, dokonce i hodin se na obloze střídají postavení hvězd, planet i měsíců. Jejich momentální postavení do jisté míry ovlivňuje dění na této planetě a určují charakter a některé povahové rysy lidí narozených v určitých konstelacích. Lidé narození v těchto třech znameních zvěrokruhu v sobě skrývají mnohem více temnoty, než se na první pohled zdá.

Odhalte temnotu skrytou pod povrchem

Dřívější život byl mnohem více spjat s přírodou a zraky lidí se často stáčely k nebesům, aby podle postavení hvězd, planet a měsíce odhadli počasí nadcházejícího období a naplánovali aktivity s tím související. Přestože se těmto konstelacím dnes věnuje jen málokdo, stále mají nemalý vliv na život lidí. Na tyto znamení zvěrokruhu působí skrytá temnota.

Panna

Lidé narození ve znamení panny bývají často neurotičtí. Stres obvykle ventilují pomocí úklidu nebo jiné práce, která odvede pozornost od jejich běsnících myšlenek. Příliš mnoho emocí vám však panna neprojeví. Jen roboti dokáží být chladnější. Když se jim to hodí, bez problému vám vrazí kudlu do zad. Přesto vás dokáží ošálit a vy si toho možná ani nevšimnete.

znamení panny
Fotografie: Pixabay

Žádné vřelé projevy něhy nebo lásky od nich neočekávejte. Pokud panna truchlí, je to jen pro sebe. Zůstávají věrní jen sobě a svým přesvědčením a někdy ztrácí kontrolu nad svým charakterem. I tyto prohřešky však dokáží zastínit svými vypilovanými hereckými dovednostmi. Panna ví, jak se chovat, aby navodila pocit, že jste s ní v bezpečí.

Štír

Lidé pod štírem mají často sebedestruktivní sklony. Příliš času věnují sebelítosti. Nemohou snést, když se jejich podmínky nebo život zhorší a stahují dolu i lidi okolo sebe. Kdyby nastal ze dne na den konec světa, nijak by je to nerozhodilo, protože v koutku duše stále očekávají to nejhorší. Nemají strach ze smrti.

znamení štíra
Fotografie: Pixabay

Obvykle jsou tito lidé žárliví a majetničtí a nemohou přežít bez sexu. Neustále podezírají okolí a analyzují případnou hrozbu. Citově jsou tito lidé nevyzrálí a neodolají pokušení pomstit se, pokud je někdo velmi zranil. Jejich pocity jsou opravdu hluboké a intenzivní. Nic nedělají napůl. Pokud se na vás zlobí, zuří a pláčou, buďte si jisti, že vás z hloubi duše nenávidí. Jsou až nebezpečně vychytralí.

Kozoroh

Nositelé znamení kozoroha jsou téměř podobní robotům. Věří na osud, předurčení a karmu a slovo ,,promiň” se v jejich slovníku objevuje jen zřídka. Můžete s nimi prožít celý život a přesto jim nikdy nebudete tak úplně rozumět. V jejich slovech je zmatek a většinou nevědí, jak pomoci nich vyjádřit své emoce. Byť by to často potřebovali.

Důležité je pro ně především jejich společenské postavení. Mají tendence šplhat výš po společenském žebříčku a získat patřičné uznání. Jakmile vidí riziko, snadno vás nechají na holičkách. Většinou jsou to lidé pomalí, temní a neumí si užívat krásy života. Jejich zakomplexovaná povaha by vás měla raději odradit. Je lepší před nimi utéct než vedle nich živořit.

Zdroj: Alo

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]