Posmrtný život: Neurolog z Harvardu prozrazuje tajemství za závojem smrti

nebe a slunce
Fotografie: Pixabay

Tajemství posmrtného života drásá mysl spousty lidí. Vědecká komunita dodnes není schopna jeho existenci potvrdit, ani přijmout. Tento neurochirurg má však zcela jasno.

Ebenu Alexandrovi, autoru knížky Nebe existuje, se podařilo zažít posmrtný život na vlastní kůži. Ve své knize tak blíže popisuje, co po smrti svého fyzického těla zažil. Údajně smrt tělesné schránky vůbec neznamená konec. Po svém skonu se tak člověk probudí do zcela nové reality, kterou ani nelze slovy popsat. O tato tajemství se s lidmi podělil.

Nikdy nevěřil v boha ani vědomí

Tento neurochirurg byl po většinu svého života přesvědčen, že vědomí je jen biochemická iluze, kterou vytváří mozek. Člověk byl podle něj jen uzlík biologického materiálu a chemických reakcí, bez žádné svobodné vůle. Nevěřil ani ve vyšší moc nebo zázraky a nejspíš by svůj názor nikdy nezměnil, kdyby to nezažil na vlastní kůži.

zrakový test, skrytý had

Spousta géniů na tomto testu vyhořela. Skrytý had mezi žirafami je pro většinu lidí neviditelný

Infekce mu pronikla do mozku

Sedm dní pomalu umíral a během té doby se mu podařilo uniknout z fyzického těla. Poté se od něj opět vrátil a jako zázrakem se uzdravil. Infekce mu napadla míšní mok a doslova rozežírala jeho mozek. To mu způsobovalo záchvaty, slovní výbuchy a svalové křeče. Než upadlo do kómatu. Při životě jej udržovaly jen přístroje a mozek vykazoval nulovou aktivitu. 97 % šanci na smrt nakonec porazil a po týdnu se vzbudil.

Metoda manifestace 777 přitáhne do vašeho života vše, po čem toužíte už za pouhých 7 dní

Celý svůj zážitek pak popsal v knize

V knize ,,Nebe existuje” vypráví o jeho rozsáhlé nadpozemské zkušenosti. Čas jako by neexistoval. Vše je propojené a existuje současně. Tato myšlenka je z lidské zkušenosti téměř neuchopitelná. Vše je prostoupeno láskou, která všemu vládne. Komunikuje se telepaticky a není potřeba se omezovat pouze na slova. Každá otázka se dočká obsáhlé odpovědi. Před tím, než se dostal do nebe, však prožil i peklo, kde mí být podzemní pohřebiště s pokroucenými kořeny stromů a démonickými tvářemi.

nebe a člověk u portálu
Fotografie: Pixabay

Život na zemi je příležitost k růstu

Podle Ebena Alexandra existuje několik vesmírů, z nichž každý je prodchnutý láskou. Zastoupené zlo je potřeba, aby lidé mohli zažívat pocit svobodné vůle. Bez ní by nebyl žádný růst možný. Pokud se duše rozhodne pro život na Zemi, přichází zde čelit mnohostranným výzvám. Potýká se s otázkami: Kdo a proč je tady? Musí se naučit odhalit a překonat zlo a namísto toho šířit lásku.

Po smrti duše soudí vyšší moc

Jakmile tělesná schránka umře, vědomí lidí se přesune na jiné místo. Zde je souzena jejich míra sebeuvědomění. Zda se jim podařilo nějakým způsobem porazit zlo a naopak šířili lásku a soucit. Vědečtí kolegové tento zážitek zcela odmítají a nabízejí celou řadu hypotéz. Každou z nich ale Eben Alexandr razantně zavrhuje. Je si naprosto jistý svým prožitkem, který přesahuje téměř veškeré nabyté informace.

Zdroj: Tudasfaja

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]