Na nalezení ženské postavy v obrázku nemá 98 % lidí dostatečnou všímavost. 12 vteřin je skutečnou výzvou

postava dveře
Fotografie: Jörg Düsterwald

Překvapte své smysly a zkuste najít skrytou ženskou postavu na fotografii od Jörga Düsterwalda, mistra německého body paintingu. Jeho realistické malby na lidském těle vyvolávají u diváků obdiv a zaujetí.

Jörg Düsterwald, renomovaný německý tvůrce v oblasti body paintingu, získává uznání po celém světě a pohlcuje i ty nejzkušenější umělecké kritiky svými díly. Jeho mistrovství spočívá ve vytváření nesmírně realistických maleb na lidském těle, často tak dokonale provedených, že je obtížné na první pohled odhalit skrytou lidskou postavu.

Zasloužený obdiv

Jörg Düsterwald již od pěti let projevoval mimořádný výtvarný talent. Vyhrál cenu za nejkrásnější obraz ve školní výtvarné soutěži. Po absolvování studia interiérového designu objevil své pravé povolání, malování na tělo, kterému se věnuje od roku 1993. Jeho výjimečná schopnost kreativně zdobit tělo, kde realistické detaily tvoří nedílnou součást kompozice, si vysloužila široké uznání.

postava dveře
Fotografie: Jörg Düsterwald
hádanka kočka zadání

Kočka je v této nadlidsky těžké hádance tak dobře schovaná, že sám autor už si nepamatuje, kam ji umístil

Jeho nevídaná schopnost vytvářet obrazy na lidském těle, kde se realita a iluze snoubí do podmanivých kompozic, mu zajistila široký obdiv. Düsterwald se stal symbolem inovace v oblasti body paintingu, kde každý jeho projekt představuje mistrovské dílo spojující kreativitu a precizní provedení. Svou unikátní schopnost spojovat realitu a umělecký výraz přenáší do každého svého díla, ať už je to pro komerční účely, umělecké výstavy nebo sociální média.

Najděte ženu

Jedno z posledních děl Jörga Düsterwalda vzbudilo zvláštní pozornost. Na fotografii je žena bez oblečení, dovedně maskovaná pomocí body paintingu. Jen málokomu se to podaří odhalit. Přijmete tuto výzvu? Na nalezení ženy máte pouhých 12 vteřin. Soustřeďte se na detaily. Až budete hotovi, níže máte správné řešení.

Postava ženy řešení
Fotografie: Jörg Düsterwald

Čas vypršel. Pokud stále nevidíte skrytou postavu, podívejte se nad dveře. Možná na první pohled vypadá jako větev stromu pokrytá mechem, ale je to žena. Pokud jste ji odhalili do 12 sekund, gratulujeme! Máte opravdu vysoké IQ. Zatleskejte si. Jestli jste ji nenašli, nesmutněte. Řešení takových hádanek vyžaduje čas, vyzkoušejte to klidně znovu.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]