Říjnová hádanka pro nadšené luštitele: 3 skryté tváře čekají na odhalení pouze těmi vyvolenými

Iluze obličeje náhledový obrázek
Fotografie: iStock

Vyzkoušejte své pozorovací dovednosti a najděte tři skryté tváře na obrázku rybáře. Získáte tipy, které vám usnadní řešení této obtížné výzvy. Dokážete se stát géniem vizuálního rozpoznávání?

Přijměte výzvu, která prověří váš smysl pro pozorování a vaše schopnosti. Jak dobrý máte zrak? Vaším úkolem, pokud to přijmete, je najít tři tváře skryté na obrázku představujícím rybáře. Takže mějte oči otevřené a připravte se na vyřešení této záhady!

Tipy pro rozluštění výzvy

Pro úspěšné nalezení tváří musíte nasadit veškerou svou pozornost a prokázat skvělý zrak. Tváře jsou obzvláště dobře skryté a dokonale zapadají do interiéru. Ale buďte si jisti, že s trochou trpělivosti a soustředění byste měli být schopni je všechny odhalit. Chcete-li zvýšit své šance na úspěch, prozradíme několik tipů, které vám pomohou rychleji najít skryté tváře.

Iluze obličeje
Fotografie: iStock
Test koně

Tato odborníky sestavená hádanka otestuje vaše schopnosti do 30 vteřin. Vyřeší ji jen člověk s vysokým IQ

Udělejte si čas na pozorné sledování obrazu. Čím více času strávíte zkoumáním nejmenších detailů, tím je pravděpodobnější, že najdete všechny tři tváře. Ignorujte nejviditelnější prvky. Neváhejte udělat krok zpět. Někdy to může být užitečné, abyste získali přehled o scéně a snadněji tak odhalili skryté tváře.

Rozluštění výzvy

Iluze obličeje řešení
Fotografie: iStock

Myslíte si, že jste našli tři tváře skryté na obrázku? Než budete číst dále, ujistěte se, že jste si svými odpověďmi jisti, protože níže odhalíme řešení této výzvy! Pokud se vám nepodařilo je všechny najít, nezoufejte, je to také příležitost otestovat své analytické schopnosti! První obličej je vlevo dole na obrázku, tvořený vlnkami vody.

Druhá tvář je uprostřed vpravo, kde jsou zřetelně vidět dvě oči a ústa vytvořená keřem. Poslední tvář se skrývá vedle rybáře na kusu dřevě. Pokud se vám podařilo najít tři skryté tváře, gratulujeme! Můžete být hrdí na své pozorovací schopnosti. A pokud jste to nezvládli, nevadí. Tahle výzva byla skutečně těžká.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]