Poloha vašeho polštáře během spánku o vaší osobnosti prozradí více, než jste kdy mohli tušit

Test způsob spaní
Fotografie: Asiacue

Rozluštěte tajemství své osobnosti podle toho, jak spíte s polštářem! Stačí absolvovat tento zajímavý virální kvíz, při němž vyberete možnost nejvíce odpovídající poloze vašeho polštáře při spánku.

Věděli jste, že tento aspekt může prozradit mnohé o vaší osobnosti? No, stačí odpovědět na tento virální kvíz a budete znát výsledky. Chcete-li zjistit výsledky testu, stačí se podívat na obrázek testu a vybrat možnost, která se nejvíce podobá poloze vašeho polštáře, když spíte.

1. Polštář nám zůstává pod hlavou

Pokud si dáte polštář pod hlavu a zůstanete ve stejné poloze celou noc, znamená to, že máte rebelskou osobnost. Někdo vás považuje za arogantního a drzého, ve skutečnosti jen věříte, že vyjádřit své myšlenky, byť důrazným způsobem, je neodvolatelné právo.

2. Objímáme polštář

Pokud polštář používáte při spánku nebo těsně před spaním k jeho objetí, znamená to, že jste nostalgik a žijete ve vzpomínkách. V noci přemýšlíte o mnoha věcech, které už nemáte a tyto myšlenky vás bolí. Musíte zůstat více v přítomnosti a ukotvit se ve své realitě, jinak i přítomnost bude v budoucnu litovat, že si ji plně neužíváte.

3. Polštář používáme k zakrytí obličeje a uší

Pokud při pokládání hlavy na polštář použijete paže k obtočení obličeje, znamená to, že neustále něco hledáte. Zdá se, že vám chybí kousek skládačky. Nikdy se ve svém životě nebudete cítit zcela spokojeni. To vytváří pocit zmatku a napětí. Proveďte svůj výzkum a snažte se užívat si dobrých věcí, které máte.

4. Polštář hodíme na zem

Pokud se ráno často probouzíte bez polštáře, protože vám spadl na podlahu, znamená to, že nesnesete žádnou kontrolu nebo omezení. Jste introvertní člověk, který nemá tendenci důvěřovat druhým a nikdy nepřebírá své povinnosti.

5. Polštář zabalíme pod hlavu

Pokud polštář srolujete do válce a dáte si ho pod hlavu, znamená to, že jste člověk, který přesně ví, co chce. Máte jasné nápady, jste metodičtí, organizovaní a přesní. Nemáte rádi překvapení a dobrodružství, dáváte přednost plánování a naprosté kontrole svého života.

tvar ruky tajemství

Podle nejnovějších studií je tvar ruky úzce spojen s vaší osobností. Tento rychlý test o vás prozradí vše

6. Polštář využíváme ke spánku prakticky vsedě

Pokud pomocí polštáře zvednete hlavu a záda co nejvíce, znamená to, že jste velmi aktivní, pozitivní a optimistický člověk. Máte důvěru v ostatní a v budoucnost. Někdy si představujete spoustu situací a podceňujete je.

7. Polštář roztáhneme rovnoběžně s naším tělem

Pokud máte tendenci spát na boku nebo na břiše a položit si jednu z paží pod polštář, znamená to, že jste laskavý a přátelský člověk a že vás baví pomáhat druhým. Jste velkorysý a obětavý člověk a zároveň velmi soucitný. Jste velmi vyrovnaný člověk, protože si vždy najdete čas postarat se také o sebe, a to vám dává stabilitu.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]