Téměř na 100 % přesný test osobnosti. Tvar rtů okamžitě odhalí vaše pravé já, které se skrývá hluboko uvnitř vás

rty s čísly
Fotografie: CanvaPhotos

Některé povahové vlastnosti se dají na první pohled vyčíst z obličejových rysů daného člověka. Poznejte více sebe i své okolí. Tyhle informace o vás prozradí tvar vašich rtů. 

Jemné nebo hrubé rysy člověka mohou prozradit spoustu informací. Samozřejmě mají na povahu člověka vliv i další faktory, přesto pomocí těchto detailů můžete odhadnout základní povahové vlastnosti. Podle tvaru rtů můžete rozpoznat charakter svůj i dalších lidí. Zaměřte se na rty a prozkoumejte, co vše se dá z obličeje člověka vyčíst.

Co prozrazuje tvar rtů

Obličej je většinou to první, čeho si na někom všimnete. Právě na obličeji se nachází nejvíc výrazných rysů. Může to být tvar a velikost očí nebo nosu, pihy, nebo dokonce velikost a tvar rtů. Na první pohled poznáte, jestli je vám tvář člověka příjemná. Na druhý pohled z ní můžete získat i další užitečné informace.

Velké a plné rty

Ženy s velkými a plnými rty jsou ve skutečnosti velmi starostlivými a pečujícími matkami. Často mají tendence toto chování přenášet i na okolí. Jakmile někdo potřebuje pomoc, jsou mezi prvními, kdo nabídne svou účast, aniž by za to očekávali cokoliv na oplátku. Naopak si na přílišné pozornosti nepotrpí.

způsob křížení rukou

Tajný význam křížení prstů: Jednoduché gesto odhalí o osobnosti člověka i ty nejmenší detaily

Malé plné rty

Tvar těchto rtů o svým nositelkách na první pohled prozrazuje, že jsou sobecké. Ve skutečnosti je opak pravdou a tito lidé svou pravou podstatou schovávají za někdy těžce prohlédnutelnou maskou. Přítomnost žen s těmito rty si opravdu užijete. Jsou velmi zajímavými společnicemi a většinou každý s nimi rád tráví svůj čas.

Fotografie: CanvaPhotos

Výrazný horní ret

Pokud mají ženy výrazný horní ret, vypovídá to o nich, že si libují ve středu pozornosti. Díky svému charakteru a dalším povahovým rysům se málokdy stane, že by tomu bylo jinak. Jsou hvězdami večírků a jen málokdy se nechají někým nebo něčím zastínit.

Výrazný spodní ret

Ženy s výraznějším spodním rtem by se pro druhé nejraději rozdaly. Tyto ženy nacházejí největší štěstí, když mohou učinit šťastného někoho dalšího. Nikdy nikoho nenechají ve štychu a blaho druhých je pro ně vždy na prvním místě. Dokonce na úkor jejich vlastních pocitů a potřeb.

Velké a tenké rty

Takové ženy jsou chytré. Je radost s nimi komunikovat, protože jsou přímé a většinou pravdomluvné. Mají jasno ve svých hodnotách i názorech a nebojí se za ně kdykoliv postavit. Ženy s těmito rty jsou velmi milé a přátelské.

Malé a tenké rty

Ženy s malými a tenkými rty bývají často samotářky. Někdy se však projeví jejich nezkrotná povaha a roupama neví, co by. Většinu času tyto ženy stráví  analyzováním různých situacím a přemýšlením nad důležitými tématy. Přesto jsou to oddané a věrné přítelkyně.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]