Jeden ptáček podle vašeho výběru prozradí o vaší budoucnosti více, než si myslíte

Test ptáci
Fotografie: Asiacue

Ptáčci jsou často spojováni s lehkostí, svobodou a novými začátky. Co vám váš vybraný ptáček říká o vašem nitru a momentálním stavu mysli?

Zavřete oči, třikrát se zhluboka nadechněte a uvolněte se. Dále se pozorně podívejte na obrázek a vyberte si jednoho z malých ptáčků. Otevřete své oči a podívejte se na vybraného ptáčka. Každý z těchto křehkých tvorů má své vlastní kouzlo a symboliku. Pokud jste si vybrali ptáčka, který vás zaujal nebo vás oslovil, může to odrážet vaše momentální pocity, touhy nebo náladu.

Pták č. 1

Nezoufejte, na obzoru se objeví první paprsek štěstí, který zahřeje a zvýrazní všechny nashromážděné aspekty vašeho života. Správný čas vždy doprovází duchovní růst a pokrok. Osud nás zkouší v síle a snaží se nás učinit silnějšími a schopnějšími života. Změny ve vašem životě začnou v budoucnu, takže se nesnažte zmrazit svůj pocit štěstí a pokračujte v pohybu. Vesmír vás odmění většími výhodami.

Pták č. 2

Čekají vás vážné změny ve dvou důležitých oblastech vašeho života, osobní a finanční. Následující tři měsíce pro vás budou nejúspěšnější za mnoho let. Donutí vás znovu se podívat na svět a pocítit absolutní štěstí. Snažte se nestrašit své štěstí pochybnostmi a očekáváním něčeho špatného. Neblokujte se, protože vše šťastné změny mohou zmizet v jediném okamžiku, jako sen.

Pták č. 3

Otevřete oči, následujte světlo nebo alespoň začněte nejprve chodit, možná po temné cestě. Náhodné pohyby v kruzích matou vás i lidi kolem vás, i když nemáte jasnou představu, zvolte si cíl, ale vždy se posouvejte vpřed, i když máte pocit, že jste opět zmatení a jdete špatným směrem. Nemáte-li sílu ani touhu, brzy se ocitnete tam, o čem ostatní jen sní.

Test osobnosti

Dlaně o vaší osobnosti prozrazují více, než jste kdy mohli myslet. Toto by o sobě měl vědět naprosto každý

Pták č. 4

Bez ohledu na to, jak dobrý jste teď, čekají na vás lepší věci. Vesmír vám nikdy nevezme vaši pozitivitu. Teď tomu nemůžete uvěřit, ale pak pochopíte, že výsledek stál za to, všechny nepříjemné chvíle zmizely, dívejte se z okna a usmívejte se do slunce a zeptejte se sami sebe, jestli opravdu máte to, co jste chtěli, pokud ano, pak vám blahopřejeme. Pokud ne, přemýšlejte a meditujte, vesmír podpoří veškeré úsilí, miluje ty, kteří milují život.

Pták č. 5

Možná je to zlepšení ve finanční sféře života nebo nový vztah. V každém případě již nebudou důvody k negativním myšlenkám, ale bude zde jasné slunce, teplý vítr a touha létat, důvěřovat vesmíru a užívat si sledování nádherného procesu změny svého života.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]