Dlaně o vaší osobnosti prozrazují více, než jste kdy mohli myslet. Toto by o sobě měl vědět naprosto každý

Test osobnosti
Fotografie: Asiacue

Vizuální test, který vám ukážeme, bude zodpovědný za poukázání na určité rysy, které skrývají váš způsob bytí, a to vše tím, že naznačí tvar linií vašich rukou. Potřebujeme, abyste byli při uvádění své odpovědi upřímní.

V grafu můžete vidět čtyři alternativy. Každá je jiná, a proto je to těžké. Všechny pochybnosti však můžete vyřešit porovnáním těchto možností vlastní rukou. V případě potřeby vás zveme, abyste tuto část těla umístili na obrazovku pro větší přehlednost. Připomínáme, že tento vizuální test nemá žádnou vědeckou platnost.

1 Dvě nebo tři čáry světla

Máte na zápěstí dvě nebo tři dobře viditelné linie? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu, protože v následujících měsících se ve vašem životě stane opravdu zajímavá událost. Věnujte pozornost signálům, které vám tato zvláštní osoba bude vysílat. Co se týče peněz, kdo má tyto linky, nemůže si stěžovat, protože v budoucnu bude mít přístup k dobře placené práci a bude si moci užívat dovolené na rajském ostrově. Hovoříme-li o zdravotních aspektech, je třeba říci, že u těchto jedinců se během následujících 5 let nerozvinou závažná onemocnění ohrožující jejich život. Proto mít dvě nebo tři linie na zápěstí je známkou obrovského štěstí.

2 Linky, které tvoří síť

Dá se říci, že jde o přesný opak výše uvedeného. Jste člověk, který celý den tvrdě pracuje. Na druhou stranu vám vytrvalost v životě umožňuje být úspěšnými sportovci nebo byznysmeny. V lásce budete také šťastní a po několika bolestných zkušenostech najdete lásku, se kterou budete žít v harmonii a štěstí po zbytek života.

Test osobnosti palec

Tento 2minutový test osobnosti o vás prozradí více, než jste připraveni vědět

3 Protínající se čáry

Lidé s křížkem na zápěstí jsou obvykle věřící. Jsou opravdu laskaví a velkorysí, pokud jednoho z nich potkáme, uvědomíme si, že na tomto světě nejsou lepší lidé než oni a bude nám nepochybně potěšením být s nimi. Obvykle se snaží potěšit ostatní před sebou samým, takže si mohou v budoucnu dělat velké starosti, pokud to někdo neudělá. Žít s partnerem na farmě a mít dvě děti je něco, co jim udělá velkou radost.

4 Čáry, které tvoří trojúhelník

Co kdybychom měli tento design v linii zápěstí? Pro ty, kteří to mají, není nic lepšího, protože tito lidé jsou obdařeni štěstím, penězi, láskou a nejlepším možným zdravím. Jsou to velmi společenští lidé, takže jejich sociální sítě jsou obvykle plné přátel, kteří nepromarní ani vteřinu přijetím pozvání na večeři nebo do kina. Pracují velmi tvrdě, takže je jejich šéf velmi miluje a dává jim výhody, které nikomu jinému nedávají, a i v lásce odvádějí skvělou práci. Pokud máte na zápěstí trojúhelníkový tvar, máte velké štěstí!

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]