Tento 2minutový test osobnosti o vás prozradí více, než jste připraveni vědět

Test osobnosti palec
Fotografie: Genialne

Mezi našimi fyzickými rysy a naší povahou je zřejmě silné spojení. Možná tomuto spojení ještě nerozumíme, ale tvar našich rukou a délka prstů hrají obrovskou roli v tom, jak vnímáme sami sebe a jak nás vidí ostatní.

Věděli jste, že existuje 5 různých typů palců? Nyní se podívejte na svůj pravý palec a zjistěte, co znamená jeho tvar!

1 Horní část prstu je větší než spodní

Pokud máte tento tvar palce, jste velmi ambiciózní člověk. Nemáte rádi průměrnost a své úkoly se vždy snažíte plnit co nejlépe. Stoupání po žebříčku úspěchu je součástí vaší osobnosti, i když jste klidní, v hlavě si plánujete, jak dosáhnout dalších úspěchů a vyšplhat se na vrchol. Navíc jste člověk, který může být posedlý svými touhami. Vaším cílem je úspěch, ale nejste typ, který by se svými úspěchy přehnaně chlubil. Jste spíše vděční a pokorní. Kombinace pokory a síly z vás dělá dobrého člověka.

2 Spodní část palce je větší než horní

Pokud má váš palec tento tvar, znamená to, že jste člověk, který stojí pevně na nohou. Jste klidní, vyrovnaní a hlavně starostliví. Nedáváte falešné sliby. Vaše osobnost vás činí šťastnými i v těch nejmenších věcech. Nacházíte radost a štěstí ve věcech, které by ostatní neocenili. Neměňte se a nikdy nezapomeňte ukázat svou vděčnost těm, kteří vám pomohli dostat se tam, kde nyní jste. Přátelství a láska jsou pro vás důležitější než peníze a úspěch.

3 Obě části jsou stejné

Pokud váš palec zapadá do této kategorie, jste pravděpodobně člověk, který vždy usiluje o rovnováhu. Ceníte si harmonie ve svém životě a své blízké chcete mít vždy u sebe. Vždy se snažíte najít to dobré ve špatných věcech. Nacházíte krásu v každodenních situacích navzdory mnoha problémům, kterým musíte čelit, a vždy najdete způsob, jak se posunout vpřed. Váš život je založen na fyzické, duchovní a emocionální harmonii a mnoho lidí vám to závidí.

Test ženská tvář

Tento test osobnosti pracuje s vaší myslí. První věc, které si všimnete, vám o budoucnosti prozradí vše

4 Ohnutý palec

Pokud máte velmi ohebný palec, jste člověk, který se výjimečně dokáže přizpůsobit různým situacím. Za prvé jste typ, který dokáže přežít cokoli a dokážete si uvědomit, že se něco změnilo a vy musíte změnit také. Stejně tak můžete přijmout nové informace a na základě těchto faktů rychle změnit svůj názor. Naše otevřená mysl a vy změníte svůj postoj a chování, když je to potřeba k dosažení vašeho cíle. To je vzácná vlastnost a nabízí větší šanci na přežití i v těch nejtěžších podmínkách.

5 Palec málo ohebný

Mezitím, pokud máte ztuhlý palec, který není ohebný, může to znamenat, že máte dominantní osobnost a že jste tvrdohlavý člověk. Jste někdo, kdo drží slovo a jen zřídka porušuje sliby. Jste přímí a nechcete se příliš měnit, abyste dosáhli svých cílů. Jakmile nastavíte svou mysl na určitý kurz, je těžké vás přesvědčit, abyste dělali jiné věci. Navíc jste člověk, kterému lze důvěřovat, jste skvělý posluchač a partner. Vaše loajalita, stejně jako vaše osobnost, je obdivuhodná a jste si jistí svými rozhodnutími.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]