Vaše dlaně odhalí o vaší osobnosti více než jakýkoliv psycholog. Tyto základní rysy odhalí i začátečník

Test čáry na ruce
Fotografie: Recettesplat

Účelem chirologie je pomoci lidem těžit z lepších znalostí o sobě. Umožňuje jim vnímat jejich vlastnosti a jejich chyby a detekovat rysy jejich osobnosti. Díky tomu mohou lidé rozvíjet svůj potenciál.

Ačkoli to není jednomyslné kvůli svému členství v okultních vědách, tato praxe zůstává zajímavá, dokonce zábavná. V průběhu času se vyvinula chiromancie, která označuje pouze dešifrování linií jednou rukou. Pak je tu chirologie, která umožňuje více studovat povahu člověka. Tato nová věda představuje studium obou rukou jako celku. Ve skutečnosti je to založené na analýze linií, ale také tvaru, délky prstů, pružnosti kůže, nehtů a všech konkrétních vlastností rukou.

Díky chirologii vám představíme určité aspekty vaší osobnosti a toho, co předpokládá pro váš budoucí milostný život. Nejprve začněte spojením svých rukou vedle sebe a otočte dlaně, abyste si přečetli řádky srdce, jedná se o linie, které jsou umístěny na vaší dlani.

Pokud je linie levé ruky výš než na pravé ruce

To znamená, že jste benevolentní a vášnivý člověk. Jste milí a rádi sdílíte dobré časy se svými blízkými. Bohužel se váš milostný život zdá být bouřlivý. Chcete-li identifikovat škodlivé partnery, musíte ukázat velkou pozornost. Potřebujete osobu, která vám přináší dobře ve vaší existenci a ví, jak vidět své vnitřní vlastnosti.

Linie vaší pravé ruky je vyšší než linie vaší levé ruky

Máte moudrou povahu a myslíte velmi racionálním způsobem. Umíte být trpěliví, než najdete osobu, která vám dokonale vyhovuje. Nakonec ji najdete, ale ve velmi pokročilém věku, jste příliš rigidní a máte potíže s přijetím rozdílů. Zřídka spokojený, hledáte osobu, která dokonale odpovídá standardům, které stanovíte. Dokonalost však neexistuje a musíte rozšířit své výzkumné pole. Nezapomeňte přehodnotit vaše kritéria požadavku a otevřít své srdce milovat.

Test osobnosti nohy

94 % lidí netuší, co o jejich charakteru vypovídá tvar chodidel. Tento test osobnosti o vás prozradí vše

Dva řádky vašich rukou dokonale zarovnávají

Jste velmi velkorysý člověk a nabízíte svému partnerovi bezpodmínečnou lásku. Vaše srdce je něžné a čisté a neznáte ani hrdost, ani zlom. Ztratili jste důvěru v lásku, i když ji strašně potřebujete. Vaše citlivost vás nutí, abyste se báli zranění a byli na pozoru před potenciálními partnery. Zkuste být otevřeni a udělejte si čas na analýzu chování před vydáním jakéhokoli rozsudku.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]