94 % lidí netuší, co o jejich charakteru vypovídá tvar chodidel. Tento test osobnosti o vás prozradí vše

Test osobnosti nohy
Fotografie: Recettesplat

Vaše prsty na nohou skrývají tajemství vaší osobnosti! Délka každého prstu odráží různé charakterové vlastnosti a způsob, jakým každodenně jednáte. Připojte se k nám a objevte, co vám mohou vaše prsty prozradit.

Abychom určili naši osobnost a dominantní rysy našeho charakteru, děláme různé věci. Analyzujeme naše datum narození, naše preference, pokud jde o barvy a polohy spánku, tvar našeho obličeje a našich očí atd. Co ale asi nevíme je, že i naše prsty na nohou mají slovo v naší osobnosti. Pojďme společně zjistit, co nám mohou prozradit!

Kdo by si pomyslel, že jeho prsty na nohou mohou poskytnout nějaké informace o jeho charakterových vlastnostech? Morfologie každého prstu na noze, a zejména jeho délka, poskytuje informace o vaší osobnosti a způsobu, jakým denně jednáte. Pro více podrobností zde je to, co o vás vypovídá délka vašich prstů!

1. Velký palec u nohy

Pokud je váš palec na noze delší než ostatní prsty na noze, znamená to, že jste člověk, který projevuje velkou kreativitu a koncentraci, když máte splnit daný úkol, a dokážete najít několik způsobů, jak toho dosáhnout. Pokud je naopak váš prst na noze nejkratší, ukazuje to, že jste multitasker a že můžete snadno dělat více věcí najednou, a přitom ve všech uspějete. Jediný problém je, že máte problém se soustředit na jeden projekt.

2. Druhý prst na noze

Pokud je to nejdelší z vašich prstů, jste asertivní a v určitých situacích někdy až agresivní. Pokud je krátký, jste spíše klidný a pasivní typ, který se konfliktům raději vyhýbá a hlídá, abyste je nikdy nevyprovokovali a nezačínali. Také nejste typ člověka, který by věci uspěchal nebo je nutil, ale spíše moudře a trpělivě čekal, až se stanou samy.

Test muž žena

To, čeho si všimnete na obrázku jako první, prozradí, zda jste sebevědomí či optimističtí

3. Třetí prst na noze

Tento prst je více spojen s vaším profesním životem. Pokud je dlouhý, jste člověk plný energie a ve vašem profesním prostoru je cítit nadšení a pozitivita. Vaše láska k vaší práci vás činí šťastnými, což vás nutí překonat sami sebe a vynaložit větší úsilí k úspěchu. Na druhou stranu, pokud je váš třetí prst krátký, jste člověk, který si raději užívá života mimo omezený prostor kanceláře. Vaše práce je pro vás překážkou, která vám brání žít svůj život naplno.

4. Čtvrtý prst na noze

S tímto čtvrtým prstem na noze jde spíše o rodinné a přátelské vztahy. Pokud je dlouhý, jste někdo, kdo je velmi připoutaný k lidem kolem vás a vaše vztahy s nimi jsou hluboké a velmi pevné. Myslíte si, že všechno, co se jim děje, se týká i vás a nemůžete snést, že by se jim mohlo stát něco špatného. Pokud je krátký, znamená to, že berete věci trochu na lehkou váhu a lidské vztahy jsou pro vás méně důležité. Dáváte proto větší význam svému životu a způsobu, jakým ho žijete, než lidem, kteří jsou jeho součástí.

5. Malíček u nohy

Stejně jako jeho velikost ve vztahu k ostatním prstům, i malíček představuje vnitřní dítě ve vás. Pokud je dlouhý, jste velmi seriózní člověk, který oceňuje pravidla, loajalitu a předvídatelnost. Neradi se necháte překvapit nepředvídanými událostmi, které by mohly narušit poklidný tok vašeho dne. Pokud je váš malíček naopak krátký, je to známka toho, že jste člověk, který si zachovává dětský charakter. Jste vysmátá a hravá povaha, která se občas nechá zlákat malými dobrodružstvími.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]