Optická hádanka, na které ztroskotá 97 % lidí. Pouze geniální jedinci najdou odlišný česnek do 12 vteřin

Test česnek
Fotografie: Deccoria

Připravte se na zábavnou optickou hádanku, která vás zavede do světa česneku. Na podzim, když je čas na jeho výsadbu, je klíčové vybrat ty nejlepší zdravé cibule. Najděte odlišnost do 12 vteřin.

Na podzim přichází čas na výsadbu česneku, ale abychom mohli dosáhnout optimálního výsledku, musíme pečlivě vybrat ty nejzdravější cibule. Pro zkušené zahrádkáře a všechny zvědavce tu máme jednoduchou optickou hádanku, najděte na obrázku hlavičku česneku, která se od ostatních liší. Každý ví o nutričních a zdravotních přínosech česneku.

Česnek

Tato ceněná zelenina, která se tak hojně pěstuje v našich zahradách, není pouze chuťovým zvýrazňovačem, ale především skutečnou vitaminovou bombou. Ti, kteří z různých důvodů nemohou česnek jíst, mohou přijít o jeho mnoho přínosů. Česnek je rovněž skvělým spojencem milovníků hrnkových rostlin a zahradníků.

Test česnek
Fotografie: Deccoria
Iluze štěně

Pokud najdete schované štěně do 18 vteřin, máte lepší pozorovací schopnosti a všímavost než 97 % Čechů

Jeho složení pomáhá v boji proti mšicím a lze jej využít jako přírodní postřik pro okurky a rajčata. Navíc se vyznačuje dobrým sousedstvím pro jiné rostliny v zahradě. Nyní se podívejme na tuto jednoduchou, ale zábavnou optickou hádanku. Vaším úkolem je najít na obrázku hlavičku česneku, která se nějakým způsobem odlišuje od ostatních. Buďte pozorní a rychlí, máte na to pouze 12 sekund.

Máte pouze 12 vteřin

Důležité také je, aby byl česnek na výsadbu pevný a zdravý, to zaručuje bohatou úrodu. Na obrázku níže jsme připravili 20 stroužků česneku. Skvěle by se hodil jak do výsadby, tak do kuchyně, ale jeden byl vyměněn a je zřetelně odlišný od ostatních. Dokážete ho najít? Ověřili jsme si, že bystré oko zaznamená odlišnost maximálně za 12 sekund. Až budete hotovi, níže máte správné řešení.

Test česnek řešení
Fotografie: Deccoria

Čas vypršel! Pokud jste byli schopni najít stroužek česneku, který se od ostatních odlišoval, máte skvělé pozorovací dovednosti. Víte, jak si všímavě prohlížet detaily, což je užitečná dovednost nejen při výsadbě česneku, ale i v každodenním životě. Důkladné pozorování vám umožní objevovat skryté odchylky a rozdíly ve svém okolí. Jestli jste ho nenašli, nevadí. Zkuste to klidně znovu.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]