Duchovní zvíře vám odhalí skryté příčiny vaší povahy. Zadejte vaše datum narození a my vám pomůžeme

totem zvíře

Objevte své duchovní zvíře podle data narození a nahlédněte hlouběji do své duše.

I malá znalost numerologie vám umožní, abyste nahlédli hlouběji do své duše. Můžete tak lépe porozumět sami sobě tím, že získáte své vlastnosti, o kterých jste nikdy tak podrobně nepřemýšleli. Každý člověk má totemové zvíře od okamžiku narození.

Výpočet data narození

Chcete-li zjistit, jaký je váš patron, proveďte speciální a velmi snadný výpočet. Sečtěte všechna čísla, která jsou ve vašem datu narození. A pak výsledné číslo zjednodušte. V důsledku toho byste měli dostat číslo od jedné do devíti. Například jste se narodili 20. září 1991. V tomto případě musíte sečíst všechna čísla: 2 + 0 + 0 + 9 + 1 + 9 + 9 + 1 = 31. S výsledným číslem musíte provést ještě jednu manipulaci, která ji zjednoduší: 3 + 1 = 4. Toto číslo značí vaše totemové zvíře.

Jedna

Pokud jste během výpočtů obdrželi jedničku, pak je vaším patronem medvěd. Je velmi moudrý a docela klidný. To je důvod, proč jsou majitelé tohoto totemu docela rozumní lidé, kteří vždy dělají informovaná rozhodnutí.

Dva

Toto číslo znamená, že vaše duchovní zvíře je slon. Je známý tím, že se stará o své nejmenší. Pokud je vaším patronem slon, s největší pravděpodobností jste vynikající rodinný typ, pro kterého je štěstí vašich příbuzných vždy na prvním místě.

slon světlo
Fotografie: Pixabay

Trojka

Vaším duchovním zvířetem je bobr, který se vyznačuje pracovitostí. Lidé s tímto patronem neúnavně pracují a snaží se dosáhnout co nejlepšího výsledku. Ale dělají to sami. Týmová práce jim nic neříká.

horoskop aztékové

Strhující Aztécký horoskop odhaluje nové poznatky o vaší osobnosti! Datum narození prozradí, jaké jste znamení

Čtyři

Jste pod ochranou orla. Tento totem vám umožňuje správně upřednostňovat život. Vzhledem k tomu, že tento pták velmi dobře vidí, můžete úspěšně stavět dalekosáhlé plány.

Pět

Toto číslo znamená, že vaším patronem je kobylka. Lidé, kteří mají takový totem, jsou obvykle velmi veselí. Mají neodolatelnou touhu získat maximum pozitivních emocí i z maličkostí.

Šest

Vaším patronem je býk, který nikdy neustoupí. Jste spíše tvrdohlavý a cílevědomý člověk, který je připraven jít vpřed. V neshodách se vám vždy podaří přesvědčit soupeře, že máte pravdu.

býk dívka
Fotografie: Pixabay

Sedm

Jste pod ochranou havrana. Obvykle jsou lidé s takovým totemem velmi kreativní. Vyznačují se originalitou a nekonvenčním myšlením. Dostali také zvláštní dar – úžasnou intuici.

Osm

Toto číslo znamená, že vaše duchovní zvíře je žába. Proto je pro vás finanční blahobyt velmi důležitý. Musíte si být jistí budoucností. Tento pocit přinášejí peníze, pro které tvrdě pracujete.

Devět

Toto číslo odpovídá psovi. Lidé, kteří jsou pod záštitou tohoto zvířete, jsou velmi oddaní přátelům a loajální k blízkým. Kromě toho se vyznačují zvláštní horlivostí dosáhnout svých cílů.

Zdroj: Sovkusom

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]