Dvojí výzva pro bystré mozky. Najít skrytou kočku je ještě brnkačka. Co takhle pandu?

hádanka sovy
Fotografie: Playbuzz

Zkuste se postavit dvojité výzvě a najít kočku mezi sovami a pandu mezi psy! Optické hádanky vás zvou k fascinujícímu dobrodružství, kde se skrytý objekt schovává mezi zdánlivě obyčejnými obrázky.

Optické hádanky jsou fascinujícím způsobem, jak zábavně prověříte svou pozornost a schopnost detailního pozorování. Tyto hádanky často obsahují obrázky, ve kterých je skryto něco neobvyklého, a je třeba to najít. Tyto optické hádanky mohou mít různé úrovně obtížnosti.

Těžká výzva

Někdy se skrytý objekt může nacházet ve zjevném prostoru, zatímco jindy je třeba se zaměřit na nečekané nebo skryté detaily. Může se jednat o zdánlivě jednoduché obrázky, ale skrývají v sobě složitou výzvu. Pro nalezení skrytého objektu na obrázku je klíčová trpělivost, důkladné prozkoumání a schopnost rozlišovat drobné odchylky od běžných prvků.

hádanka sovy
Fotografie: Playbuzz

Dnes tu pro vás máme hned dva úkoly. Myslíte si, že to zvládnete? První je obrázek se sovami. Mezi nimi se ale skrývá kočka. Tu musíte najít. Tahle hádanka je opravdu obtížná. Kočka totiž vypadá stejně jako sovy na obrázku.

hádanka sovy řešení
Fotografie: Playbuzz

Když se ale budete dostatečně soustředit, třeba se vám poštěstí ji najít. Doporučujeme, abyste si vyčistili hlavu a eliminovali všechny rušivé faktory. Nemějte strach, čas máte neomezený. Jak jste si vedli s touto hádankou? Podařilo se vám najít kočku? Pokud ano, tak vám gratulujeme. Nesmutněte, jestli jste byli neúspěšní. Tahle hádanka je opravdu těžká a jelikož tu pro vás dnes máme ještě jednu, tak máte další šanci. Nyní se můžete podívat, kde se kočka skrývá.

hádanka kočky

Zatoulané koťátko jiné barvy na obrázku objeví jenom bystrý milovník zvířat! Úspěšnost je pouze 2 z 10

Správné řešení

Druhá dnešní hádanka je podobná. Zde však musíte najít pandu mezi psy. Že vám to zní jednodušeji než předchozí?

hádanka psi
Fotografie: Playbuzz

Ne tak docela. Pro někoho možná bude lehčí, avšak to taky není nic očividného. Schválně, koukněte na obrázek a zkuste sami. Doporučujeme opět stejný postup, takže se nadechněte a vyčistěte si hlavu.

zvířata test

Rychlý test IQ: Pouze 15 vteřin stačí a víte, na čem jste! Vše závisí na tom, kolik dokážete rozpoznat zvířat

hádanka psí řešení
Fotografie: Playbuzz

Našli jste? Jestli jste uspěli u obou našich hádanek, pak si zasloužíte naše srdečné ovace. Jste v tom opravdu dobří. Dnešní hádanky nebyly vůbec jednoduché, takže ať už jste se s nimi poprali jakkoli, zasloužíte si uznání. Nyní se už můžete podívat na správné řešení.

Zdroj: PlanetaPL

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]