Tvar vašeho nehtu prozradí o ženské osobnosti více, než jste kdy mohli tušit

Tvar nehtu
Fotografie: Tudasfaja

Odkrývání tajemství osobnosti pomocí fyzických rysů má bohatou historii. Po staletí se lidé snažili rozluštit záhady charakteru a temperamentu prostřednictvím různých znaků a jedním z nich jsou i nehty.

Po staletí lidé zkoumali různé způsoby, jak poznat a porozumět osobnostem okolo sebe. Někdy stačí jediný pohled, abychom začali odhalovat tajemství, která nám někdo může skrývat. Jedním ze zajímavých prvků, kterým lze prozkoumat osobnost, jsou nehty. Někteří věří, že tvar a struktura nehtů mohou poskytnout fascinující indikátory toho, jakým způsobem někdo myslí a chová se ve svém životě.

Vertikální dlouhý nehet

Pokud máte vertikálně dlouhé nehty, pravděpodobně odrážejí klidnou osobnost, která je kreativní v jakékoli oblasti života. Obezřetnost je pro ně klíčovou vlastností, což znamená, že raději neriskují a pečlivě zvažují své kroky.

Široké nehty

Osoby s širokými nehty jsou často spojovány se silným charakterem. Jsou dobrými rádci a mnoho lidí se na ně obrací s důvěrou. Tito jedinci mají vynikající postřehy a teorie, které prezentují s upřímností. Lži nemají rádi a jejich přátelé oceňují jejich schopnost poskytnout upřímnou radu.

Kulaté nebo vejčité nehty

Lidé s kulatými nebo vejčitými nehty jsou obvykle rozumní a optimističtí. Jsou jedinečně klidní. Tyto osobnosti mají mnoho přátel a jsou skvělými společníky, kteří si život nedokážou představit bez lidí kolem sebe. Žijí podle vlastních pravidel a nesnášejí omezení.

Čtvercový nehet

Osoby s čtvercovým nehtem jsou skutečné vůdčí osobnosti, statečné a velmi silné. Chovají se k lidem dobře, umí odložit city a raději naslouchají rozumu, pokud situace vyžaduje pevné rozhodnutí.

Test osobnosti nohy

94 % lidí netuší, co o jejich charakteru vypovídá tvar chodidel. Tento test osobnosti o vás prozradí vše

Trojúhelníkový nehet

Osoby s trojúhelníkovým nehtem jsou chytré a maximalistické. Jsou inovativní a myslí rychle. Tyto osobnosti jsou často považovány za génie, protože jejich mysl pracuje rychleji než u většiny ostatních. Jakmile promluví, ukážou svou genialitu a přicházejí s novými myšlenkami a koncepcemi.

Mandlově střižené nehty

Osoby s mandlovitě střiženými nehty jsou známy svou přátelskostí a srdečností. Jejich vnitřní krása je na špičkové úrovni, a laskavost a láska z nich plynoucí zapůsobí na každého hluboce. Tyto osobnosti nemají zášť, nemstí se a odpuštění a láska jsou pro ně nejdůležitějšími emocemi na světě.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]