Zvíře, které vidíte jako první o vás prozradí více, než si myslíte. Tento test osobnosti vás překvapí

kočka myš

Jakým způsobem myslíte? Odpověď můžete najít v jednoduchém testu s obrázkem. Co vidíte jako první – kočku nebo myš?

Každý člověk má trochu jiný způsob myšlení a zaměřuje se na jiné věci. Někteří lidé se zaměřují na detaily, jiní se dívají více holisticky a obecněji. Ani jeden z těchto přístupů není lepší nebo horší. Jsou prostě jiné. Pokud si chcete ověřit, který způsob myšlení a jednání je vám bližší, udělejte si jednoduchý test. Podívejte se na obrázek níže. To, čeho jste si všimli jako první, vám dá odpověď. Nezapomeňte se rozhodovat rychle, bez přemýšlení a pozorování. Co vidíte na tomto obrázku jako první? Kočku nebo myš?

Pokud si všimnete kočky jako první

V životě se nezaměřujete na detaily. Spíš se zajímáte o vše obecně. Nejste puntičkář. Často přimhouříte oči a necháte to být. K perfekcionismu máte daleko. Celkový efekt je pro vás důležitý. Jednotlivé složky jsou méně důležité. Nezaobíráte se nudnými maličkostmi.

kočka myš

Nejste typ člověka, který plánuje a pečlivě se drží pokynů. Rádi improvizujete a jste v oblacích. Máte obrovskou fantazii a často se tím necháte unést. Utíkáte před světskými věcmi. Cítíte potřebu dělat velké věci. Nebojíte se snít. Jste sebevědomý člověk, který se na svět dívá s optimismem. Životem procházíte lehce a s úsměvem.

tvary palců

Existují 3 tvary palce. Podle obrázku vyberte ten svůj a zjistěte, co o vás jeho vzhled říká

Pokud si nejprve všimnete myši

Jste velmi pečlivý člověk, který se zaměřuje na detaily. Nevidíte věc jako celek. Potřebujete jasné pokyny krok za krokem. Nemáte rádi spontánnost a neumíte improvizovat. Vždy máte vše pečlivě naplánované. Bojíte se vybočit z řady.

Jste perfekcionista. Jste velmi pozorný a zvídavý člověk. Plníte své povinnosti bez stížností, ale nemáte potřebu se vyvíjet a sahat po nových příležitostech. Neradi riskujete a raději se držíte toho, co je bezpečné a osvědčené. Máte spoustu nejistot a často pochybujete o své vlastní síle. Máte sklon propadat pesimismu. Na všem vám hodně záleží a život berete smrtelně vážně.

Zdroj: PlanetaPL

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]