Existují 3 tvary palce. Podle obrázku vyberte ten svůj a zjistěte, co o vás jeho vzhled říká

tvary palců
Fotografie: CanvaPhotos

V některých lidech se dá číst jako v otevřené knize, jiní jsou tak tajemní a uzavření, že je téměř nemožné je doopravdy poznat. Seznamování i další interakci s lidmi vám může prozradit tento rys.

Některé povahové rysy a charakterové vlastnosti se mohou odrážet i v tělesných proporcích nebo tvarech daného člověka. Pokud si budete všímat určitých detailů, můžete být vždy o krok napřed. Tyto informace vám prozradí palec na ruce. Odhalte své pravé já a prozkoumejte i povahu lidí okolo vás. Stačí se zaměřit na články prstů palce.

Na co se zaměřit

Při prvním střetnutí si s největší pravděpodobností všimnete obličeje, velikosti postavy, oblečení a bot. Hned můžete poznat, jakým dojmem na vás dotyčná osoba působí. Na druhý pohled už však můžete začít pátrat po hlavních rysech, které vám o člověku dokáží prozradit některé informace. Zaměřte se na palec ruky a rozpoznejte některé povahové vlastnosti člověka před vámi.

Vrchní článek kratší

Lidé s kratším vrchním článkem palce bývají velmi důvěryhodní. Mají velmi dobré pozorovací schopnosti a neunikne jim často ani ten nejmenší detail. K novým věcem přistupuji objektivním a střízlivým pohledem. Jen málokdy ztratí pro něco hlavu. Dokonce i konflikty a krizové situace dokáží zvládat v klidu s notnou dávkou sebejistoty. Svým klidem přispívají i okolí, do kterého vnáší míru harmonie.

Stejně dlouhé články

Nositelé palců se stejně dlouhými články mají rádi ve věcech pořádek. Jejich jistota spočívá v plánu a bezpečí v rutině. Jen díky nim se mohou uvolnit a cítit se pohodlně. Spoustu emocí tito lidé drží ukryté v sobě a jen málokdy si dovolí nechat je proniknout na povrch. Přestože jsou tito lidé velmi emotivní, většinou na nich vnitřní boje, které svádí, nepoznáte. I když lpí na pořádku, jejich mysl je pružná a velmi zvídavá. Po prvotním šoku se poměrně rychle přizpůsobí a vytvoří nový plán.

tvary palců
Fotografie: CanvaPhotos

Vrchní článek je delší

Takoví lidé jsou téměř nenapravitelnými romantiky. Jejich jemná a citlivá duše z nich dělá snílky s otevřenýma očima. Se srdcem na dlani kráčí světem a není pro ně nic důležitějšího než pravá a upřímná láska. Pro svůj protějšek jsou ochotni obětovat cokoliv, jen pokud láska mezi nimi bude vzájemná a trvalá. Bezpečně se cítí se svými milovanými, kteří pro ně znamenají více než svět.

Zdroj: Lavinfo

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]