6 skrytých postav najde podle autora této hádanky jen člověk s IQ nad 122. Neobvyklá výzva vám dá zabrat

Optický test 6 lidí

Rozvíjejte své schopnosti pozorování pomocí vizuálního testu, který vás vyzve najít 6 skrytých postav na obrázku. Tato zábavná výzva prověří vaši koncentraci a naučí vás vnímat detaily a odchylky v obrazu.

Mít dobrou schopnost pozorování je v každodenním životě vždy velkým přínosem. Nyní velmi populární na sociálních sítích, vizuální testy jsou skvělým způsobem, jak tuto dovednost rozvíjet. Kromě toho, že poskytují zábavu, umožňují tyto malé výzvy účastníkům testovat své schopnosti vnímání a analýzy řešením vizuálních hádanek.

Vizuální výzva

V následujícím testu si vyzkoušíte svoje schopnosti a smysl pro pozorování tím, že najdete 6 osob přítomných na obrázku. Na nalezení těchto osob máte maximálně 10 sekund. Pro začátek vám prozradíme, že musíte být velmi pozorní a prokázat velkou koncentraci, abyste zvládli zaznamenat všechny obrázky a projít vizuální výzvou ve stanoveném čase. Na obrázku je černobílá optická iluze, která skrývá 6 obrázků lidí. Tvůrci obrázek vytvořili způsobem, který může být matoucí.

Na první pohled je to krajina s domy, stromy a rostlinami. Fotografie však obsahuje skryté postavy. Umělci, kteří jej vytvořili, si dali čas, aby prvky dobře zakamuflovali, protože právě tato charakteristika dělá vizuální výzvu zajímavou. Chcete-li úspěšně identifikovat prvky, které hledáte, musíte použít své vizuální schopnosti.

Najděte skryté prvky

Účelem testu je, že vám umožní vyostřit váš smysl pro pozorování a zároveň rozvíjet vaši koncentraci a schopnost paměti. Věnujte velkou pozornost detailům (zejména určitým vzorcům a odchylkám) a pamatujte, že na nalezení všech 6 lidí máte maximálně 10 sekund. Většině lidí, kteří se této vizuální hry účastnili, se podařilo během několika sekund zaznamenat obraz starého muže otočeného zády a ženu na stromě.

opticka-iluze-bonbon-nahledovy-obrazek

Sladké řešení tohoto bonbónového testu najde jen 1 % lidí. Rozdílem je totiž malicherný detail

Optický test 6 lidí

Tyto lidi najdeme snáz, jelikož jsou v popředí. Pokud jste si kromě těchto dvou prvků všimli také dvou velkých tváří nalevo a napravo od ženy na stromě, už to dokazuje, že máte dobré pozorovací schopnosti. Můžeme vás ujistit, že skutečně patříte k těm nejostřejším, pokud jste zpozorovali postavu vlevo a dokázali jste zaznamenat obraz jiného muže uvnitř obličeje. A konečně, máte skutečně výjimečné vizuální schopnosti, pokud jste se podívali na ilustraci jako celek a spatřili velkou tvář.

Zdroj: Depor

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]