Autor této včelí hledačky připravil obtížnější výzvu, než měl v plánu. Výsledkem je tragická úspěšnost 2 %

Hádanka slunečnice
Fotografie: BrightSide

Zatímco někteří z nás se zdají být mnohem emotivnější a dovolují svým pocitům ovlivnit každý vztah, jiní berou racionalitu velmi vážně a jednají až po analýze a výpočtu.

Jejich mysl je analytická a nikdy nedovolí, aby emoce ovlivnily rozhodnutí, která by mohla mít důsledky na jejich životy. V dnešním testu se budeme ze všech sil snažit pomoci vám odhalit, která z těchto osobností ovládá vaši povahu. Musíte proto velmi pečlivě sledovat obrázek, který jsme umístili výše.

Rychlost a pozornost

Vaším úkolem bude najít slunečnici mezi včelami do 5 sekund. Zdá se to snadné, ale uvědomíte si, že se můžete docela zmást, zejména proto, že tvary a barvy, které obrazu dominují, jsou si navzájem podobné. Aby test fungoval, musíte dodržovat všechna pravidla, jak jsme vám řekli. Pokusy porazit čas nebo lhaní sami sobě vás jen oddálí od úspěšného výsledku.

Hádanka slunečnice
Fotografie: BrightSide

Můžete začít s pozorováním! Pojďme k dlouho očekávaným výsledkům, ale především jsme si již ujasnili, že v tomto testu nejsou žádné dobré nebo špatné výsledky, takže pokud vám to trvalo déle, než je navrhovaná doba, nezoufejte, má to také pozitivní věci, které o vás prozradí!

Našli jste ji

Pokud jste slunečnici našli v navrhovaném čase, jak již název textu napovídá, vaše povaha je racionální. Ať už je to s rodinou, romantickými partnery, prací nebo dokonce lidmi v nouzi, nenecháte se unést city a vždy dlouze přemýšlíte, než se rozhodnete. Tuto osobnost máte vrozenou. Mohou dokonce nastat situace, které se vás dotknou více, ale stále hodně přemýšlíte, abyste si nepletli věci a neměli předsudky. Vaše analytické schopnosti jsou vysoké a vždy se snažíte být korektní a spravedliví, abyste se poté necítili provinile.

Hádanka pes

Pokud najdete odlišného psa v tomto obrázku, patříte mezi top 1 % řešitelů s IQ nad 144

Nenašli jste

Pokud jste slunečnici nenašli v časovém limitu, naopak, jste extrémně silný člověk, i když po emocionálnější stránce. Díváte se na svět se srdcem na rukávu a cítíte se přímo dotčeni situacemi, které zažívají lidé kolem vás. Neignorujete utrpení druhých a nejste lhostejní vůči lidem, kteří hledají vaši podporu.

Hádanka slunečnice řešení
Fotografie: BrightSide

Jste jedním z těch lidí, kteří na sebe berou, že dávají těm, kteří to potřebují, a necítíte se provinile, protože víte, že vesmír lidem s dobrým srdcem vrací dvojnásob. Vězte, že lidé jako vy dělají svět lepším místem a jsou na to hrdí a vždy stanovují zdravé hranice.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]