Těžší logická hádanka prý neexistuje. 99 % lidí při jejím řešení maximálně rozbolí hlava

Hádanka žena
Fotografie: Brightside

Zkuste své dovednosti ve vizuálním luštění s touto fascinující výzvou. Najděte skrytou ženu mezi sochami a zlepšete svou pozornost a trpělivost. Využijte tipy na systematické prozkoumávání obrázku.

Pokud máte sklony k luštění vizuálních hádanek, máte nyní skvělou příležitost se otestovat. Výzvy tohoto typu jsou oblíbeným způsobem, jak se vymanit z obvyklé rutiny a pobavit se, vypilovat své zrakové vnímání a vyzvat okruh přátel na soutěžní zábavu. Pokud se rozhodnete zapojit své přátele do vizuálních hádanek, můžete vytvořit vlastní výzvy nebo využít ty, které jsou dostupné online nebo v knihách.

Skrytá žena mezi sochami

Dnes vám představujeme vizuální výzvu, která je docela zajímavou změnou oproti ostatním hrám zde publikovaným. Vizuální hádanky často skrývají detaily, které na první pohled nejsou zcela zřetelné. Prozkoumejte obrázek pozorně a hledání si trochu zpříjemněte a než se pokusíte najít skrytý objekt, uvolněte svou mysl. Zkuste si projít různé části obrázku systematicky. Zkuste si představit, kde by se taková žena mohla skrývat, v pozadí, mezi vzory nebo třeba v nečekané poloze.

Hádanka žena
Fotografie: Brightside
plameňáci jezero baletka

Většina lidí v tomto vizuálním klamu vidí pouze plameňáky. 4 % ale vidí skrytou pravdu

Pokud je na obrázku nějaký vzor nebo textura, může to být tím správným místem, kde se skrývá. Zkuste si vytvořit relaxační prostředí – sedněte si pohodlně, uvolněte se a nechte mysl klidně přejít do stavu soustředěného pozorování. Aby hledání nebylo frustrující, zkuste postupovat systematicky. Pomalu prozkoumejte jednotlivé části obrázku – začněte třeba od horní části a postupně se přesunujte dolů. Zaměřte se na detaily, barvy a tvary.

Řešení hádanky

Hádanka žena řešení
Fotografie: Brightside

Už jste výzvu vyřešili? Pokud ano, jak? Pokud uplynulo 5 sekund a stále nemáte řešení, můžete to zkoušet dál. Nyní si ukážeme správnou odpověď. Když se podíváte pozorně, můžete vidět, že osoba obklopená černým kruhem se dívá na své náramkové hodinky, které v dávných dobách neexistovaly. To je důvod, proč je skutečnou ženou mezi sochami.

Podařilo se vám najít odpověď? Pokud ano, rádi bychom vám poblahopřáli. Pokud jste však odpověď nenašli, nevadí. Trénujte a zkoušejte to dál. Vizuální hádanky jsou o tréninku vaší pozornosti, schopnosti detailního vnímání a trpělivosti. Právě zde leží kouzlo těchto her, v procesu, který vás může bavit a zároveň vám pomáhat zlepšovat tyto dovednosti.

Zdroj: Mirror

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]