Způsob, jakým držíte hrnek, o vás prozradí více, než jste připraveni vědět

Držení kávy
Fotografie: BrightSide

Ačkoli interpretace mohou být různorodé a závislé na kulturním kontextu, existují některé zajímavé postřehy, které mohou naše držení hrnečku odhalit.

Pokud se o sobě nebo někom z vašeho okolí chcete dozvědět zajímavé charakteristiky, porovnejte skutečné držení hrnečku s výše uvedeným obrázkem. Typ úchopu totiž odráží povahové vlastnosti více, než si možná myslíte.

Úchop číslo 1

Jestli držíte hrneček tímto způsobem, pravděpodobně jste velmi sebevědomý jedinec. Jste pevní, ambiciózní a odhodlaní jak v pracovních záležitostech, tak doma, a cítíte se dobře ve vedoucí pozici. Dejte však pozor, abyste se neprojevili jako příliš arogantní a povýšení.

Úchop číslo 2

Pokud dlaněmi hrníček doslova obklopujete, pravděpodobně jste mírumilovný. Rádi pomáháte ostatním a lidé se vám rádi svěřují i se svými nejhlubšími tajemstvími .Jste jednoduše skvělou „vrbou“.  Snažte se však myslet i sami na sebe, aby vaše pomoc nebyla na úkor vaší vlastní energie a života.

Úchop číslo 3

Když držíte hrneček s pevným úchopem a oběma rukama, vaší dominantní vlastností je pragmatičnost. Ze všeho nejradši máte rádi klid a neponecháváte nic náhodě. Vše potřebujete mít dobře zorganizované a plánované. Nepotrpíte si na duchovní záležitosti a nadpřirozeno, pravidla a řád hrají ve vašem životě prim.

Test palce

Tvar palce o vaší osobnosti prozrazuje více, než byste si kdy dokázali představit

Úchop číslo 4

Pokud pevně držíte hrneček, patříte mezi lidi milující péči o druhé. Vaše starost o ostatní ale může být až příliš velká. Pokuste se jim ponechat i prostor, sledujte jejich potřeby zpovzdálí a nechte je, aby vaši pomoc sami vyhledali. Lidé ve vašem okolí každopádně oceňují, že jste organizačně schopní a rádi se pokládáte do plánování společného času.

Úchop číslo 5

Jestliže držíte hrneček s pevným úchopem a těsně u sebe, pravděpodobně potřebujete cítit lásku svých blízkých. Rodina a přátelé jsou pro vás vším, věnujete jim nejen svůj čas, ale i lásku a péči. Vaše schopnost navazovat přátelské i milostné vztahy je veliká, málokdy jste proto sami. Máte v sobě hodně citu a máte druhým hodně co nabídnout.

Úchop číslo 6

Pokud držíte hrneček velmi volně a s neobvyklým úchopem, je pro vás typická kreativita a neotřelé nápady. Rádi řešíte zapeklité situace, umíte se postavit výzvám a necháváte ze sebe proudit svou tvůrčí aktivitu. Žijete podle svého a neradi se necháváte spoutat pravidly a konvencemi.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]