Která ruka patří nejbohatší ženě? Pouze 2 % lidí mají dostatek všímavosti a inteligence na odhalení detailu

nejbohatší člověk zadání
Fotografie: BrightSide

Tato výzva si vyžaduje nejen postřeh, ale také zapojení logického myšlení. Na obrázku najdete skrytá vodítka, která vám napoví, která z osob je nejbohatší.

Tato obrázková hádanka patří k těm, které mají odhalit nějakou skrytou skutečnost. Proto je nutné zapojit i trochu logického uvažování. Díky tomu si potrénujete mozkové závity. Řešení podobných výzev se pak pozitivně odrazí i na vašem každodenním životě. Náš mozek je totiž jako sval na těle. Bez pravidelného tréninku začne brzy lenivět a ochabovat. Nenechte ho tedy odpočívat a potrapte ho touto neobvyklou výzvou.

Dobře si prohlédněte všechny ruce

Na obrázku vidíte ruce tří přátel, Sáry, Pam a Jessicy. Na první pohled by se mohlo zdát, že můžete těžko zhodnotit jejich majetkové poměry. Když se však na obrázek zadíváte pozorněji, najdete skrytá vodítka, která vás dovedou ke správnému řešení. Otázka tedy zní: Kdo z tří osob na obrázku je nejbohatší? Je to Sára s hodinkami, Jessica se zlatým náramkem nebo Pam s náramkem z ozdobných kamínků?

nejbohatší člověk zadání
Fotografie: BrightSide
test peněženka

V obrázku se skrývá peněženka, kterou odhalí jen ti vyvolení hledači. 10 vteřin je nesplnitelnou výzvou

Pokud už máte svůj tip, můžete se podívat na řešení níže. Pokud stále přemýšlíte. pomůžeme vám malou nápovědou. Správnou odpověď lze odvodit z náramků, které mají všichni tři na ruce. Je to možná trochu dřina, ale pamatujte, že si přemýšlením mimo běžný rámec posilujete celou řadu kognitivních funkcí. Zlepšujete logické a kreativní myšlení, což se vám jistě bude hodit i v běžném životě.

Kdo je tedy nejbohatší?

Tak co? Už jste na to přišli nebo se dáte podat? Na obrázku níže se můžete podívat na správnou odpověď. Ano, nejbohatším člověkem z této trojice byla Jessica. Teď můžete chvíli přemýšlet, proč zrovna ona. Nejprve se podívejte na ruku s náramkovými hodinkami. Všímavé oko zaregistrovalo nápis na ciferníku VerSSace. Jistě mimořádně drahá značka. Ovšem napsaná tak, jak bychom to očekávali spíše na asijské tržnici. Hodinky jsou padělek a nejspíš moc nestály.

nejbohatší člověk řešení
Fotografie: BrightSide

 

Pam má na ruce široký zlatý náramek. To by ji mohlo katapultovat mezi nejbohatší. Na náramku jsou však viditelné tmavé čáry, které opět ukazují na kočičí zlato. Zbývá tedy Jessica na jejímž náramku se skví pravé Tiffanyho kamínky. Ty by sice pravé zlato nebo značkové hodinky nepředčily, pozorný luštitel však odhalil jejich falešnost. Tak co? Jak se vám tato hádanka líbila? Pokud si chcete procvičit mozkové závity dalším úkolem, stačí si jen vybrat. Podobných záludností tu pro vás máme nachystanou celou řadu.

Pro internetový magazín iEnigma se Pavlína rozhodla psát po předchozích zkušenostech z online prostředí. Studovala mediá... [Více o autorovi]